Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

לפני שעה, ליפיגו כתב:

במו עיני ראיתי איך כל מסתנן מגיע עם ייצוג משפטי ברמה שאזרח יכול לחלום עליו.

לא יודע מה אתה ראית, אבל בתור אחד שאשכרה עוסק בדיני הגירה למחייתו, מסתננים מגיעים עם מי שידם משגת לשכור. עורכי דין בשר ודם. חלקם טובים מאד, חלקם פחות. לקרוא לזה ייצוג ברמה שאזרח יכול לחלום עליו מאד רחוק מהמציאות. אזרח ישראלי, על פי רוב, יהיה במעמד סוציו-אקונומי להרשות לעצמו ייצוג משפטי הרבה יותר ממסתנן. רוב מה שאתה קורא לו הישגים של המסתננים אינו אלא טעויות משפטיות של הרשות בשלב קבלת ההחלטה, או נהלים כושלים, זה הכל. כמובן שכל זה לא ישכנע אותך, אבל אין מה לעשות, זאת המציאות.

• אהבתי 2

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60.3 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4898

• SlowRide

4769

• פינדר

3785

• m3x7r3m3

2926

לפני 21 דקות, פינדר כתב:

הצלחת למלא את החלל הלוגי הענק שהשאיר פה ליאור, ביג טיים.

לעעע אל תשווה.

לפני 28 דקות, ליפיגו כתב:

הימין רץ בבחירות עם האג'נדה הזו.

מי? מי רץ עם איזושהי אג'נדה?

ביבי שנים כבר רץ עם רק ביבי. 

החרדים עם אג'נדה של תביא לי כסף. 

מי עוד? רק בנגביר דיבר על משילות. 

הימין רץ עם אג'נדה....

לפני 46 דקות, farkash7 כתב:

אמסלם

אמסלם שומש ונזרק.

image.thumb.jpeg.e87e68aa4d1ad5d68a2b13ef82df8ad0.jpeg

• אהבתי 1
  • מצחיק 1

How'd you get so strong mcduck?

- By lifting money bags

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 39 דקות, ליפיגו כתב:

כמעוט מודה שוה סוג של הנאה פרוורטית לחזות בתסכול של כת רל"ב

למה כמעט? מודה 🙂 own it 

אני מודה שזה מרתק לראות אנשים שמאוננים על תסכול של אחרים, בעיקר שהתסכול הוא לא על משהו שדופק אותם ספציפית אלא את כל המדינה. 

אני אישית לא נהנה לראות את ישראל מתדרדרת ואת המחנה הנגדי נשרף יחד איתה למרות שאני והמשפחה מוגנים, כנראה יש לי עוד מה ללמוד מהביביסטים והכהאניסטים על איך להיות יותר כיפי במסיבות 😊

עדיין לא הסברת ולו פעם אחת מדוע אתה בעד כח אבסולוטי לממשלה, או מדוע טענת שחוק יסוד הכנסת אינו בר שינוי ללא רוב של 80 ח"כים, שזה מבאס כי בהתחלה עוד החזקת רמת דיון מעניינת. אבל העיקר שהתנצלת על ההתנשאות לכאורה, שהרי זה הפשע הגרוע ביותר (והמשעשע ביותר, לכתוב שאנשים לא יודעים אזרחות מבלי להבין מה זה עקרון הפרדת רשויות או חוקה - זו לא התנשאות אם אתה כותב הבלים...) 

עריכה אחרונה על ידי oryo
  • אהבתי 1

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, יובל .מ. כתב:

קודם כל הפגנה של הזויים.

ערכתי את התגובה לפני אם פספסת:

נזרום עם הבקשה שלכם, מתור הכתבה של עיתון הארץ:

"הסמכות לאסור על הנפת הדגלים מוקנית למפכ"ל מתוקף פקודת המשטרה, שלפיה הוא רשאי לעשות כן ככל שהדגל האסור הוא "סמל שיש בו כדי לעורר להפרת השלום""

מסכימים שהדגל יכול לעורר קריאות נגד ישראל? יופי.

"השארת שיקול הדעת בנושא בידי מפקדי המחוזות יצרה שונות באכיפת האיסור בין האזורים השונים. כך למשל, במחוז ירושלים המשטרה נוהגת למנוע הנפה של דגלי פלסטין בהפגנות. לעומת זאת, במחוז תל אביב המשטרה מתירה להניף את הדגל, וכך היה גם אמש בהפגנה שנערכה בעיר נגד הממשלה."

בירושלים אוסרים, בתל אביב מתירים. למה? שאלה טובה.

"ב-2021 קרא השר לביטחון הפנים לשעבר עמר בר-לב להגביל את החרמת דגלי אש"ף ממפגינים למקרים חריגים בלבד, כאלה שבהם נשקפת סכנה מיידית לשלום הציבור. בר-לב כתב את הדברים לשבתאי על רקע הנוהג שהתקבע במחוז ירושלים להחרים את הדגל. בנובמבר האחרון דחה בג"ץ עתירה של האגודה לזכויות האזרח נגד הנוהג של המשטרה להחרים את הדגל בהפגנות בשכונת שייח ג'ראח בעיר, וקבע כי המשטרה פועלת על פי חוק. עם זאת, הפרקליטות נמנעת מהעמדה לדין בגין הנפת דגלי פלסטין."

בג"ץ (חבר שלכם שאתם דואגים לו) קבע שלפי חוק מותר להחרים את הדגל. 

למה בר לב רוצה להגביל את ההחרמה? ולמה הפרקליטות נמנעת מהעמדה לדין?

image.thumb.png.de9d8b745a09a031552686d019060acb.png

לפני 8 שעות, זבובון כתב:

המוסכניק שלי באמת נראה שעובד בניסוי והטעיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 40 דקות, ליפיגו כתב:

לעניין: מבחינתי,  כל מי שמשתמש במונח "כאהניזים" מעיד על עצמו שהוא מקל ראש ברצח פוליטיקאי ישראלי בגלל שהוא פוליטיקאי ישראלי. זהו. מצדיקים את רצח בדמוניזציה הולכת וגוברת של משפחת שכולה. צר לי, אני לא קונה את הבולשיט הזה

כהנא נרצח לא בגלל שהווא פוליטיקאי כי הוא לא היה בתקופת הרצח ולא יכול היה להיות פוליטיקאי.

כהנא נרצח כי גם בארה"ב היה טרוריסט ומסית שישב בכלא כמה פעמים.

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 דקות, Night Driver כתב:

כהנא נרצח לא בגלל שהווא פוליטיקאי כי הוא לא היה בתקופת הרצח ולא יכול היה להיות פוליטיקאי.

זה בכלל לא רלוונטי, מדובר בהמצאות יש מאין: לחוש בוז לתפיסת עולם אנטי-דמוקרטית בהגדרה וגירוש אזרחים זה מבחינתו שקול לתמיכה ברצח, כמו שלהיות שמאלני זה שקול בתמיכה ברצח מדומיין של נציגי ימין, למרות שלנ״ל אין אחיזה במציאות מעבר למה שפלוני מדמיין.

זה אקסטרה מגוחך כי היסטורית (וגם כיום) אלימות פוליטית מגיעה בד״כ בכיוון ההפוך...

חברה לימדה אותי פעם שבחינוך יש פעולה בשם ״השלכה״ - כינוי לפעולה במסגרתה אתה משליך את הדעות שלך על אנשים אחרים ולכן מגיע למסקנות שגויות. אולי זה מה שקורה, אולי זו פשוט הדרך להתמודד עם חוסר הסכמות, להעמיד פנים שכולם תומכי רצח. סוג של חוק גודווין.

עריכה אחרונה על ידי oryo

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, יובל .מ. כתב:

גם אם 49 אחוז לא רוצים את ישראל כמדינה יהודית, זה לא אומר שהם יכולים להתחיל שרשרת פיגועים על כל השאר.

ערבי השטחים לא קשורים לעניין והם לא מעניינים אותי.

מה הקשר לפיגועים, זה שהזכרתי שבן גביר מעריץ של טרוריסט?!

אמרת שאני לא יכול להניף דגל פלסטין. אז אני אומר לך שבדמוקרטיה הישראלית אני יכול גם יכול ואם זה קשה לך לצפייה, תסתכל לכיוון אחר.

לפני 4 שעות, יובל .מ. כתב:

תשיג רוב, תשנה את החוק ובהצלחה.

אין חוק נגד זה.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 דקות, oryo כתב:

זה בכלל לא רלוונטי, מדובר בהמצאות יש מאין: לחוש בוז לתפיסת עולם אנטי-דמוקרטית בהגדרה וגירוש אזרחים זה מבחינתו שקול לתמיכה ברצח, כמו שלהיות שמאלני זה שקול בתמיכה ברצח מדומיין של נציגי ימין, למרות שלנ״ל אין אחיזה במציאות מעבר למה שפלוני מדמיין.

זה אקסטרה מגוחך כי היסטורית (וגם כיום) אלימות פוליטית מגיעה בד״כ בכיוון ההפוך...

חברה לימדה אותי פעם שבחינוך יש פעולה בשם ״השלכה״ - כינוי לפעולה במסגרתה אתה משליך את הדעות שלך על אנשים אחרים ולכן מגיע למסקנות שגויות. אולי זה מה שקורה, אולי זו פשוט הדרך להתמודד עם חוסר הסכמות, להעמיד פנים שכולם תומכי רצח. סוג של חוק גודווין.

עזוב, אני יודע שאין סיכוי שאנשים עם דיעות כאלה יראו את התמונה המלאה ובטח שלא יפנימו. בגלל זה אני מסביר כל פעם פינה אחרת בתמונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 54 דקות, oryo כתב:

אם כבר דיברת על השלכה-

בדיון הזה ממש 2 מחברי הדיון הפעילים האשימו אותי שאני שונא ומקצה את כל הציבור של מצביעי מפלגה מסוימת (שלא לומר על סף גזענות...) כי העברתי ביקורת די חריפה על נבחרי המפלגה. הביקורת הייתה עניינית לחלוטין על מעשיהם של אותם אנשים, לא השתלחות אישית בשום צורה. עד לרגע זה אני מגרד את הראש בנוגע לאיזה פליקלאק מחשבתי מרשים צריך לבצע כדי להגיע למסקנה כזו.

ואיכשהו, בראש של אנשים המעלים טענות כאלו- דווקא רל"ב זו "כת".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, ליפיגו כתב:

כמעוט מודה שוה סוג של הנאה פרוורטית לחזות בתסכול של כת רל"ב.

ההנאה היא פרוורטית ולא אמיתית כי ב"ה אין לי שונאים. 

לעניין: מבחינתי,  כל מי שמשתמש במונח "כאהניזים" מעיד על עצמו שהוא מקל ראש ברצח פוליטיקאי ישראלי בגלל שהוא פוליטיקאי ישראלי. זהו. מצדיקים את רצח בדמוניזציה הולכת וגוברת של משפחת שכולה. צר לי, אני לא קונה את הבולשיט הזה.

לגבי הרפורמה: באו פוליטיקאים כמו יאיר לפיד (הוא היחיד למיטב זכרוני שהשתמש במילים כמו "עויין" בנוגע לעליון) , מתן כהנא, גדעון סער, יריב לוין ועוד.. וביקרו במשך שנים את התנהלות בג"צ.

הימין רץ בבחירות עם האג'נדה הזו.

הוא ניצח. 

הוא מעביר את הרפורמה.

נקודה.

כל השאר פתפותי ביצים.

אני מבין את התסכול. גם אני הייתי מתוסכל כשמר בנט וגברת שקד לקחו את הקול שלי, ובניגוד להבטחות מפורשות העבירו אותו לממשלה שאני נגעל ממנה ומתנגד אליה. 

הבנתי שעשו עלי סיבוב. אני התפוצצתי מזעם ומי שתמך בממשלה דווקא היה סבבה עם זה. התגברתי. זה מה יש.

מעתיק מתגובה שתבתי לליאור.

הנה מה שכותב על כהנא ימני בשם עמית סגל.

אולי תספר לו את כל העובדות העצובות שהבאת פה ולמה אתה חושב שהוא מפנטז על רצח של פוליטיקאי ימני.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Night Driver כתב:

תמיד אני מופתע מחדש מהכשרון של שמאלנים להמציא תירוצים לרוצחים בלי שום קשר למציאות ועוד להאשים קורבן רצח ברציחתו זה בכלל תת-רמה.

בדיוק שקול למי שיאמר שרבין נרצח בגלל שהיה בוגד.

לקוראים נזכיר שרצח כהנא סווג בארה"ב כטרור איסלאמי. הוא בכלל לא היה המטרה. התכנון היה או שר השיכון שרון או איש צבא שאמורים היו להופיע בארה"ב.

שלושת חברי התא היו עם קשרים לאל קעידה, אחד מהם המשיך ב"קריירה" שלו בניסיון הראשון לפוצץ את מגדלי התאומים באמצעות רכב תופת בחניון.

כהנא נרצח כי הם תצפתו וזיהו הזדמנות. אני בספק שהם ידעו מי הם רוצחים, מבחינתם מספיק שזה רב שנואם, אז כנראה שהוא חשוב. ירו גם בשוטר אמריקאי בתהליך, אולי גם הוא היה טרוריסט?

עריכה אחרונה על ידי Coro

לפני 8 שעות, זבובון כתב:

המוסכניק שלי באמת נראה שעובד בניסוי והטעיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רבין נרצח בגלל הצעדים שעשה ולא בגלל שהיה ראש ממשלה.

גנדי נרצח בגלל שהיה שר.

ומי שררצח את כהנא ידע את מי הוא רוצח. התחפש לחרדי, נכנס לעצרת בה נאם, אחרי הנאום פילס את דרכו בין ההמונים וירה כדור אחד מדוייק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מה שכהנא רצה בתור חבר כנסת: 

כשנה לאחר בחירתו, הגיש כהנא שתי הצעות חוק. אחת מהן הציעה שאזרח מדינת ישראל יכול להיות רק בן העם היהודי. לא-יהודי שיקבל את מרות היהודים, יסכים לשלם מס, ויוותר על כל תפקיד שיש בו שררה, ייחשב לגר תושב. הוא לא יוכל להתגורר בתחומי ירושלים. לא-יהודי שיסרב לקבל עליו את המגבלות הללו – יורחק מהמדינה, בהסכמה או בכפייה, אולם יקבל על כך פיצוי. הצעת החוק השנייה כונתה "חוק למניעת התבוללות בין יהודים ללא יהודים ולקדושת ישראל". בין היתר, קבעה ההצעה שיוקמו חופי ים נפרדים ליהודים וללא יהודים, שלא יינתן ללא יהודים לגור בשכונה יהודית ללא הסכמת רוב הדיירים היהודים, שייאסר על אזרחי המדינה היהודים להינשא ללא יהודים או לקיים יחסי מין עמם (ולעוברים על כך נקבע עונש מאסר), ושזוגות מעורבים יוכרחו להיפרד.

מבחינתי, פשיסט אחד פחות.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 35 דקות, Coro כתב:

תמיד אני מופתע מחדש מהכשרון של שמאלנים להמציא תירוצים לרוצחים בלי שום קשר למציאות ועוד להאשים קורבן רצח ברציחתו זה בכלל תת-רמה.

בדיוק שקול למי שיאמר שרבין נרצח בגלל שהיה בוגד.

לקוראים נזכיר שרצח כהנא סווג בארה"ב כטרור איסלאמי. הוא בכלל לא היה המטרה. התכנון היה או שר השיכון שרון או איש צבא שאמורים היו להופיע בארה"ב.

שלושת חברי התא היו עם קשרים לאל קעידה, אחד מהם המשיך ב"קריירה" שלו בניסיון הראשון לפוצץ את מגדלי התאומים באמצעות רכב תופת בחניון.

כהנא נרצח כי הם תצפתו וזיהו הזדמנות. אני בספק שהם ידעו מי הם רוצחים, מבחינתם מספיק שזה רב שנואם, אז כנראה שהוא חשוב. ירו גם בשוטר אמריקאי בתהליך, אולי גם הוא היה טרוריסט?

קצת פחות סרטוני קונספירציה הזויים במצג שקר של תחקיר מעמיק ויותר מציאות. מומלץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא משנה כן/לא הסכמה עם דעות, רצח של בנאדם שלא מסכן אחרים אקטיבית זה דבר רע.

הדעות של כהנא אולטרה קיצוניות רעות ומסוכנות, אבל זה לא אומר שהרצח שלו מוצדק או ראוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...