Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תמונות התקנה 4 - איטום

EyalR
שימו לב! השרשור הזה בן 7204 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זה פורום אודיו, פורום רכב נמצא קצת למעלה והוא המקום לדיונים כאלו.

ועוד פעם אני אומר, זה פאקינג פורום אודיו!! את מי זה מעניין אם אני אצטרך לתדלק טיפה יותר, מי בכלל עושה את החישובים האלה.

בעצם כשאני חושב על זה...אתם צודקים! בטח זה יגרום לי לבזבז עוד איזה כמה מאות בשנה על דלק, נראה לי שאני פותח בדיאטה רצחנית על מנת לאזן את העניין. כמה טוב שאתם פה חבר'ה, אני לא יודע מה הייתי עושה בלעדיכם.

באותה הזדמנות החלטתי לוותר על מזגן ברכב ולהחליף את הכסאות בכסאות גן מפלסטיק, אולי יהיה טיפה פחות נוח אבל החסכון, אח החסכון!

אולי בכלל אני לא אפעיל את המערכת, הרי היא מעמיסה על האלטרנטור וכידוע גם זה מוריד בביצועים :idea:

נ.ב.

הדלת החמישית לא תעוף אם אני אגביר יותר מדי כי אני לא בונה מערכת SPL.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 43
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

זה פורום אודיו, פורום רכב נמצא קצת למעלה והוא המקום לדיונים כאלו.

ועוד פעם אני אומר, זה פאקינג פורום אודיו!! את מי זה מעניין אם אני אצטרך לתדלק טיפה יותר, מי בכלל עושה את החישובים האלה.

בעצם כשאני חושב על זה...אתם צודקים! בטח זה יגרום לי לבזבז עוד איזה כמה מאות בשנה על דלק, נראה לי שאני פותח בדיאטה רצחנית על מנת לאזן את העניין. כמה טוב שאתם פה חבר'ה, אני לא יודע מה הייתי עושה בלעדיכם.

באותה הזדמנות החלטתי לוותר על מזגן ברכב ולהחליף את הכסאות בכסאות גן מפלסטיק, אולי יהיה טיפה פחות נוח אבל החסכון, אח החסכון!

אולי בכלל אני לא אפעיל את המערכת, הרי היא מעמיסה על האלטרנטור וכידוע גם זה מוריד בביצועים :idea:

נ.ב.

הדלת החמישית לא תעוף אם אני אגביר יותר מדי כי אני לא בונה מערכת SPL.

כל מילה סוכר...!

באורגינל מי שמשקיע בזה הוא לא אחד שזה מציק לו כל הדברים מסביב, כי הוא מנסה להגיע למטרה כלשהי...:-P

כללי החתימה מופיעים בדביק בפורום האודיו ובפורום האוף טופיק.

קרא אותם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אייל, קיבלתי את ההערה על הדלת החמישית.

מיקמיק, עזוב אותי, אתה עוד אחד שמתעסק בטפל!

(בדיוק כמו הבעלבית שלי בעבודה)

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שחכתם גם שזה עומס תמידי על הרכב מה שאומר בלאי של השוק-אובזורוורים ובלאי מואץ של הצמיגים ואולי גם נזק למערכת ההיגוי ועוד כמה דברים...

לא רציני... בוא לא נשכח שלא מדובר באיזו סובארו די.אל 86... אוטו מודרני עם מנוע מודרני ובקרוב נוכל גם לראות פלא אקוסטי.

כל הכבוד על ההשקעה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רואים שלמנהל יש חוש הומור חזק:puzzled:

עם האיטום הזה האוטו יהיה אטום לחלוטין וככה לא תיהיה בריחת סאונד(אוויר)?

יענו האוטו הופך להיות לתיבה אטומה עם 5 פירים חח:-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יענו האוטו הופך להיות לתיבה אטומה עם 5 פירים חח:-D

נו מה אדי, איך אפשר להתחרות בחוש ההומור המשובח שלך :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אייל כמה שאלות להטריד אותך: :-)

1. אתה שם מצבר מיוחד או שמשאיר את המקורי?

2. איך תבצע את כיול המערכת בעזרת שמיעה או עם מכשירים?

3. הפרוססור לפי מה שהבנתי הוא קופסא קטנטונת+הפאנל, אתה מקרר את הקופסא? כי לפי ההגיון היא תצטרך להמצא מקדימה ליד הנהג.

4. מתי כבר תושלם העבודה? :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

זה מה שיש לי להגיד ,

אני קורא את כל הנושא הזה ורק צוחק!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ככה זה ישראלים , כמו אבא שלי בדיוק ,

עד שיש משהו טוב , חייבים למצוא את הבעיות והחסרונות שלו , וגם אם אין מחפשים חזק......

אני יש לי סקודה פליסיה , 1300

(עכשיו זה המקום לצחוק)

רק התיבה של הסאב שלי שוקל 5-10 ק"ג, שלא נדבר על הסאב של פייל סליל כפול 180 OZ , ששוקל 10 ק"ג אני מאמין לפחות ,

בכל מקרה האוטו סוחב יפה יפה (חחחחחחח) , ואין נסיעה בלי 5 אנשים באוטו!!!

(כמובן שכל יומים אני מחליף מייסב קידמי , ציירייה וכו'....

בכל מקרה סחטן על ההשקעה אייל , אני מת לשמוע מה קורה באוטו שלך!!!!

נ.ב

יש תחרות SPL , SQ ,

מתיי ואיפה ,

אתה תיהיה שם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. אין משהו שתהיה בו בעיה ואני לא אשקיע בו, אני אתחיל עם המצבר המקורי. התכנון הוא לשים מצבר מיוחד שיתאים לסטריאו (כזה שמאפשר פריקה וטעינה מרובות) וכמו כן נראה מה יהיה לגבי האלטרנטור.

2. כנראה אשתמש בשניהם. האוזניים הם החלק החשוב יותר, אם אשתמש במכשיר כמו RTA זה רק בשביל לקבל כיוון כלשהו.

3. אני מצרף תמונה של המוח של הפרוססור והצג שליטה. המוח מותקן מאחורה, הוא לא דורש קירור.

4. שאלת מיליון הדולר :) אין לי תשובה בעצמי, כל אחד מאיתנו היה בטוח שזה יסתיים ממזמן אבל דברים נוספו. עכשיו למשל נודע לי שמה שהזמנתי מIMAGE DYNAMICS לא במלאי והם יצטרכו לייצר לי במיוחד, מה שאומר עוד עיכובים. כשהתחלנו את ההתקנה הייתי עם שלושה מגברים באותו הגודל ואחד קטן יותר, כשראינו שזה לא ישתלב יפה בהתקנה החלטתי להזמין אחד בגודל זהה לאחרים מה שלקח עוד זמן וכו' וכו'. האמת, עניין הזמן כבר פסק מלהטריד אותי, עוד חודש פחות חודש זה כבר לא משנה :)

גם אחרי ההתקנה צפוי לי חלק ארוך מאוד של כיוונים, במיוחד עם הורנים ישר ככה המערכת יכולה להשמע לא טוב. צריך להשקיע בזה הרבה זמן, אבל לשבת במושב ולשלוט על הכל בלחיצת כפתור זה יותר קל ונוח מלסוע כל שבוע למרכז. איך אמר לי מתחרה ותיק מארה"ב:

its 85 % installation and 15% equipment. and 100% tuning!!

אני יודע שזה יוצא 200% אבל הבנת את הכוונה :)

כרגע לא ידוע בדיוק מתי תהיה תחרות. הייתה אמורה להיות סוף החודש ולא תהיה. אולי היא תהיה חודש הבא אבל באמת שאני לא יודע.

אם תהיה אני אהיה שם כמו כן כשהרכב יהיה גמור אני אגיע למפגשים.

H700.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7204 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...