Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עכבישים באוטו

שימו לב! השרשור הזה בן 3839 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

יש לי בעיה שדי חוזרת על עצמה וזה כבר מתחיל להיות מסוכן.

באופן שבועי אני נתקל בעכבישים שמהלכים לי ברכב. בדרך כלל זה על החלון אך היו פעם או פעמיים שהם הלכו לי על היד ועל ההגה.

אולי הסיכוי שהם מסוכנים הוא נמוך, אבל זה מטרד מסוכן ומבהיל שיכול לגרום לי לסטות ולעשות תאונה במהירות גבוהה :shock:

אני מניח שיש איזשהו קן שלהם ברכב, כי אני לא חונה מתחת לאיזשהו עץ או גורם שיכול לגרום להם לשרוץ לי קבוע על הרכב.

ובדרך כלל הם נכנסים לי בזמן הנסיעה מהחלון אז נראה לי שהקן נמצא איפשהו בחלק החיצוני של הרכב (אני לא רואה קורי עכביש בתוך הרכב)

בהתחלה חשבתי שזה בגלל שהרכב מטונף אז הלכתי לשטוף אותו אבל הבעיה לא נפתרה :-(

אגב, זה גם לא אותו עכביש, כי אני מסלק אותם כל פעם שאני רואה אותם.

הצעות? המלצות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין בסוגי עכבישים אך בבירור זכור לי פעמים שבהם ראיתי עכבישים בצורות וצבעים שונים. היום היה אחד שחור ולפני כמה שבועות אחד שקוף-צהבהב.

חרקים - לא ממש.. :-P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מצב שיש לך חור באחד המקומות ברכב ומשם הם נכנסים ? ברכב ישן שעבר הרבה ידיים / רכב שישב הרבה זמן במחסן זה יכול לקרות.

בכללי אם יש לך קן עכבישים ברכב זאת לא אמורה להיות בעיה למצוא אותו - זה או מתחת למושב האחורי או בבגאז' איפה שהגלגל הספייר, אם זה לא שם כדאי לבדוק בין הבגאז' למשענות של המושב האחורי שהם בד"כ מתקפלים, 90% שתמצא את זה שם (אלא אם כן זה מתחת למושבים הקדמיים ואז יצאת פיתה).

שים לב שעכבישים צהובים - שקופים הם לרוב מסוכנים וארסיים, וזה גם לא ממש בטיחותי ליסוע על 100 קמ"ש ופתאום לראות עכביש על היד, תטפל בזה כמו שצריך - בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתה לי את אותה הבעיה.

השתמשתי ברכב של אחי שעמד חצי שנה בחניה ללא שום תזוזה ולפעמים הייתי שם לב לעכבישים שמטיילים על הדשבורד. לאחר סריקה של הרכב גיליתי המון קורי עכביש באחד הקשתות של הגלגלים האחוריים וריססתי לשם K(משהו) כל כמה ימים,לאחר שבוע שבועיים העכבישים נעלמו...

ברכב הנוכחי קרתה לי תקרית מוזרה יותר, חניתי בחניה של המכללה ליד שיח נמוך ובלי לשים לב השיח נגע בדלת הנהג. כשחזרתי ופתחתי את הדלת קפאתי במקום, הנמלים פשוט החליטו לעבור לגור באוטו ופתחו בשביל לתוך הקורה האמצעית. נסעתי הביתה ופירקתי את האוטו פשוט מבפנים, לאחר מכן שוב ריססתי וכל הנמלים מתו. במהלך שבוע הייתי רואה נמלה פה ושם אבל עכשיו עברו חודשיים ולא ראיתי שום נמלה.

ההמלצה שלי שתעקוב אחר העכבישים למקום שיש הכי הרבה,תפרק את המקום ותרסס כמה ימים.

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמאלה איזה פחד! טפו טפו שלא יקרה לי דבר כזה ברכב. יש לי פוביה מעכבישים, התקף לב ישר בכביש! =-O פתרתה תבעיה? ממה זה יכול לנבוע שאני אמנע מכך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:)

בחיפוש באוטו (בעיקר בתא המטען) מצאתי כמה קורים רציניים ליד הגלגל החילופי.

אבל לא מצאתי שם נוכחות של עכבישים, יכול להיות שהקורים האלה שם כבר שנים.

העפתי את הקורים משם, אני אחפש בהמשך גם מתחת למושבים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3839 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...