Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קניתי פחיות ריח "קליפורניה" פגומות באייס-אוטודיפו. עוד מישהו נתקל?

שימו לב! השרשור הזה בן 4152 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הזדמנתי לאייס (כמה ימים לפני סוכות,היה מבצע על "סכך לנצח":roll: ). ליד הקופה הציעה לי הקופאית החביבה את הפחיות הנ"ל במבצע- 17 ש'.

קניתי ריח מסטיק. פתחתי את הפחית ברכב- תוך שניות התפשט ריח בלתי נסבל שמזכיר הפרשות של עז הרבה יותר ממסטיק. פשוט ריח של משהו מקולקל.

השארתי את הפחית עוד יום ברכב- חשבתי שנדמה לי, שזה סתם עוצמי מדי אחרי הפתיחה ושזה "יסתדר". אחרי יום אי אפשר היה להכנס לרכב, הוא פשוט הסריח . מובן שהפחית הושלכה מיד לזבל.

אחרי החגים הזדמנתי שוב לאייס. סניף אחר. קניתי באותו מבצע ריח וניל (הרכב עדיין הסריח מהפחית הראשונה,למרות שהיא הורחקה מהרכב שבוע וחצי לפני זה, והיה צריך משהו כדי להעביר את זה:| ).

הפחית הזו לא הסריחה, למרבה המזל, אבל גם לא הריחה. בכלל.

נתתי לבן שלי לרחרח עם האף צמוד לפחית. אולי נהיתי תתרן אחרי כל הסרחון ברכב...

הוא אישר- אין ריח כלל.

בקיצור- 2 פחיות בפח הזבל יחד עם 34 שקלים מארנקי המדולדל.

עוד מישהו נתקל בבעיות כאלה עם פחיות קליפורניה שנקנו באייס?

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

למה בכוח, אתה מחפש דרכים להיענש? קונים דובדבן - רק דובדבן!!

הפחית האחרונה, החזיקה אצלי מעמד כחודשיים וחצי ולאחרונה, קניתי אחת חדשה מאוטו דיפו. גרמת לי קצת לחשוש :)

נ.ב

יצא לי להריח פחית בריח לימון ואני חושב לגוון, אבל בפעם האחרונה שניסיתי, רק התאכזבתי וחזרתי עם הזנב בין הרגליים לדובדבן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצאו פחיות חדשות בצורת מרובע. ריחות חדשים ופשוט מדהימים!

אני לא יודע אם יש עדין באוטודיפו אבל בשטיפה שאני עובדת בה זה הגיעה רק אתמול.

ממליץ לנסות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר מדברים על קליפורניה,

אני שומע שלאנשים הפחיות מחזיקות חודשיים ואפילו 3 חודשים.. ואני שואל איך? אתם נוסעים רק עם חלונות סגורים??

ידוע לי ה"טריק" הזה של לפתוח בהתחלה רק חריץ קטן, ואחרי כמה ימים שהריח נחלש לפתוח עוד טיפונת וככה בהדרגה..

אבל עכשיו כבר עבר חודש וחצי מאז שקניתי את הפחית האחרונה, היא פתוחה לחלוטין ומריחים את הריח רק אחרי שהאוטו סגור כמה שעות

אולי הבעיה היא אחרת, אני שם את הפחית מתחת לכוס של המאפרה (נשאר מתחת רווח מתחת לכוס).. אולי הפיזור של הריח לא כל כך טוב משם..

איפה אתם שמים את הפחית? במקום חשוף? או גם מקום מוסתר כמוני?

לגבי הריח, למה כולם נעולים על דובדבן? (גם אני לקחתי דובדבן בגלל ההמלצות)

מה הבעיה למשל בווניל?

Instagram:

VWPolo6R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק כדי להבהיר- הראשונה לא היתה בריח מסטיק חזק מידי- היא הייתה פשוט בריח של משהו שנרקב.

השניה לא הריחה בכלל.

ריח דובדבן לא היה במלאי של הקופאיות.

אין לי נסיון עם קליפורניה- בשטיפה "שלי" (טופז צומת הכפר הירוק) מוכרים AREON. (ב-15 שקל בלי מבצע ובלי טובות). אני קונה את השחור. הוא מריח מצויין איזה שבועיים.

בגלל ההתלהבות פה בפורום מקליפורניה (מחזיק חודשיים , ריחות מצויינים וכו') החלטתי לקנות.

יש מדבקה על המכסה שאם מגרדים אותה אפשר להריח את הריח שאמור להיות.

במקרה של הראשונה זה לא היה דומה אפילו.

במקרה של השניה המדבקה הריחה יותר חזק מתכולת הפחית.

אני לא רוצה להכליל משתי פחיות מצ'וקמקות שקניתי, (כי זה יהיה בגדר לשון הרע,וכי זה בהחלט יכול להיות צירוף מקרים אומלל, וכי לא הלכתי אפילו לאייס להתלונן ולתת להם בכך הזדמנות לתקן את המעוות,מה שבהחלט יתכן והיו עושים)

אבל האם יתכן שהמבצע הוא בגלל שהפחיות פגות תוקף או משהו???

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ריח דובדבן מספר אחת.

אגב natco, ההודעה הראשונה שלך מזכירה לי את הפרק בסיינפלד עם הריח הנוראי באוטו... :-o (הוא השאיר את הרכב עם המפתחות לגנב, העיקר להיפטר מהרכב... כשהגנב נכנס לרכב והריח את הריח, הוא חשב פעמיים... :wink: ).

Kia Niro, 1.6 (141), Hybrid Crossover, Rich Espresso, 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חושבת שיש קשר בין סוג הריח לאיכות המוצר.

אני רכשתי לפני מספר שבועות במבצע ברשת מנטה,

פחית קליפורניה בריח וניל ודובדבן במחיר של 10 ש"ח כל אחת.

לדעתי הפחית פשוט היתה מקולקלת, ונתקלת במלאי לא תקין שהחברה רכשה.

שלחת מכתב להנהלה?

אולי הם קיבלו על כך כבר תלונות ומודעים לבעיה.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתקלתי לפני מספר שנים בפחית ללא ריח. מסתבר שעבר התוקף שלה (פג התוקף הודפס בתחתית הקופסא) לפני שנה פלוס מיום הקנייה.

היום כבר אין הדפסה של פגי תוקף (לפחות לא אחת שאני ראיתי) על הפחיות ריח הללו. מאז אני לא קונה יותר פחיות באוטודיפו.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום.

צר לי לקלקל את חווית הריח באמת.

תשאלו את עצמכם כל "תולי העצים" ו"פותחי הפחיות" מה זה הריח בכלל?

זה חומר ספוגי כלשהוא טבול בכימיקלים שמזכירים ריחות אורן דובדבן וכדומה.

הכימיקלים המתפשטים בחלל הרכב אינם בריאים ,או ננסח זאת שוב

הריחות אורנים דובדבנים שאתם נושמים הם כימיקלים טהורים.

והשאלה הכנה שלי באמת-למה?

למה להריח כימיקלים שעלולים לדפוק את המח ולהזיק לגוף בשביל מה זה טוב?

האם כדי להפיג את ריח הסיגריות? יש פתרון יעיל יותר-תפסיקו לעשן,תתקלחו או כל דבר אחר אבל למה כימיקלים?

"חומר" למחשבה .

סוזוקי SX4 2008

דייהטסו סיריון2008

דייהטסו YRV-נמסר לביתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרה לי בפחית הנוכחית לווניל היה ריח מאוד מאוד חלש, למעשה פתחתי כמעט הכל על היום הראשון ועדיין כמעט ואין ריח.

הפחית נקנתה באוטו דיפו לפניה היה מסטיק שהוא דווקא היה ריח חזק אך ההורים לא אהבו, מה נעשה רכב של ההורים:?

קומפוננט: מורל דוטק מגבר 1 : JL AUDIO 360.2

מגבר 2 : הייפוניקס BRX 2400.1D סאב : GROUND ZERO GZHW 12SPL

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4152 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...