Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה ברכישת מערכת ב 50 אלף ש"ח

שימו לב! השרשור הזה בן 3546 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אין דבר כזה הכי טובים. מישהו יותר אוהב את הצליל של פוקל ומישהו יעדיף את ההרץ. רשמו לך כבר 30 פעם, תגיע למפגשים תשמע כמה סטים ותחליט לבד מה הכי נשמע טוב. האוזניים שלך צריכות להחליט

A3

K04 Inside

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 785
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אין דבר כזה הכי טובים. מישהו יותר אוהב את הצליל של פוקל ומישהו יעדיף את ההרץ. רשמו לך כבר 30 פעם, תגיע למפגשים תשמע כמה סטים ותחליט לבד מה הכי נשמע טוב. האוזניים שלך צריכות להחליט

מה טוב מבחינת הנתונים של הרמקול, עוצמה, איכות, חברה כי מה שרשמתי אפשר להגיד שיותר מחצי שמעתי ואפשר להגיד שכמעט הכל נשמע לי מדהים

HEAD UNIT: ALPINE INA-W987D

AMPLIFIERS: TWO BOSTON ACOUSTICS GT-2200

MONO: ALPINE PDX-M12

COMPONENT SET: TWO BOSTON ACOUSTICS SPZ-60 SUBWOOFER: BOSTON ACOUSTICS SPG-555

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בזבוז כסף מטורף , ההבדל בין 10 אלף ל 50 אלף הוא מזערי , תתוכחו עד מחר מצידי ... יש נקודה שמגיעים אליה וזה ישמע פחות או יותר אותו דבר בגלל שהאקוסטיקה ברכב דופקת הכל .... מה הטעם , ב 8 אלף את בונה מערכת sq איכותית מספיק ב 50 אלף אתה קונה בעיקר מותגי בוטיק שלא שווים יותר מדי ביחס לעלות מול תועלת וביצועים .... משעמם לך ?

לא לקח את התרופות שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בזבוז כסף מטורף , ההבדל בין 10 אלף ל 50 אלף הוא מזערי , תתוכחו עד מחר מצידי ... יש נקודה שמגיעים אליה וזה ישמע פחות או יותר אותו דבר בגלל שהאקוסטיקה ברכב דופקת הכל .... מה הטעם , ב 8 אלף את בונה מערכת sq איכותית מספיק ב 50 אלף אתה קונה בעיקר מותגי בוטיק שלא שווים יותר מדי ביחס לעלות מול תועלת וביצועים .... משעמם לך ?

יש משהו במה שאתה אומר ואני גם קצת מסכים איתך ולפי מה שאני בודק אני רואה שמשהו פגז לא יעבור את ה 40 אלף שקל ואולי אפילו פחות אבל לא בהרבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש משהו במה שאתה אומר ואני גם קצת מסכים איתך ולפי מה שאני בודק אני רואה שמשהו פגז לא יעבור את ה 40 אלף שקל ואולי אפילו פחות אבל לא בהרבה

אני חושב שלהשקיע יותר מידי על מגבר זה מיותר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום שלום :-D

חייב לציין, התגעגעתי אליך טל - איפה היית?!

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

50 אלף סכום ענק

אבל ניראה לי שכל השירשור הזה זה מתיחה אחת גדולה של אחד באפריל

ניראה שאייל גולן פתח את השירשור כן בטח בחור אם מזדה 6 ששומע מזרחית ושנות ה80 שמעוניין לרכוש רכיבים ב50K

חרטה עפה...

Head Unit: Pioneer DEH5450SD amp1: sierra f250.4 amp2: dc audio monoblock 2.0k alternator: 120amp Battery deep discharge: xs power 6500 Wiring: 0 gage knu consept

VW Golf MK3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה ניראה לך? אני מכיר אנשים שיש להם דברים כפול ממה שאני מקציב וסתם שתדע רק הסאב והמולטימדיה סגרו לי 20 אלף שקל וגם עם אני יצטרך לחרוג ממה שהקצבתי אני יעשה את זה ובשביל זה אני נעזר בחברים הפורום לקנות את הכמה שיותר טוב ולהנותת והינה לפניך תמונה עדכנית מעכשיו רק של המולטימדיה

W910r

IMG-20120329-WA0000.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לך יש מה, יוני?

תעשה סכום של כל הרכיבים שלך חדשים, עם האיטום, חומרים, בניות ותכליל שעות עבודה, לכמה נגיע?

מוכר סטים קומפוננט ומגברים ברמה גבוהה לרכב!

טוויטרים HYBRID AUDIO L1 PRO + L1V2

מידריינג Hybrid Audio L4

מגברים לרכב - TRU TECHNOLOGY S44 - \ TRU TECHNOLOGY S45

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי ציני.:wink:

אבל המערכת הקודמת שלי הייתה כזאת.

גם עם הייתי קונה אותה חדשה היא לא הייתה עוברת את ה-8K.

אבל בלי התקנה.

וחוץ מיזה בניתי למישהו מערכת כזאת עם מורל דוטק + תוספת CDM וסאונד מדהים.

בו נגיד ככה יותר טוב מהרבה מערכות הייאנד ששמעתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי ציני.:wink:

אבל המערכת הקודמת שלי הייתה כזאת.

גם עם הייתי קונה אותה חדשה היא לא הייתה עוברת את ה-8K.

אבל בלי התקנה.

סוא תמליץ ותגיד את דעתך מה אתה היית שם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מקווה שאתה גם בדיבור עם חברת הביטוח לבטח את כל הסיפור הזה :wink:

" לא ידעתי איך קוראים לך, אז החלטתי לקרוא לך הבחורה המהממת שלא יוצאת לי מהראש "

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3546 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...