Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התייעצות לגביי ווקס על צבע חדש

שימו לב! השרשור הזה בן 4168 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ווקס לא מזיק לרכב נהפכו,נותן שכבת הגנה לצבע מכל מיני פגעי טבע (שמש,אבק,צואת ציפורים וכד')

יש הרבה סוגים חלקם יקרים חלקם זולים יותר. אני משתמש בקארפלן ומאוד מרוצה.

את היקרים בחבורה עדיין לא ניסיתי (ניסיתי הרבה סוגים אחרים מלבד קארפלן) תעשה חיפוש דובר

עליהם רבות כאן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניתי את הרכב צבוע, ואמרו לי שצבעו אותו לפני כחודשיים.

אין לי מושג איפה צבעו אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ווקס/סילנט מומלצים בהחלט.

חודשיים אחרי צביעה אין בעיה לשים שכבה או שתיים.

חשוב לעבור עם פלסטלינה ונוזל סיכוך איכותי לפלסטלינה לפני יישום ווקס/סילנט.

בנימה אישית, כל מי שמזכיר פה את קארפלאן, פשוט לא ניסה בחייו מוצרים מתקדמים יותר.

קארפלאן היה סוג של ברירת מחדל בארץ לתקופה דיי ארוכה והגיע הזמן לומר לו שלום.

יש היום ווקסים וסילנטים הרבה יותק מוצלחים.

מגוויארס קיימים בארץ, Chemical Guys שמתמחים ספציפים בווקסים וסינלטים, Optimum ידועים במוצרים איכותיים, Menzerna שהוא יצרן מהגדולים בעולם - ה- Power Lock שלהם הוא מוצר מצויין,

גם סילנטים ווקסים יוקרתיים יותר כמו של Polish Angel נכנסו לארץ, אישית יצא לי להשתמש ב- Master sealent שלהם והוא מספק ברק בהתאם למחיר.

בקיצור, לא חסרים מוצרים טובים,

נכון, הם עולים יותר מברירת המחדל, אבל לפחות הם באמת מספקים תוצאות.

גאדג'טיסט,בלוגר, דיטיילר חובב, ובעיקר פרקציוניסט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ווקס/סילנט מומלצים בהחלט.

חודשיים אחרי צביעה אין בעיה לשים שכבה או שתיים.

בנימה אישית, כל מי שמזכיר פה את קארפלאן, פשוט לא ניסה בחייו מוצרים מתקדמים יותר.

קארפלאן היה סוג של ברירת מחדל בארץ לתקופה דיי ארוכה והגיע הזמן לומר לו שלום.

יש היום ווקסים וסילנטים הרבה יותק מוצלחים.

מגוויארס קיימים בארץ, Chemical Guys שמתמחים ספציפים בווקסים וסינלטים, Optimum ידועים במוצרים איכותיים, Menzerna שהוא יצרן מהגדולים בעולם - ה- Power Lock שלהם הוא מוצר מצויין,

גם סילנטים ווקסים יוקרתיים יותר כמו של Polish Angel נכנסו לארץ, אישית יצא לי להשתמש ב- Master sealent שלהם והוא מספק ברק בהתאם למחיר.

בקיצור, לא חסרים מוצרים טובים,

נכון, הם עולים יותר מברירת המחדל, אבל לפחות הם באמת מספקים תוצאות.

איתי, אל תתאמץ. תיכף יגיע שי וירעיף את שבחיו המנוסים על הקארפלאן ויבטל לגמרי את דעתך.

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אתה אומר שכדאי לי לעשות קודם פלסטלינה ?

עם כן על איזו ערכה אתה ממליץ לי במחיר סביר ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אתה אומר שכדאי לי לעשות קודם פלסטלינה ?

עם כן על איזו ערכה אתה ממליץ לי במחיר סביר ?

בפלסטלינה אין באמת צורך בחבילה עילית. החבילה של קארפלאן תספיק.

אישית, אני בכלל מזמין פלסטלינה מאיביי ב4 דולר לגוש ומשתמש במים עם סבון כחומר סיכוך.

אחרי מעל 10 רכבים אני מרוצה.

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלון רק תרשה לי לציין שבפלסטלינה עדיף את זאת שקונים ב4-5 דולר מאתרים בחו"ל מאשר זאת של קארפלאן בארץ, מניסיון שימוש עם הקארפלאן הפלסטלינה פשוט קשה מאוד, לא נוחה לשימוש כמו מה שמזמינים מחול, גם מחול כשהזמנתי גם בכמה דולרים הגיע לי גוש גדול ולא חתיכה קטנה ועלובה כמו שמקבלים מקארפלאן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן קארפן עושה את העבודה יופי,נכון גם שהוא לא הכי נוח ביד מבחינת קושי החומר.

(מאוד קשר לעיצוב/ערבוב בכדאי לקבל שטח נקי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלון רק תרשה לי לציין שבפלסטלינה עדיף את זאת שקונים ב4-5 דולר מאתרים בחו"ל מאשר זאת של קארפלאן בארץ, מניסיון שימוש עם הקארפלאן הפלסטלינה פשוט קשה מאוד, לא נוחה לשימוש כמו מה שמזמינים מחול, גם מחול כשהזמנתי גם בכמה דולרים הגיע לי גוש גדול ולא חתיכה קטנה ועלובה כמו שמקבלים מקארפלאן.

ייתכן, אך יש לשים לב להבדלים בין ה"Magic clay" מאיביי למיניהם. קיבלתי בעבר 2 חבילות ארוזות בשקית בועה שקופה ללא הכיתוב של 3M. הן היו קשות כאבן, כמו הקארפלאן שאתה מתאר.

לאחר מכן קיבלתי שלושה חבילות עם נייר אריזה 3M, שלושתם היו רכים מאוד. בהחלט הזכיר לי את הפלסטלינה הרכה של מגוויארס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שהזמנתי מאותו בן אדם 2 פלסטלינות בהפרש של חודש, הראשונה הייתה קשה ולא 3M והשנייה הייתה רכה ו3M.

אני אביא לך אותו ותציין לו פשוט שתהיה רכה.

http://www.ebay.com/itm/330617225439?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4168 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...