Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תוצאות בדיקה - ומספר שאלות. פורד מונדאו 2008.

musix
שימו לב! השרשור הזה בן 4136 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בהמלצתכם בדקתי במעבדה לרכב רכב לקנייה לא מזמן, היה נראה שהם מתייחסים ברצינות לעבודתם וכו'. אין לי טענות.

הופתעתי שהם לא נותנים אחריות לגיר ולמערכת ההנעה. (בנוסף לכל שאר הדברים שאין עליהם אחריות).

כל המכונים הפסיקו לתת אחריות לגיר ומערכת הנעה?

מצורפות תוצאות הבדיקה. מה דעתכם?

הרכב יד ראשונה פרטית.

האם יש עוד משהו לבדוק ברכב הזה לפני הרכישה?

בעיות טיפוסיות?

תודה מראש.

בדיקה מונדאו (Copy).jpg

מונדאו2 (Copy).jpg

מונדאו3 (Copy).jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האוטו נראה לא משהו בכלל.

הספק המנוע ירוד מאד, והרכב עבר תאונה בחזית.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי ZVIT וSHAULC, תודה קודם כל.

כששאלתי על ההספק - נאמר לי ע"י הבוחן שהכל בסדר ואין להם עניין בבחינה "לטחון" את המכונית סתם, ושהכל בסדר. הבוחן אמר שבמהירות אליה הגיע האוטו בבחינה (80 קמש לפי הגרף) - ההספק בסדר...

הגיוני?

אציין - זהו מכון בדיקה שאני בחרתי והקילומטרג' עומד על 40000, (טופל במוסך המורשה עד וישנו תיעוד של הקילומטרג') הרכב שייך לאדם מבוגר מאד. העניין בחזית - תאונת חנייה קטנה שתוקנה (ראיתי תמונות של לפני ואחרי התיקון).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאור העובדות שכתבת לעיל - קבל את ברכת הדרך :-) אבל - באיזה מחיר אתה סוגר את העסקה?

וולוו XC40 T3 Momentum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שני דברים חשוב שתבדוק ה-1 זה האם צריכת הדלק המטורפת של הרכב מתאימה לך ? מנוע 2300 מיושן עם הספק של 160 כ"ס,דבר שני תבדוק את המזגן ! עכשיו חורף וקשה יהיה לדעת אבל הרבה רכבים הגיעו עם מזגן של מתאים לאקלים שלנו ובקיץ אנשים סבלו ואפילו מכרו את הרכב ביגלל זה , כרגע זה לא משמעותי אבל בקיץ זה מאוד מורגש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

72000. טסט עוד חודש.

מחיר סביר - לא יותר מזה.

nir007 - פותח השרשור כבר החליט שזה הדגם שהוא מחפש, וכבר השקיע בבדיקה מאות שקלים. לעניות דעתי אם אין לך משהו ענייני לכתוב - עדיף שתמנע...

אגב כמעט על כל דגם שתזרוק לי פה - אני אוכל לתת רשימה של עשר קלישאות.

וולוו XC40 T3 Momentum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הרכב וצריכת הדלק וכו - אני סגור. תודה ניר.

לגבי המחיר - זה ברור לי. לא עסקת המאה.

מה ששכחתי לציין - וחשוב - הבוחן אמר שיש לעשות לרכב כיוון פרונט ואיזון גם קדימה וגם אחורה, וכי במצבו הוא לא יעבור טסט. ביקשתי מהמוכר להעביר את הרכב טסט - ואם הכל יהיה בסדר - אשלם לו גם את עלות הטסט - אבל אם יש משהו לעשות - כמו פרונט - זה יהיה עליו. הוא סירב.

עילה לביטול? הוא מנסה להסתיר משהו? כמה עולה כיוון פרונט?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כיוון פרונט עולה כ-300 שקלים ואין לו שום סיבה לבטל עסקה בגלל דבר כזה. הבקשה שלך נשמעת לי מאוד הוגנת. זה א'-ב' שרכב יעבור טסט ומוזר שהמוכר לא מסכים לכזה סידור.

בנוגע למכון - הוא כמובן לוקה באותן בעיות שכמעט כל מכון בדיקה לוקה בהן. קשה לי להסכים שהם מתייחסים ברצינות לעבודתם כשכל הטופס מלא כסת"חים. ומה זה העניין המטופש עם הספק המנוע? אם אתם לא בודקים את מצב המנוע כמו שצריך ואפילו לא נותנים אחריות, אל תעשו בדיקה...

עלק ההספק בסדר ביחס למהירות - כאילו שזה קשור בכלל.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתעקש שיעביר טסט בהתחייבות לקניה אם אתה נעול על הרכב.

בטסט עלולים להכשיל את הרכב בעוד פרמטרים שעלולים לעלולת לך בעוד הוצאות כספיות.

על פניו הבדיקה סבירה ואין מה להתרגש מהכסת"ח של המכונים אבל כמו שציינו לא עסקת המאה...

DOMO2

WELLCOME TO THE END OF THE WORLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישנם עוד כמה דברים שלא נראים לי בעסקה הזו. אני משהה את ההחלטה. בינתיים - נכנסה מונדאו אחרת לתמונה. אקח מחר לבדיקה גם אותה ואחליט. אעדכן בהמשך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ירדתי מהעסקה המדוברת.

מצאתי מונדאו פרטית אחרת, 2008, 60,000 ק"מ. הבדיקה של קומפיוטסט יצאה בסדר. (מוסך פורד עבר על הבדיקה, ואישר).

נראה שתסגר עסקה מחר.

העניין שעלה בבדיקה - צריך להחליף 2 צמיגים אחוריים - אשמח שתמליצו על צמיגאי באזור ת"א.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4136 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...