Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אלעד שרותי רכב - פחחות וצבע בחולון 053-8094135- חוות דעת גולשים

שימו לב! השרשור הזה בן 2864 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני עשיתי לפני קצת יותר משבוע. לא מזמן חזרתי לווקס אחרי הצבע ותיקון שריטה מעצבנת שעשיתי ביום שיצאתי מהכללית. מוזמן להסתכל בתגובה שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 135
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מישהו ראה עבודה שלהם על רכב שלם ? צביעה מלאה לכל הרכב ? כי לפי מה שאני רואה פה כל העבודות זה של טומבונים ודברים קטנים , אם מישהו עשה צביעה מלאה אשמח לחוות דעת .

אני עשיתי אצלם כנפיים, דלתות, ופגושים (למעשה כל האוטו בלי גג, מכסה מנוע, ומכסה מטען)

היו בסדר גמור, אם כי עקב הפדנטיות יתר שלי עשיתי לאחר מכן, שלייף סבון אצל יבגני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו ראה עבודה שלהם על רכב שלם ? צביעה מלאה לכל הרכב ? כי לפי מה שאני רואה פה כל העבודות זה של טומבונים ודברים קטנים , אם מישהו עשה צביעה מלאה אשמח לחוות דעת .

שמתי את הבמוו שלי לעבודה מלאה על כל הרכב.

אצרף תמונות בקרוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

הבטחתי שאעדכן לגבי התהליך.

אז הבמוו שלי נמצאת בעיצומו של תהליך התיקון והצביעה מחדש.

היו לי מספר בעיות ברכב שדרשו תיקון:

שקע קטן בדלת הנוסע

שיפשוף בדלת הנהג.

אזור חלודה מתחת לפנס השמאלי.

טמבונים שרוטים וחבוטים כתוצאה מ-9 שנות חניה בתל אביב.

צבע עייף.

מס' מכות חניה בחלק הקדמי ובגריל של הרכב.

כל הפלסטיקים פורקו מהרכב והתחילו לבצע עבודה יסודית על כל הפגמים.

את השקעים בדלתות הם מסדרים ללא חומר וללא חירור הדלת, הם משתמשים במכשיר מיוחד (מצורפת תמונה להדגמה מעבודה על רכב אחר) שמבצע הלחמה זעירה למרכב הרכב ובעזרת מכות עדינות מושכות את הפח החוצה.

את אזור החלודה משייפים טוב ומורחים בחומר שיעצור את התפשטות החלודה.

אעדכן אותכם בתמונות נוספות לפני תהליך הצביעה .

image004.jpg

image006.jpg

image007.jpg

image010.jpg

image012.jpg

image016.jpg

image017.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

מצטרף להמלצות,

ביום שישי האחרון ביקרתי אותם בבוקר, הייתי זקוק לצביעה של הטמבון הקדמי ולבדוק מה ניתן לעשות בגג (היה נראה שיש מס' קילופים בלכה).

ליוו אותי מהרגע הראשון, הסבירו לי, ייעצו לי והכי חשוב, לא הרגשתי שניסו "לרמות" אותי כמו לא מעט מקומות,

אז לא רק שהחזירו לי את הגג למצב מושלם(!) באמצעות שלייפ סבון ופוליש, מה שאחרים סיכמו בצביעה ובעלות מאוד יקרה.

גם הצביעה של הטמבון הקדמי הייתה ברמה מאוד גבוהה והמחיר? היה פשוט שווה את זה.

ישר כוח חברים,

אבוא לבקר (שוב) בקרוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 שבועות מאוחר יותר ...

פרוייקט מתועד של צביעה כללית שבוצע לרכב שלי אתם יכולים לראות כאן:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=513473

תקציר מנהלים: עבודה ברמה גבוהה מאוד, בעל מקצוע קשוב, יסודי ומחיר מעולה. מומלץ? בהחלט.

:mm_yeah:

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברשותי רכב מסוג הונדה אקורד משנת 2009 הרכב ניפגע בצידו השמאלי מקדימה, בכנף. לאחר שבדקתי מיספר מוסכים המליצו לי בחום רב על מוסך אלעד שרותי רכב בחולון. ראיתי גם תגובות מאוד מאוד חמות פה בפורום. הגעתי למקום, פגשתי את דני ואת אלעד, קיבלתי הסבר לגבי התיקון קיבלתי הסעה חזרה לעבודה. הגעתי למוסך אחה"צ, העבודה הייתה מעולה. המחיר היה הוגן. התבקשתי לחזור עוד שבוע, ללא עלות, כדי שיוכלו לשטוף ולעשות ווקס. העבודה בוצעה ברמה גבוהה ביותר. אין שום הבדלי צבע למרות שהצבע ברכבי הוא מטאלי. השירות ויחס שקיבלתי במוסך היה ברמה של חו"ל. פשוט מקום מעולה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום חברים,

אני שמח להצטרך לרשימת הלקוחות של "אלעד שירותי רכב" לאחר שהגעתי אליו דרך הביקורות החיוביות פה בפורום.

מה שרציתי לעשות זה לחדש את הפגושים באוטו, היו לי קצת מכות חניה, סריטות, פיצוצים בצבע, שכיערו את המראה הכללי של האוטו.

הפגושים צולמו, שלחתי הודעת SMS, וקיבלתי הערכת מחיר לתיקון תוך 5 דקות, ונקבע שאני יגיע ביום שישי ב-8 בבוקר (24.01.14).

הגעתי למוסך, פגשתי את דני, הראתי לו את הבעיות, הסביר לי מה ואיך בדיוק הוא יעשה, ונתן הצעת מחיר + הערכת זמן, הרכב הושאר ויצאתי לעשות סידורים.

הגעתי בשעה 11:30 למוסך, הרכב בדיוק היה בתנור, ודני הסביר לי והראה לי מה הוא עשה ומה נשאר לעשות.

הרכב היה גמור בסביבות השעה 13:00, קבענו שאני יגיע אליו ביום חמישי כדי שיעשה לי שלייף סבון על כל האוטו שיחדש לי את הצבע, וכל זה ללא תשלום נוסף.

אני מאוד אהבתי את מה שעשו, ממש חידשו לי את הפגושים לרמה של כמעט חדשים, דני הסביר לי על התהליכים שהוא יעשה, והראה לי אותם.

היחס היה מצויין, המחיר מצויין, העבודה מצויינת, שקיפות מלאה, אני בהחלט ממליץ על המקום.

יש לי תמונות שעשיתי לפני, ואני מחכה לעשות את התמונות של אחרי, אבל רק ביום שישי, לאחר השלייף + וואקס שאני יעשה, ואני יעלה את התמונות.

תודה רבה לאלעד שירותי רכב, ולאפי ודני במיוחד, היישר כח, כל הכבוד שיש לנו לאן לפנות כדי לעשות עבודה טובה ולא יקרה שתתאים לכל כיס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...