Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלפת בית מצערת גולף 99 SDI באמצעות יבוא אישי

mozman11
שימו לב! השרשור הזה בן 7131 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

במשך כשנתיים הגולף נוסעת עם בית מצערת תקול מה שגורם לרעידות בסל"ד סרק (דיזל).

בצמפיון עלותו של חלק חדש היא 3700 ש"ח כולל מע"מ

בחברות אספקה של חלקי חילוף בגרמניה עלות החלק חדש 200 יורו לצרכן הסופי. - הגנבים בארץ לוקחים לצרכן סופי פי שלוש!!!!

"במאגר" דרשו עבור חלק משומש 1000ש"ח + מע"מ וללא אחריות "אם זה עובד אז זה בסדר- אין אחריות" כך נאמר לי....

לדאבוני מדובר בחלק שקשה למצוא אותו ובמשך ה 8 חודשים שהרכב ברשותי חיפשתי אחר חלק חדש/משומש בחו"ל אבל לא מצאתי/לא מצאתי חנות שהסכימה לשלוח.

לאחר חיפושים מרובים מצאתי אתר www.r-a-r.de בעל העסק שמו קריסטן ריידל אשר היה אדיב מאוד והסכים לספק לי את החלק בעלות של 75 יורו כולל משלוח, אחריות לחצי שנה (חלק משומש מרכב שעבר 39400 ק"מ)

שלחתי לו את הכסף במעטפה באמצעות דואר רשום, עם חשד שאולי לא אראה את התמורה...

כל פעם שאני מזמין חלק לאוטו מחו"ל אני נדהם מהיושר של האנשים שם, לפעמים החשדנות שלי כישראלי פשוט הורסת לי....

היום החלק הגיע, הרכבתי והכל בסדר, הרעידות בסרק פסקו לחלוטין ואני אסע לחבר שלי שיוריד לי את סלד הסרק חזרה ל 900 במקום 925 כיום (מבוקר ECU,בעבר העלינו כדי להפחית את הוויברציות של הרעידה)

אני מאושר!!!!!!!

________ישן________________חדש

my old one.JPG

the new one.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיחקת אותה

אם היתי יודע שאתה מביא - הייתי קופץ על העגלה

לנו יש A4 עם אותם סימפטומים ואותו מחיר -מה שמשאיר אותנו עם רעידות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

A4 בנזין? דיזל? .... תן דגם מנוע...(קוד מנוע- שלי לדוגמא דגם AGP)

זה היחיד שיש לו או ליתר דיוק היה...... (יש מנוע חיפוש באתר לפי מספר קטלוגי)

קבל מילון חובבני שבניתי לחלקי רכב גרמנית ---->עברית

לפני שבוע קיבלתי מתנה מסוחר חלקים מגרמניה, התידדנו והוא שלח לי במתנה מחשב ניהול מנוע כמו שיש לי (שלא נצטרך להשתמש בו טפו טפו....), הוא אמר שהוא לא מצליח למכור אותו כבר הרבה זמן.

מחשב כזה שמעתי שעולה חדש 8000 שקל בצמפיון....

מילון גרמני לחלקי רכב.doc

Copy of 43_1_b.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7131 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...