Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מיצובישי ספייס סטאר 2014 CVT - חוויית קניה וסיקור וידיאו שלי.

yulianx
שימו לב! השרשור הזה בן 3439 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קראתי בעיון את מבחן הדרך של וואלה! ואת כתבתו וסרטו של yulianx.

נושא אחד נראה לי בסתירה מוחלטת ולא מובנת - האם הרכב רך ונוח בנסיעה ?

yulianx כותב :

הרכב באמת רך,בעיר זה טוב,המתלה אחורי יותר רך מהפנדה ובסופג טוב יותר,אבל לרכב יש באמת נטייה לרכון יותר,למשל בכיכר שהיא בשיפוע,האשמה היא המתלה הקדמי שיותר מידי רך לדעתי,אבל מעבר לזה הנוחות לא רעה

במבחן וואלה! התרשמו בדיוק הפוך :

אף אחת מהן אינה מצטיינת במבחן הנוחות, לא בכביש עירוני ולא באחר - המקסימום קרוב לרף המינימום של הקטגוריה. השיכוך של המהמורות במייקרה מרגיש לנו לפחות, קצת יותר "בוגר", שכן בכל זאת היא מתוכננת עם חשיבה מערבית, ועל כן הטיפול בשיבושים המקומיים בגדר האפקטיבי.ספייס סטאר לעומתה קשיחה, נועצת את הבולמים בעצבנות באספלט כשמהלך המתלה נסגר ורעש המתלים שלה ניכר. מכלול זה אולי תורם לה בפן האקרובטי - וגם ההיגוי שלה "חד" מזה המצורף אל מייקרה, אולם היא נכנעת לשטף בורות ועלולה לחבוט בנוסעים אם פוגשים מקטע כביש עמוס צלקות, שמנגד אינו מטריד את מנוחתה של הניסאן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 402
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אתה לא יכול להתייחס ל yulianx כאובייקטיבי (עם כל הכבוד הוא רכש את הרכב הרגע) , ולא לא וואלה כאובייקטיביים (אי אפשר לדעת את המניעים של הכותבים) . צא לנסיעת מבחן ותבין.

לדעתי, המיצובישי קופצנית (יחסית למתחרות).

הניסאן מיקרה, מרגישה מפנים כמו הדיהטסו סיריון אבל גם כאן, הסיריון יותר רכה ושקטה.

בטיפולים כנראה שהמיצובישי תיהיה זולה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

chenrp

בDATA CARS רשום שהמשקל אכן 860 אבל לגיר ידני,הרציף באמת שוקל כמו שרשום גם בGEAR כ 950,אם יש לך ELX ותוכל לראות מה רשום ברישיון יהיה נחמד.

תיראה אני נסעתי על הפנדה כ 3 שנים לי לא הפריע שאין בד,בשום מיני אין בד בדיפונים וגם לא בכול סופר מיני ואפילו לא בכול משפחתית,לי זה לא מפריע.

לגבי קירקושים,מבטיח לעדכן אם יהיה משהו.

לא נסעתי על ה ELX אלא רק על הSX כך שאני לא יכול להגיד אם היא באמת חזקה יותר,אבל עם מנוע זהה ומשקל כניראה יותר גדול,זה נשמע מוזר.

Beamvelavan

אתה יודע למה יש סתירה?

כי נוחות זה דבר יחידי שלא יכול להיות זהה בין שני אנשים,מה שנוח לי,לא חייב להיות נוח לך,לכן כמו שchenrp אמר,אתה חייב נסיעת מבחן,אולי תגלה שהמיצובישי מאוד נוחה או שזה קרש על גלגלים.

chenrp,אני אומר שלי היא נוחה לא בגלל שרכשתי אותה,אני חושב שאתה די מכיר אותי בפורום כדי לדעת שיש לי נסיון עם רוב המיני למעט הסיאט מיי ואני לא מנסה להציג את המיצובישי בתור הרכב המושלם כמו שלפעמים יש מהתלהבות מחדש.

נסעתי גם על הבחירות כמו הפיקנטו והיונדאי וגם פירסמתי פה ביקורת עליה.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשבתי קצת בדרך לעבודה על הנושא הזה , אני לא מוצא שום סיבה להעדיף את הרכב הזה על פני, למשל, יונדאי I20 מנוע 1.4 בת שנה שהמחירון שלה זהה ונותרו לה עוד שנתיים אחריות.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תיראה נסעתי גם על היונדאי בצבא,אוטו מאוד אמין כמו כול יונדאי,תא מטען גדול יותר,מאוד אוהב אותו,אבל המנוע 1.4 עם הגיר הפשוט לא חסכוניים והרכב מרגיש לי בפנים כבר מיושן,גם מאחור לא מרווח כמו החדשות,לכן אם כבר הייתי בוחר בקיה ריו,שהרבה יותר מרווחת וניראית בפנים מאוד מודרנית,אבל כמו שרשמתי היא וחיסכון לא הולכים ביחד,אישית העדפתי אם להוציא כאלו סכומים,אני מעדיף חדש,ככה אני אחרי שקניתי פעם ראשונה רכב מהסוכנות,הרצון לקניה חוזרת גדול,ועל זה אני משלם בהתאם,אבל לי זה מתאים.

הרכב היחידי שהייתי מוכן לשלם על 80 בתור יד שניה זאת הפלואנס,שלדעתי רכב מעולה,חזק מאוד,חסכוני מאוד,מרווח,תא מטען גדול,מאוד הזכיר לי את הכוח של הפיאט דובלו שהייתה לי כשנסעתי על פלאונס דיזל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון,בפנדה יש בצד,אבל ניראה לי הוא מתכוון לאזור שמניחים את הזרוע.

בישנה אין,בחדשה יש?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם רק הייתה פנדה עם גיר רציף עם מחיר הגיוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם רק הייתה פנדה עם גיר רציף עם מחיר הגיוני.

בדיוק מה שאני חשבתי לתומי.. חבל שפיאט נטשו את רעיון ה-CVT שהם יישמו בהצלחה, למיטב הבנתי, עם הפונטו הקודמת.

:idea:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון,ממה שאני קורא וממה שדיברתי באחד המפגשים במועדון פיאט,דווקא אנשים מרוצים מהאמינות של הרציף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגיר הרציף הוא יפני.

זה מסביר למה:lol:

אלפא-מחר יבדק נושא הסלד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראתי בעיון את מבחן הדרך של וואלה! ואת כתבתו וסרטו של yulianx.

נושא אחד נראה לי בסתירה מוחלטת ולא מובנת - האם הרכב רך ונוח בנסיעה ?

yulianx כותב :

במבחן וואלה! התרשמו בדיוק הפוך :

הרכב סופר נוח בכבישים עירוניים ולמרות זאת לא מאוד קופצני מחוץ לעיר.

החיסרון הגדול של המתלים הרכים הוא בעיקר זווית הגלגול הגדולה, הצמיגים הצנועים לא תורמים לתחושת ביטחון בזמן נסיעה בסיבוב כשהרכב נוטה בחדות הצידה.

לא הרגשתי אפילו טיפה של קשיחות מהבולמים וגם כשקראתי את המבחן בעצמי הפיסקה הזאת הרגישה קצת תמוהה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3439 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...