Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חבר שלי לא הצליח לעשות בדיקת ינשוף ונרשם לו סירוב

שימו לב! השרשור הזה בן 4137 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הוא היה מוכן לעשות את הבדיקה שוב ושוב ולמעשה התחנן לשוטרים לעשות את הבדיקה ואף ביקש בדיקת דם אבל הם התעקשו ורשמו לו טופס "סירוב".

הכל מצולם בוידאו שהוא מתחנן להבדק שוב והם מסרבים. על הטופס של הסירוב הוא הוסיף בכתב יד שהוא איננו מסרב ומוכן לעשות כל בדיקה להוכחת חפותו.

רשיונו לא נלקח אבל הוא זומן לקצין באמצע השבוע הקרוב ולפי מה שהבנתי הקצין יכול לשלול לו את הרשיון לחודש וגם את הרכב.

השאלה מה הוא יכול לעשות? האם ההוכחות המתועדות שהוא לא סירב והתחננן לבדיקה מספקות והוא יכול לצאת מזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סירוב לא צריך לבוא לידי ביטוי במילים "אני לא מסרב",

אלה בהתנהגות אותה חברך ביצע.

זו לא פעולה קשה לנשוף אויר החוצה.

תתיעצו עם עורך דין ותראו לו את מה שצלמתם.

כמובן לא לערוך את הצילומים.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על פי החוק היבש השוטר לא חייב להסכים לבדיקת דם כתחליף לינשוף.

ברגע שהשוטר החליט שהוא "מסרב" הוא בבעיה ולא משנה מה הוא אומר או רושם על הדף.

פתרון אפשרי בזמן אמת - לפנות במהירות לבית חולים ולבצע על חשבונך בדיקת אלכוהול בדם. עדיין חובת ההוכחה למהימנות הבדיקה על הנהג, אבל קשה להאמין ששופט לא יקבל מהמנות של מעבדה בבית חולים גדול עם תקן ISO.

זאת ועוד - במקרה וסיבת "הסירוב" הייתה שהאזרח לא נשף מספיק אוויר למכשיר, ניתן להעלות טיעון של מצב פיזיולוגי שמנע זאת ממנו (כגון אסתמה בזמן התקף או COPD קשה שאז זה כבר די פעולה קשה לנשוף אוויר החוצה) אולם יש לצרף כמובן מסמכים רפואיים התומכים בכך. אבל אם בסרטון רואים לדוגמא את החבר צועק בקולי-קולות אז הטיעון הזה עשוי ליפול.

כמו של' אמרה - לפנות מיד לעו"ד ולהערך לקראת השימוע מול קצין המשטרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לנהגת ואריק.

כן, זה קשה לנשוף לשקית כשאתה חולה אסטמה. מאוד קשה.

הבנתי שצריך להוציא אוויר במשך 10 שניות.

אם תבקשו ממני לעשות כזה דבר,אני אתעלף. גם אם אני לא בהתקף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקשיב טוב,חברה שלי יש לה אסטמה קשה,אם היא יכולה(והיא יכולה והיא עשתה) לעשות את זה גם הוא יכול.

אף אחד לא מבקש ממנו להוציא אוויר מהר או חזק,פשוט זרימה קלה למשך 10 שניות.

אני בלשון המעטה לא אוהב את המשטרה בארץ עקב סיבות כאלו ואחרות,אבל תבין את השוטרים(לא האמנתי שאני יגיד דבר כזה)

כל יום נופלים להם 100 חכמולוגים כמו חבר שלך שהם "אסמטים" או "חולים" או "חראט כלשהיא".

ברגע שהוא עשה את הבדיקה מספר פעמים יתכן ולשוטר נראה כאילו הוא מנסה למשוך זמן או מנסה להתחמק.

דרישה לבדיקת דם לא באה מהנבדק,נראה לך הגיוני שכל מי שמבקש בדיקת דם יקבל?

צריך ליווי של שוטר לבית החולים ושהוא יחכה עם הנבדק עד לסיום הבדיקה,גם את התוצאות לא מקבלים במקום אלא כשבוע לאחר מכן.

בקיצור חבר שלך נקלע למצב לא טוב בכלל,שיקח עו"ד וכמה שיותר מהר אחרת יתקעו אותו בלי ווזלין.

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לנהגת ואריק.

כן, זה קשה לנשוף לשקית כשאתה חולה אסטמה. מאוד קשה.

הבנתי שצריך להוציא אוויר במשך 10 שניות.

אם תבקשו ממני לעשות כזה דבר,אני אתעלף. גם אם אני לא בהתקף.

עד כמה שידוע לי המכשיר נבדק ואושר,

זאת אומרת שגם טעמים רפואיים אינם עילה לא לבצע את הבדיקה,

או אי יכולת כפי שציינת.

לכן אם הרשיון חשוב לחבר, כדאי שיקח עורך דין טוב מאוד,

(שגם יקח סכום כסף נכבד) והרשיון כנראה ישאר אצלו.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכל המגיבים.

יש לחבר בעיה רפואית אחרת ולא אסטמה. בכל מקרה הוא לא הצליח לנשוף וזה היה בתום לב, זה לא לשקית, זה למכשיר ינשוף.

לדעתי לא נתנו לו מספיק נסיונות- כ 6 אם אני לא טועה. אח"כ כשראה איך אחרים נושפים בהצלחה ביקש לחזור על הבדיקה ולא נתנו לו!

לא ציינתי בהודעה המקורית, אבל יחס השוטרים היה מחפיר, התנהגו לאדם נורמטיבי ללא עבר פלילי כמו אל עבריין, כשהתחלתי לצלם בוידאו הם נרגעו קצת.

בנוסף, כשהוא נלקח לבדיקה הרכב נותר חוסם את הכביש, אף אחד ממי שישב ברכב לא יכל לנהוג (אין רשיון או שתה), נאמר לשוטרת שיש ביטוח רק לנהג יחיד ואסור לה לנהוג ברכב ולמרות זה היא התעלמה והזיזה את הרכב! זה חוקי? יש מקום להתלונן על השוטרת?

*אני מודע לזה שייתכן וזה לא יעזור לחבר שלי בקייס שלו- אבל נמאס שהמשטרה זורקת XXX על האזרח ולא שומרת חוק בעצמה.

עוד משהו שלי נראה מאוד תמוה, בחור אחר שחיכה לבדיקת ינשוף הוציא מכיסו מסטיק והחל ללעוס, בתגובה- שוטר התנפל עליו ושם לו אזיקים ושוטרת אחרת טחבה אצבעותיה לתוך פיו להוציא את המסטיק, זה מותר?!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבחור שלעס מסטיק גם חבר שלך?

למשטרה יש ביטוח לשוטרים.

ל'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עו"ד מומלץ הוא דוד גולן,עזר מאוד לחבר שלי.

טווח מחירים מאוד תלוי בסיפור מקרה ובעבר תעבורתי של הנהג וגילו,תצפה לסכום נאה שלדעתי יתחיל ב5 אלף.

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה ציניות?

שאלתי שאלה, זה פורום, והדיון יכל להתפתח לכל כיוון ולא רק לכיוון שאליו אתה רוצה.

ועניתי לך על השאלה יש לה ביטוח!

ל'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

- אם הטענה על מגבלה רפואית לא הועלתה בזמן הבדיקה (עם מסמכים שחולה אסטמה סביר לוקח איתו למקרה שגרתי כזה)ומועלית אח"כ, בד"כ לא תתקבל.

6- נסיונות זה מעל ומעבר לסביר שהיה על השוטר לאפשר.יש לו תפקיד לעשות,לא להתעכב עם אחד בלי סוף.

- קובע המעשה - לא ביצע בדיקה כנדרש - לא הדיבור "אדון שוטר, אני לא מסרב", בייחוד אם צולם והוקלט.

בהצגה בה הנבדק מחייך לחברים מסביב ומקליט "אני לא מסרב" ולא נושף ,השוטרים כבר היו הרבה. גם השופטים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חיימי, לא יודע כמה חולי אסתמה/COPD אתה מכיר, אבל רובם לא נושאים איתם מסמכים רפואיים לכל מקום. אפילו שהם מגיעים למיון רובם מגיעים בלי מסמכים. יותר סביר מצפה שאדם חולה שלא מסוגל לנשוף לינשוף יעלה טענה זאת בזמן אמת ויחזק את טענתו לאחר מעשה במסמכים.

אבל - לא כל הסובלים ממחלות כרוניות או מצבים בריאותיים מסוימים ידעו לומר באופן מושכל שמחלתם מקשה עליהם לנשוף בקצב המינימלי שהמכשיר דורש. לגבי אנשים חולים שמקבלים תוצאה חיובית - לא כולם ידעו שמצבם הבריאותי עלול לייצר תוצאה חיובית-שקרית false-positive במכשיר. הדרישה שטענת חפות דורשת מהנאשם להציג את העובדות ומסמכים נלווים בזמן אמת היא לא סבירה.

עורך דין טוב המצויד בחוו"ד רפואית מחזקת יוכל להציג טענות אלו בבית המשפט ולשפר את סיכויי הזיכוי. הבעיה - עו"ד טוב עולה 5000 ומעלה, חוו"ד רפואית מבוססת וטובה - סכום דומה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4137 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...