Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה בקשר לביטוח

שימו לב! השרשור הזה בן 4381 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ערב טוב אנשים. מצטער אם הנושא לא בסדר אני חדש פה בפורום.

אז ככה קניתי היום סובארו גרנד לאונה שנת 94 עם מאה אלף קילומטר יד 1 הרכב במצב אשש. ואני מתחום האבזירי רכב וחשמל ככה שהכל טוב.

סוכן הביטוח של אבא שלי הציע לי ביטוח מחובה צד ג, בנהג חדש + צעיר ב 4,500 עכשיו אני בטוח שאני יכול לימצוא יותר זול.

יש למישהו הצעות? וכמה זה צריך לעלות בארך? תודה רבה מראש.

וסליחה אם הנושא לא בסדר. ערב טוב שהיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה נהג חדש 4500 זה המחיר ואף מחיר טוב יחסית (עניין של כמה מאות שקלים הבדל בחברות אחרות), גם אני נהג חדש ולפני שעשיתי ביטוח על רכב מאותו שנתון כמו שלך (סופר לנסר 94) סקרתי המון חברות והכי זול 4800...

גם חבר שעשה לא מזמן על אונו 94 קיבל הכי זול 5000...

אז לדעתי קשה למצוא יותר זול משמעותית לנהג חדש.

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואייי..מה זה המחירים האלה? הביטוח לנהג חדש פי שניים מהרגיל?! :roll:

היה לי סובארו אמפרזה מודל 96 ושילמתי חובה + גימל + גרירה + שמשות ורדיו, 2100 ש"ח...אני מעל גיל 30...לא יאומן שזה יותר יקר מפי שניים:shock:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4381 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...