Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אלפא רומיאו ג'ולייטה תלתן

ANUTKK
שימו לב! השרשור הזה בן 3882 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תודה רבה על כול התגובות...

אני התכוונתי ל5000 נטו, שכמובן אני גם צריך לחיות מהכסף הזה- לא כול ה5000 שקל (נטו!!) הולכים כול חודש לאוטו.

ואת הרכב אני מתכנן רכישה עתידנית (חצי שנה-עד שנה), גיר ידני, מנוע 1750, 230 כ"ס, דגם תלתן.

ועכשיו לגבי טיפולים וחלקי חילוף כול כמה ק"מ צריך לעשות לרכב טיפול וכמה עולה? כמובן רק מוסך מורשה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם...

אני כבר המון זמן חושב על הג'ולייטה כרכישה הבאה שלי, מדובר על הדגם תלתן ירוק (230 כ"ס), שנת 2012, גיר ידני.

ועכשיו איך הרכב מבחינת אחזקה וטיפולים שוטפים? יקר לתחזוקה וטיפולים?

האם הבן אדם הממוצע שמרוויח 5000 לחודש יכול להחזיק את האלפא? לדעתי עם 5000 אתה לא יכול להחזיק שום רכב. ואם כן אז הייתי הולך על רכבים כלכליים ביותר. מיני, סופר מיני בת 3 וממודל שידוע באמינות. לדעתי עלות סופית של רכב רגיל לגמרי חדש כולל ירידת ערך היא לפחות 2500 בחודש. אז רכב כמו הג'ולייטה המדוברת יהיה יותר...

ובאופן כללי איך הרכב? אני שואל מבחינת בעיות למינהם שיש ברכב.

וקצת שאלה מפגרת וילדותית- חבר שלי הסיע אותי עם האלפא מיטו תלתן ירוק (170 כ"ס) ובוא נגיד ואני לא צוחק הרגשתי שאני נמצא בתוך פרארי קטנה, הכוונה שלי לרעש מנוע בעת נסיעה, ללא שום תוספות כמו שיש אגזוז לחץ.

והרעש שיצא מהאגזוז איך אני יגיד את זה היה פשוט רעש טהור ונעים לשמיעה. גם בג'ולייטה יש כזה סאונד מהמנוע? קח לנהיגת מבחן

תשמע חבר, אולי תתחיל קצת יותר צנוע מג'ולייטה תלתן ירוק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פתאום הבליחה לראשי המחשבה, שאולי בכלל פותח השרשור הוא בחור צעיר שחי עם ההורים, ואולי מרוויח 5000 אבל את מרביתם יכול במאמץ לחסוך? זה יכול לשנות את התמונה.

בקיצור - במקום לומר כמה אתה מרוויח, תאמר כמה הכנסה פנויה אתה חושב שיש לרשותך כל חודש,

ואז לדעתי אולי תקבל תשובות מדוייקות יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רעיון גרוע,

אתה תוציא הרבה על דלק והרבה על ביטוח,

בסופו של דבר לא יישאר לך אפילו לבילויים(במידה ואתה צעיר וחיי עם ההורים).

אני מנסה לחשוב על תשובה שלא תוציא אותי גייז, לא תגרום לי לתאר לך את הג'ונסון שלי ולא תזכה אותי בהתראה. אין כזו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פותה"ש, רד מזה בחייך.

רכב ספורטיבי ישן וזול יותר יהיה קשה לתחזק בתקציב כזה, אז רכישה של ג'ולייטה צעירה, לא נראה לי חבר.

אל תאבד את הרוח במפרשים, מצד שני.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

10 תגובות וכולם אותו דבר נראה לי הלך לקנות מאזדה לנטיס מהפחד

גבריאלוב, ג'ולייטה תלתן היא לא 1400, אלא 1750. והיא ממש לא חסכונית כמו ה-1400.

רגע אז מה זה היה אם ה1400 אם הסויצ' ליד המצית שם שכל נגיעה בו משנה מצב תיבת הילוכים זה המיטו ..?! טוב סליחה אם כל הרכבים שהיו בסוכנות כבר לא זוכר כבר מה היה חח

השארתם אותי אם חיוך בפוסט הזה

בעבר Mazda 3 Comfort 2008 :twisted: (תענוג מאבא)

היום Toyota Corola GLI 2009 :twisted: (תענוג מאבא)

כרגע Ford Focus Trand 2010 :evil: (רכב ראשון שלי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מבין למה ללכת על דגם התלתן ולא לקחת דגם פשוט יותר וככה תראה מהמראה לו וגם אוטו לא פראייר .

אגב אני לא יודע אם באמת האבזור כל הג'וליטיות מגיעות עם סאן רוף, לדים וכו'... לדעתי אם ה1400 מגיעה מאובזרת זאת אופציה טובה שתשאיר לך גם כסף בכיס

אוטו-מאניה :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק ביטוח וטסט יקחו ממך מעל 1000 ש"ח בחודש (מחולקים ל12 תשלומים כמובן) אם אתה לא ממש צעיר ויש לך עבר ביטוחי נקי. אם אתה נהג צעיר הסכום הזה יכול בקלות להכפיל את עצמו.

בהנחה של 20000 ק"מ בשנה תחזוקה שוטפת לא גבוהה, בין 1000 ל2000 בשנה.

דלק לפי 1:9 בערך 1500 ש"ח לחודש.

כסף בצד לקטסטרופה (השתתפות עצמית בתאונה לא עלינו עוד 5000).

סט צמיגים אחד בשנה,(אם אתה מתכוון גם להנות ממנה אז בהחלט סביר שתחסל סט ב20000 ק"מ) 6000 ש"ח לצמיגים איכותיים.

בקיצור עומדים על בסביבות 3000 ש"ח בחודש בזהירות ובמידה ואתה לא נהג צעיר.

כל זה לפני מימון הרכב עצמו כמובן.

כל עוד הוא לא רוכש אלפא 75 כדי להסב אותה למצית, דיינו.

:-D :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לך על זה, כדאי!

רק לי נראה שהפורום הפך לפורום אלפא בפוטנציה?

כל יום נפתח שרשור חדש על מישהו "שכמעט" קונה אלפא..

גם אצלי היה פעמיים כמעט,לפני שהתחיל הרומן המוצלח..

סעו בצד ימין!!

306XT,307XS,Mito155 HP בעבר

,Giulietta QV. היום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3882 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...