Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הזמנה למפגשון והשקה 6.9.14 - הג'יפים הקשישים

זיו שחר
שימו לב! השרשור הזה בן 3527 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יותר קל לי להסביר את הטיול מלפני שנה וחצי לערך (בחורף) בו עקפתם בעדינות את ההר שמרבית הגיפים טיפסו עליו.....אבל עזוב דורון - הגיפ שלך הכי טוב בעולם :wink:

מאחר ואתה מתקשה להסביר את התמונה שפרסמתי, אשמח לראות תמונות מהטיול החורפי שאתה מדבר עליו, או שאתה מתכוון ל2011, אז שבר השועל את הציריה האחורית ובעקשנות אופיינית, החזיר אותנו מהנגב לראשון בנסיעה, בשלום, רק על הנעה קדמית...

תורת היחסות, מיוחסת לאלברט איינשטיין. ההסבר, שלי!

לפני שאתה עונה "חרא" לשאלה, מה שלומך, חשוב רגע מה זה "חרא", בשביל בן אדם שסובל מעצירות!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דורון ( השועל )

את הג'יפ שלך כבר ראיתי כובש במו גלגליו את טילי רמת הגולן משעולי הנגב גומע בזילזול מרחקים עצומים מאילת לראשון ...לרוב בשטח! ראיתיו חוצה נחלים ו...מחלץ אחרים.

כך שחובת ההוכחה אינה חלה עליו כלל ועיקר, אולם הויכוח האין סופי למי יש גדול מי עבר והיכן הוא חלק מההויה הג'יפאית כמעט כמו אדי דלק אבק ומנגל.

לכן כמו שהציע זיו אני מזמין אותך ואת ירון (שנראה מופתע משהו בתמונה מאחורי הג'יפ) לויכוח נוקב על קציצת קבב עסיסית ובקבוק בירה.

יום שבת ה- 6.9 ....נתראה.

עריכה אחרונה על ידי jeepeto
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ירון,

למרות (ואולי בגלל...) שאתה מעצבן את דורון שלנו - רציתי לוודא שאתה מגיע למפגשון :lol:

אם אצליח גם לא לעצבן את אישתי ...אגיע.

LOTUS ELAN PLUS 2 S130 1972, MG MIDGET 1963

CJ-7 GOLDEN EAGLE 1978, טילון ICM 1960,1962,1959....אופנוע "צבי"

וספה 1957, 1959,1963 ..."גיפ'" פורד GPW 1943..ב ס א WM20 1940 ועוד..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא דורון ....הגיל משכיח את הכאב!!

בטיול החורפי...כן בדיוק זה שקדם בשנה לזה שצילמת לא שברת ציריה (שברת ציריה בטיול אחר), פשוט התקפלת בשקט בשקט ועקפת את ההר....

אני לא צריך תמונות - אני ואישתי ראינו אתכם מקיפים את ההר (כשאנחנו היינו למעלה) - זה היה מצחיק במיוחד לאור התגובות שלך בנוגע לאותו טיול.

עריכה אחרונה על ידי ירון פ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דורון ( השועל )

את הג'יפ שלך כבר ראיתי כובש במו גלגליו את טילי רמת הגולן משעולי הנגב גומע בזילזול מרחקים עצומים מאילת לראשון ...לרוב בשטח! ראיתיו חוצה נחלים ו...מחלץ אחרים.

כך שחובת ההוכחה אינה חלה עליו כלל ועיקר, אולם הויכוח האין סופי למי יש גדול מי עבר והיכן הוא חלק מההויה הג'יפאית כמעט כמו אדי דלק אבק ומנגל.

לכן כמו שהציע זיו אני מזמין אותך ואת ירון (שנראה מופתע משהו בתמונה מאחורי הג'יפ) לויכוח נוקב על קציצת קבב עסיסית ובקבוק בירה.

יום שבת ה- 6.9 ....נתראה.

ניר ידידי.

הייתי אכן מאד מופתע....מופתע מהמכה שקיבלו במגן/טמבון האחורי מרבית הגיפים שעברו את המדרגה הנ"ל...(אני לשמחתי חסכתי זאת מהגיפ שלי).

עריכה אחרונה על ידי ירון פ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אח... ירון ודורון איך הצלחתם לגרום לי להתגעגע לחורף ולעונת הטיולים.

בינתיים ככה משהו שיזכיר לנו למה אנחנו כל כך אוהבים את ערמות הברזל האלה...

שים לב לדקה 8.23....

עריכה אחרונה על ידי jeepeto
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, ירון, הבנתי.

הכי קל לך זה לדבר. תמונות, תאריך, אשתי...

נכון אני קשיש ממך והזכרון כבר לא משהו... שלא לדבר על ההבדל בין הג'יפים שלנו...

אבל אני זוכר היטב את הטיולים, מצלם די הרבה ואשמח מאד לדעת בדיוק על איזה טיול אתה מדבר. גם אם זה יעלה לך במעט זמן לבדוק. אתה בטח עסוק מאד, יש לך המון רכבים לשפץ וגם אני עסוק, אז קח את הזמן, רק אל תשכח אותי... אני סקרן לדעת על מה אתה מדבר.

לפני שאתה עונה "חרא" לשאלה, מה שלומך, חשוב רגע מה זה "חרא", בשביל בן אדם שסובל מעצירות!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דורון הכחשה....זה קצת פאטתי.

http://www.wrangler-life.com/forum/viewtopic.php?f=335&t=1494

והנה כדי להקל על זכרונך -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי שם ,וכמה שזה נראה מדהים ,זה פי אלף יותר מכל מה שניתן לדמיין.

אני ממליץ בחום כחלק מטיפול פסיכוטראפי ארוך טווח.

עלי התרפיה הזו עובדת מצויין.

תודה לעמית ולשאר החברים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה ירון, שהזכרת לי. כל אחד והחוויות שלו מאותו הטיול...

כשאתה הייתי עסוק בטיפוס על ה"הר", אני והשועל, כמבוגרים אחראים, היינו עסוקים בחילוץ של חבר וליווינו אותו בהמשך לפי יכולתו... ולמה ציפית, שאשאיר אותו למטה ואטפס על הגבעה הבוצית בשביל להוכיח יכולת? חברות, לידיעתך, זה לא למי יש יותר גדול או חדש...

חוויות?! ואני מצטט את מה שכתבתי כבר אז...

"השועל, שבימי החורף עסוק בנמנום

:sleeping:

, חילץ עצמותיו ועצמותינו ויצא לרעות באחו.

האחו, כמו בכל חורף הגון היה רטוב, חלקלק ובוצי ביותר. עליות, יחד עם שאר הדברים הופכים נסיעה רגועה לאחרת לגמרי...

:twisted:

צמיגים, כידוע, אמורים לתת אחיזה בכביש/דרך/שביל/חול, עם דגש על אחד או יותר מהמטרות. חלק מהג'יפים הקשישים, כמו גם החדישים שהגיעו לגיבוי וחילוץ, הגיעו נעולים בצמיגי כבישטח שלא כל כך מתאימים לבוץ החלקלק והתקשו לעבור מכשולים.

השועל מצויד בצמיגי נאט"ו, צה"ליים, 700X16, טיפס כמו איילה בכל המסלול. כשאחד הג'יפים הקשישים התקשה לעלות מכשול מאד חלקלק, נרתם השועל הזקן, כשאיתמר בני ליד ההגה ומשך אותו למעלה כאומר, יש כאן מבוגר אחראי...

:roll:

:cool:

לא היה חסר שגם את הרנגלרים החדישים היה צריך למשוך

:oops:

, אבל האגו והאלקטרוניקה עשו את שלהם...

:wink:

חזרנו רטובים מעט, אך מרוצים הרבה, אפילו מאד.

תודה לחברי מועדון "רנגלר" שארגנו והובילו, כמו כן למתניה, על המתנה הנהדרת."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

איזו חגיגה שהייתה אתמול

איזה יופי . המוני ג'יפים שזורמים לארוע ההשקה

רנגלרים חדשים שסיימו טיול באיזור

סבנים סיקסים ושאר רכבי המותג משנת 42 עד שנת 2014 היו רכבים בכול הגלאים ובכול הקשת הג'יפאית.

אפילו כמה רכבים שאינם רכבי המותג עמדו מחוץ למתחם בהם כמה מכוניות שרירים אמריקאיות ואפילו גפ"ס .

וכמובן קבצה ענקית של ג'יפים קשישים .

אבל את ההצגה גנב חתן השמחה משה שחר עם 42 משופץ למשעי

אחרי כיבוד לאורחים ונאומים של משה ועמית התפנו כולם לדבר המעניין באמת ....לאוכל!

כך יצא שבין הערביים עם רוח קלילה וצוננת של תחילת הסתיו ישבו להם בניחותא עשרות משוגעים לדבר ובין ביס למשקה טיילו בין הג'יפים הקשישים שבאו לעשות כבוד לחבר החדש .

הילדים התרוצצו בין העצים ונהנו עד השמיים.

היה מושלם

נפגש בטיול הסתיו שייצא לקראת סוף אוקטובר טיול קשישים ( ארבע צילנדר ) 11.

תמונות ורשמים בהמשך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3527 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...