Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יורוטריפ (שרשור בהתהוות - סרטון מסע בהודעה 214)

sronis
שימו לב! השרשור הזה בן 3846 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 234
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אתה עושה חיים ומעורר (לפחות אצלי) את כאבי הגעגועים לנופים הקסומים ולתחושת התרוממות הרוח שבנהיגה בפאסים.

תודה על הדיווחים. בעיקר המצולמים.

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה על שני כלים? כי זה טיול נהיגה, ושנינו רוצים לנהוג...

איך מוצאים מקומות לינה? את הימים הראשונים תכננו מראש. את הבאים: לרוב בויפי במלון, לפעמים ביקשנו מחברים למצוא משהו בבוקינג.קום ובתוך צרפת אנחנו עם סים צוחפתי ואינטרטנט... :-)

זה היה עדכון ממקדונלדס על הדרך (ויפי חופשי). בערב עדכון נוסף, עם החוויות המדהימות מהיומיים האחרונים.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נפלנו למיטה, אז הנה עדכון בוקר:

לפני יומיים יצאנו מאיטליה ונכנסנו לספרד, כשבדרך אנחנו עוברים פאס איטלקי אחד (little st. bernard pass, מ-aosta דרך bourg saint-maurice) ואז עוד אחד (maddalena pass) - הראשון מתחיל בהירפינים מגעילים אבל ממשיך בכבישי נהיגה פשוט מדהימים, השני צפוף מאוד בחלקו הראשון, אבל מאוד מאתגר ומהנה, במיוחד לאופנועים. "עלינו" דרומה דרך D902 (נקרא route of the great alps) ממנו חתכנו לפאס אחד נוסף שהוביל אותנו למקום מדהים שנקרא refuge agnel, ונמצא 2580 מטר מעל פני הים. שם קיבלו אותנו בארוחת ערב מפתיעה לטובה, במיטה סבירה בהחלט ובארוחת בוקר לא רעה בכלל, והכל ב-40 יורו לבנאדם. חלק גדול מהתמונות המצורפות הן מהאזור, שהיה מהמם ביופיו.

למחרת (אתמול) החלטנו לצבור קצת קילומטראז' ולהתקרב לגבול הספרדי, אז נסענו באוטוסטרדות הצרפתיות (רובן בתשלום - כ-600 ק"מ מערבה עלו לנו סביב 30 יורו). הנהגים הצרפתים מצוינים ברובם והקצב מהיר על האוטוסטרדה. כולם נוסעים 140-160 ומפנים דרך לאופנוענים.

נסיעה ברכב ובאופנוע מגלמת יתרונות לאופנוען, שיכול להכניס את הציוד שלו לרכב, אבל גם חסרונות - האופנוען הרי יכול לרוץ קדימה בצורה שהמכונית לא מסוגלת, אפילו אם היא מהירה כמו ה-370... בכל מקרה, אנחנו מסתדרים לא רע ועומר מחכה לי במקומות בהם פונים לכביש אחר.

חייב לצאת, עדיין לא אכלנו ארוחת בוקר. אשאיר אתכם עם כמה תמונות:

1253_656172194406671_1791096775_n.jpg

936451_656172234406667_1755812314_n.jpg

1011454_656172324406658_1886546119_n.jpg

1009754_656172117740012_1584604626_n.jpg

1044183_656172311073326_885809459_n.jpg

1017190_656172431073314_1616816642_n.jpg

382528_656172561073301_1576231456_n.jpg

1011696_656172604406630_1805515024_n.jpg

968795_656172581073299_1221275644_n.jpg

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדהים בעייני, אני כל כך מקנא !

אני כבר מרגיש כמו איזה בן משפחה שכל כמה שעות נכנס לראות אם יש עדכונים חדשים ולראות מה מצבכם ! לגמרי סחפתם אותי לטיול הזה , ואני בטוח שלא רק אותי !

תהנו וסעו בדרכים בטוחות, מחכה להמשך עדכונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה מדהים!!

עשיתי עם אשתי מיני-יורוטריפ לאזור הדולימטים באיטליה שנה שעברה בערך במאי, אני שמח לראות שהמזג אויר מאיר לכם את הפנים ונעים

חשבתי שבתוקפה זו של העונה כבר יהיה חם ולא נעים ובפועל אני קורא שטעיתי בגדול

אני מתכנן לעשות מיני-טריפ באזור היער השחור באזור ה 10 ימים בספטמבר אחרי חופשת הקיץ של האירופאים - מקווה למזג אוויר נעים.

בכל מקרה הגבהים באירופה זה משהו מדהים - בעיקר האוויר הצלול (חבל שאי אפשר ליבא לארץ 8))

צירפתי 3 תמונות מהנופים המרשימים של הדולימיטים

נ.ב

הרכב נראה כמו קניה מצויינת לסוג של מסע שכזה.

איך הנוחות של הרכב כ GT לסגירת טווחים?

DSC_0031.JPG

DSC_0040.JPG

DSC_0074.JPG

ליום יום: מחפש את המיועדת.... כרגע הצעצוע VTR סקסו 1997

לאשה ולסופ"ש: פורסטר 2016 X ממוגן עם הגבהה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ללא ספק שירשור אדיר.

מאוד מעוניין לשמוע את ההשוואה בין האקסית לבין הנוכחית בתקווה לעשות את אותו מעבר יום אחד.

מאזדה מיאטה 2008 משופרת לנפש

פורד פיאסטה 2016 למבצעים מיוחדים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמח שאתם נהנים מהשרשור. יש לי עוד המון מה לכתוב אבל לא תמיד יש זמן או כוח אחרי ימי נהיגה ארוכים. לאט לאט אמשיך בעדכונים.

על ה-370 אכתוב משהו ארוך יותר, אנסה בימים הקרובים, או רק אחרי הטיול.

יש גם המון סרטוני גופרו שאני צריך לערוך מהם משהו נחמד ולא ארוך מדי (צילמתי למשל טיפוס של 20 דקות של פאס בצרפת, שמתחיל כשהכל ירוק מסביב ויש 20 מעלות, ונגמר ב-0 מעלות ושלג).

הרכב נראה כמו קניה מצויינת לסוג של מסע שכזה.

איך הנוחות של הרכב כ GT לסגירת טווחים?

יש יתרונות וחסרונות. הוא רק שני מושבים (שזה בסדר כי אנחנו שניים וגם אם נוסעים לאכול איפהשהוא בערב אז זה לא בעיה). והבגאז' די קטן (אבל הכל נכנס - בול).

הנוחות מפתיעה לטובה. התרגלתי למיאטה מוקשחת אז המצב פה לא יותר גרוע. אנחנו נוסעים לרוב בכבישים מעולים אז ממש אין בעיה של נוחות, אבל אין מה לעשות - עם מתלים קשיחים וצמיגי 19 אינץ' אי אפשר לצפות לגדולות ונצורות בכביש משובש.

עוד טקסט ותמונות מהיום - עוד מעט.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל פעם שאני רואה שיש עוד תגובה פה אני אומר אולי יש עדכון, עוד סיפורים, עוד תמונות.

כל הכבוד, מחכים לעוד, הכי חשוב שתהנו.

Renault Clio sport 2001 - Sold

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהנים מאווד!

תעשה חיים,נראה חלומי.

לכמה זמן אתם בטיול?

(שאלה לא קשורה שמעידה על בור בידע בהיסטוריה)

יש קשר בין טאלין ל(ס)טאלין?

אני מנסה לחשוב על תשובה שלא תוציא אותי גייז, לא תגרום לי לתאר לך את הג'ונסון שלי ולא תזכה אותי בהתראה. אין כזו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הטיול מסתיים באופן רשמי ב-4.7 בפאריז. ולא, אין קשר בין טאלין לסטאלין... טאלין זה או "העיר הדנית" או "העיר החורפית". אני נוטה לאופציה השנייה :-P

לעידכונינו:

הדוקאטי נזכר שעבר שבוע מאז התקלה האחרונה שלו, והחליט להפתיע עם בלם שמפסיק לעבוד ברגעים קריטיים וכמעט עושה לעומר התקף לב. כמובן ששוב זה קורה בשבת אחה"צ, הפעם באזור ההרים הפירנאיים השומם (מכונית כל חמש דקות, בערך), ולא נותר לנו אלא להוריד את הקצב ולקצר את חלק האקשן של הטיול - נעשה דרכנו באיטיות יחסית לכיוון פאריז בימים הקרובים.

וחבל, כי היום החל מצוין עבור שנינו: יצאנו מצרפת לעבר ההרים והגענו לכבישים מתפתלים בלתי נגמרים, באיכות סלילה מעולה ועם ראות מצוינת. אין כמעט נפש חיה במקומות האלו והכביש פשוט בלתי נגמר - אפשר לנסוע מאות קילומטרים של ימינה שמאלה כמעט בלי הפסקה. בשלב מסוים זה מתחיל קצת לשגע, במיוחד באזורים הצפופים יותר, שם הפניות הופכות עיוורות והסיבובים דומים מדי אחד לשני. אחרי כ-100 ק"מ רצופים פשוט התעייפתי ורציתי שזה ייגמר.

מכיוון שזה היה יום עמוס של נהיגה, יש פחות תמונות. אבל הערב היה לי זמן לשבת על סרטונים ומחר בבוקר אצרף כאן סרטון לדוגמא של השלוש דקות האחרונות של העלייה ל-maddalena pass.

1044045_656529371037620_491068959_n.jpg

1010665_656529307704293_522373421_n.jpg

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהנים מאווד!

תעשה חיים,נראה חלומי.

לכמה זמן אתם בטיול?

(שאלה לא קשורה שמעידה על בור בידע בהיסטוריה)

יש קשר בין טאלין ל(ס)טאלין?

אין קשר

מקור השם טאלין ב1917.

בעוד שסטאלין עלה לשלטון ב1924.

חוץ מזה שגם אטימולוגית יש הבדל:

קודם כל טאלין היא באסטונית, בעוד סטלין היא מילה ברוסית ("איש הפלדה" - כינויו המחתרתי של יוזף ג'וגאשווילי).

גם הכתיב ברוסית מעט שונה

טאלין - Таллин

סטאלין - Сталин

דרך אגב, בימי שלטונו בבריה"מ נקראה על שמו עיר - "סטלינגרד", בתקופת הדה-סטליניזציה בימי כרושצ'וב היא שונתה ל"וולגוגרד".

.We apologise for the inconvenience

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3846 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...