Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מיצובישי ספייס סטאר 2014 CVT - חוויית קניה וסיקור וידיאו שלי.

yulianx
שימו לב! השרשור הזה בן 3413 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 402
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תתחדש! הסוף לסקרנות :)

אני העליתי את רשמיי ממנה לפני כמה ימים בפורום ייעוץ לפני רכישה.

ברמת העיקרון לא השתגעתי עליה, אני אעדיף לוותר על הניילונים והאחריות לטובת גימור איכותי, מרווח, יחידת כוח חזקה יותר ועוד...

בסך הכל כבאדג'ט קאר אני יכול להבין את הרצון לרכב חדש, חסכוני ויחסית לרכבי המיני גם מרווח.

כל רוכש יעשה את השיקולים שלו וירכיב את סדר העדיפויות שלו.

לרוכשים שלא מעוניינים ביותר מתחבורה מנקודה לנקודה הספייס סטאר היא אפשרות לא רעה בכלל.

לגבי הנוחות, אני מוכרח לציין שלי היה מאוד נוח, הרכב משכך את המהמורות העירוניות הישראליות בצורה מעולה.

הכיסאות הקדמיים באמת קצת מוזרים ולי היה קצת קשה עם זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש!

בהזדמנות הראשונה תצלם ליד אבטיח.

סקירה מקיפה וטובה, קבל ח"ח.

נדמה לי אתה יכול להביא אותו עם 172 כ"ס, וזה יותר ממה שאתה מבקש ב 22 כ"ס, אז אל תלחץ עד הסוף.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע, הפתעת.

אני לגמרי הייתי בטוח שהרכש החדש יהיה i10..

תתחדש!

אחלה סיקור (קראתי, לא ראיתי את הווידאו, אין לי סבלנות לסרטונים באורך הזה), תמשיך לעדכן ומקווה שתהנה ממנה לא פחות מאשר הפנדה :)

נ.ב.

שיא העונה, איפה תמונות אבטיח להשוואה?

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יענה על השאלה למה דווקא הספייס ולא המתחרות.

מיקרה-לא אהבנו את העיצוב הפנימי והחיצוני לכן הרכב ירד מהפרק.

ספלאש-דווקא חיצונית אהבנו אבל תא מטען קטן מאוד מה שפסל את הרכב.

יונדאי-רכב מצוין,אבל לדרישות שלי ענה פחות טוב,חיצונית מאוד אהבנו וגם את הסלון,אבל תא מטען של הספייס יותר פרקטי,היא מרווחת יותר מאחור,והאיבזור יותר התאים לנו בדמות מצלמת רווס,ניווט מערכת המולטמדיה,השחרה מקורית.

והדבר החשוב שהרכב יותר חסכוני שזאת הדרישה הראשונה שלנו.

donker

הגיר מאוד מוזר בהתחלה גם עכשיו המוח מחכה שהרכב יעביר הילוך ואין עטד הילוך,אבל ככה עובד גיר רציף,הוא נותן שילוב טוב בין חיסכון לבין תנועה חלקה לעומת הרובוט,צריך להתרגל שאין העברות הילוכים.

fkl0ster

כמו שאתה יודע הייתי מבסוט מהפנדה ואם לא היה צריך רכב אוטומטי לא הייתי מוכר,זה אוטו מעולה.

אבל הספייס עולה עליו,מבחינת איבזור,המנוע בצורה מורגשת,מבחינת חיסכון אמור להיות דומה,אבל זה משהו שאני אבדוק,מה שכן המנוע במאמץ פחות שקט מהפנדה.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור בעלים של פונטו ספייס עם מנוע וגיר דומים למיצובישי ספייס אני לא רואה את ההבדל בין המכוניות...

פרט לכך שבפונטו אין חלונות חשמל מאחורה, אבל יש דיפון בד בדלתות! מה גם שמיכל הדלק בפונטו יותר גדול ותא המטען הרבה יותר גדול בפונטו...

עריכה אחרונה על ידי chenrp
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כניראה הראיה לא טובה כול כך,כי מבחינת איבזור אין מה להשוות,בטיחות טובה יותר,מאחור מרווח יותר.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

chenrp, מלבד האבזור שהרבה יותר עשיר, נראה שלסטאר צריכת דלק טובה יותר ומנוע/גיר נמרצים יותר (בהסתמך על ההשוואה של יוליאן לפנדה) ובספק אם תראה בכלל מוסך למעט טיפולים שוטפים. בפיאט יחידות הכח שהגיעו לארץ, למעט בגרסת ה hgt, מאז ומעולם היו עלובות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל טוב ויפה על הנייר, השאלה היא איך היא מבצעת.. הפנדה החדשה מאד בוגרת, נוחה ומעודנת למחירה ולגודלה. יוליאן, אתה לא מרגיש את ה"רכב שנועד לשווקים מתפתחים במקום למערב אירופה" עם הספייס סטאר בנסיעה? כי זה מה שהרגשתי בישיבה בה בסוכנות. מעניין יהיה לעשות נסיעת מבחן על המיצו'.

:idea:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים אני ציינתי את הפונטו ספייס לא את הפנדה.

לספייס עם הגיר הרציף יש 16 שסתומים אז יש לפונטו ספייס יותר מומנט, והיא מאיצה יותר מהר בכל מצב אפשרי.

מה גם שבסיס הגלגלים גדול יותר, ותא המטען גדול יותר. פרט למסך שיש למצובישי, אני לא רואה איבזור רב יותר.

באמת שאני חושב שלמי שמגיע מהפונטו ספייס 2004-2006 אין שדרוג משמעותי ולהיפך, יש כאן ירידה באיכות החומרים, אין דיפוני בד בדלתות, הרכב רועש יותר ומרגישים רעידות בגלל שבמצובישי יש רק 3 שסתומים. מה גם שהיא לא יותר חסכונית מהפונטו ואני מוכן להתנדב לעשות ניסוי. ומיכל הדלק שלה קטן בהרבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3413 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...