Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משפר A1-הצעות

שימו לב! השרשור הזה בן 4552 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם היה רוצה ביצועים לא היה קונה רכב במשקל פיל עם כוח עכבר,

תמכור ותקנה שירוקו,

מנסיון של חבר עם A1 שעשה ושינה לא שווה את כל ההשקעה והמאמץ.

אלה אם כן תשפוך הרבה כסף ותחליף לקיט של APR אם טורבו שונה.ואני בספק אם יש.

תתפלא עד כמה הפיל עם הכוח ... יכול להגיע למצב שהוא ישב לך על הזנב :wink:

שירוקו זו הבחירה שלך לכוח ???.

האיי 1 מגיע מאובזר יותר,מראה רענן יותר ...

נ.ב

אני אשמח לדעת מיהו אדון אור 171 ?

דדי,

מאמן נהיגה ספורטיבית ובטוחה - לחיים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 101
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מוזר לי מאוד כי אחרי שלקחתי Golf tdi 1.6 160

שבאותם זמנים כמו השירוקו

ואותו אחת לקחה את השירוקו 160...יכול ליהיות שזה היה מקרי אבל אני בטוח שעם 160 סוסים אני ינצח

בכל מקרה אני מקבל כל מה שאתם אומרים ובטוח שאתם מבינים יותר ממני,במציאות התוצאות קצת אחרות לי..אבל נראה ואני יתן תשובה על הקרב תאוצה עם השירוקו

הדיזל הרבה יותר חלשה משירוקו 160, אני לא יודע איזה סיפורים סיפרו לך. אבל מי שסיפר לך חיי בסרט, וזה שאתה מאמין לו אתה פתי. ג'טה 1.6 דיזל עושה 0-100 בכמעט 12 שניות! גם אם נסתכל על מספרים "רשמיים" ההבדל הוא 4 שניות לעומת השירוקו! אז תעשה לעצמך טובה ואל תעשה לעצמך פדיחות, אל תאמין לכל מה שאומרים לך.

אלי/איביחי, שירוקו שוקלת 1250 קילו, מאיפה הבאת את ה1370?

וזה לא משנה, ועוד בעל סדנה כמוך אמור לדעת טוב מאוד שהמספרים הם לא אלו שקובעים.

כמו שאור אמר, רצועת הכוח היא זאת שתכריע, להגיד שיש שיא ב6000 סל"ד של 160 כ"ס או שהוא מגיע כבר ב2500 זה הבדל ע-צ-ו-ם!

Got To love It

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה מדדת 7.9? נראה לי קצת פירגנת לרכב.

אשכרה הגזים ....

הגולף VR6 המיתולוגית עם 174 כ"ס , ממונט מפלצתי עם מנוע 2800 ,( לא 122 כ"ס =שלך) , עשתה 7.6 שניות .

תבדוק זאת שוב , והפעם אתה תנהג ושמישהו יחזיק את הסטופר.

אמיר

Mitsubishi Evolution X MR

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

די כבר לכתוב מספרים בפורום ודי להלל או לא להלל כל דבר עם גלגלים ומנוע כל דבר שכזה הוא בסופו של דבר עניין של התאמה לדרישות ורצונות.

נכון חיים הגזים בתיאור שלו לרכב אבל לא היה רחוק.

הרכב לא הרבה יותר מאובזר משירוקו .

בשביל לעשות מהרכב מה שאני עשיתי תכינו בצד תקציב שאתם תוכלו לקנות בו היום S3 בת שנה .

הנתוני אפס ל100 האלה לא מעניינים בטח לא שזה מדידות עצמאיות גם למי באמת אכפת מזה כשזה תלוי בזמן תגובה שלך בין השאר?ואם זה גיר ידני אז בכלל צריך גם כישורים בשביל לצאת מהמקום.

מעבר לכך שיציאה מהמקום היא גם אחד הדברים שהכי מזרזים בלאי לרכב.

נכון אפשר לקנות רכב במשקל פיל וכח עכבר ועדיין לצפות לקצת כח אבל לא לצפות להרים וארמונות-חיים רק בשביל להחזיר אותך למציאות אמנם שלך לא במשקל פיל ולא רחוק בכח אבל להזכיר לך מה 2500 שקל בערך עושים לאוטו הזה לעומת שלך?

חברה מספרים יפים ואפשר לכתוב פה עד מחר על רכבים שהם ככה ככה וככה..אבל בסופו של יום מה שמתגלגל על האספלט זה מה שנותן את הדין ולא החישובים היפים שלנו בפורום.

גם אם תרצו לכתווב עובדות בפורום אל תשכחו לציין את כל מה שעובד לרעת האאודי ותגלו שגם על הנייר זה לא אמור לקרות.

אי אפשר להתווכח עם עובדות וזה מה שאתם מנסים לעשות כרגע.

מספרים זה למי שרוצה לשבת ולכתוב בפורום שלו יש יותר גדול במקום ללכת ולעשות איתו משהו.

ולמי שהיה שמח לדעת מי אני-

אני אור171 בנאדם פשוט שרק מספר לך את מה שהוא גילה על בשרו ולמד הרבה מאנשים שסובבים אותו על הדברים האלה,לא יותר מזה,זה שתדע מי אני לא ישים לך חותמת או אסמכתא כלשהיא לזה שצריך לומר אמן על מה שאני אומר אם זה מה שאתה מחפש.

אגב למען הבהרה לדברים של חיים אין קיט של APR לטורבו גדול לאוטו הזה למעשה APR כמעט ולא מתעניינת במנוע הזה והתוכנה שלה גם נכון לכרגע נותנת הכי מעט.

ולDKNY עם איך שחיים נוהג יהיה קשה לשבת לו על הזנב עם הרכב הזה וזה מניסיון-חיים אולי היום עם הB14 המצב שונה(:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשכרה הגזים ....

הגולף VR6 המיתולוגית עם 174 כ"ס , ממונט מפלצתי עם מנוע 2800 ,( לא 122 כ"ס =שלך) , עשתה 7.6 שניות .

תבדוק זאת שוב , והפעם אתה תנהג ושמישהו יחזיק את הסטופר.

כמו שכתבתי מקודם לא אני זה שמדד אלה החבר, לא פעם ולא פעמיים, לא רק עם סטופר אלה עם עוד 2 תוכנות באיפון.

ואתה מוזמן לבוא לשבת עםם סטופר אם משעמם לך...

אותי זה לא הכי מעניין זה היה סתם בערב שחבר שאל אותי על האוטו הנוכחי לאומת הלאון שהייתה לי לפני.

ככה או ככה כמו שדברתי עם אור בזמנו הרכב הזה לא יהפוך לרכב מרוץ. זה פשוט לא הייעוד שלו.

אני לא רואה טעם לחזק אותו מבחנת כוח. אם אתה רוצה כוח במחיר הזה הייתה קונה איבזיה קופרה\אפאר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדיזל הרבה יותר חלשה משירוקו 160, אני לא יודע איזה סיפורים סיפרו לך. אבל מי שסיפר לך חיי בסרט, וזה שאתה מאמין לו אתה פתי. ג'טה 1.6 דיזל עושה 0-100 בכמעט 12 שניות! גם אם נסתכל על מספרים "רשמיים" ההבדל הוא 4 שניות לעומת השירוקו! אז תעשה לעצמך טובה ואל תעשה לעצמך פדיחות, אל תאמין לכל מה שאומרים לך.

כמו שאור אמר, רצועת הכוח היא זאת שתכריע, להגיד שיש שיא ב6000 סל"ד של 160 כ"ס או שהוא מגיע כבר ב2500 זה הבדל ע-צ-ו-ם!

1 שמור על הפה שלך

2 תסתכל גולף tdi 1.4 טורבו נתוני יצרן 8שניות בדיוק כמו השירוקו

3ראיתי את זה בעיינים שלי אז תפסיק לחשוב שאתה כזה חכם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למישהוא יש אינדיקציה לסביבות כמה כוחות סוס ניתן לשפר קאמרי מנוע 3.5 רק בעזרת תוכנה? כרגע יש סטוק עם 267HP

2013 TOYOTA VENZA LIMETED 3.5 V6

HU: Clarion NX501, AMP1:HIFONICS Brutus 1610d,AMP 2:JL AUDIO XD400 4,Component:Cerwin Vega v-max 65, SUB: JL AUDIO 12W6V2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

[quote=בן ה;317761

1.כמה שטויות אפשר לכתוב ב 4 שורות?

2.אם המספרים לא קובעים ,אז מה כן קובע, הצבע?....

3.להלן דיינו שעשתה חברת GIAC למנוע 1.4 טווין צארג'אר .

תוכלו לראות גרף מומנט מקורי מול משופר GIAC וגרף הספק מקורי מול משופר GIAC.

כסטנדרט ,ב 2500 סלד מוציאה השירוקו בערך 80 כ"ס ....

4.קישור למשקל השירוקו נשלח בפרטי ויעלה לכאן בקרוב מאוד (כשאגיע לעבודה...)

מצ"ב קישור לדיינו:

http://www.giacusa.com/images/dynoplots/scirocco14twincharge_GIAC_Pump_program.jpg

בברכת סוף שבוע נעים לכולם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

די כבר לכתוב מספרים בפורום ודי להלל או לא להלל כל דבר עם גלגלים ומנוע כל דבר שכזה הוא בסופו של דבר עניין של התאמה לדרישות ורצונות.

נכון חיים הגזים בתיאור שלו לרכב אבל לא היה רחוק.

הרכב לא הרבה יותר מאובזר משירוקו .

בשביל לעשות מהרכב מה שאני עשיתי תכינו בצד תקציב שאתם תוכלו לקנות בו היום S3 בת שנה .

הנתוני אפס ל100 האלה לא מעניינים בטח לא שזה מדידות עצמאיות גם למי באמת אכפת מזה כשזה תלוי בזמן תגובה שלך בין השאר?ואם זה גיר ידני אז בכלל צריך גם כישורים בשביל לצאת מהמקום.

מעבר לכך שיציאה מהמקום היא גם אחד הדברים שהכי מזרזים בלאי לרכב.

נכון אפשר לקנות רכב במשקל פיל וכח עכבר ועדיין לצפות לקצת כח אבל לא לצפות להרים וארמונות-חיים רק בשביל להחזיר אותך למציאות אמנם שלך לא במשקל פיל ולא רחוק בכח אבל להזכיר לך מה 2500 שקל בערך עושים לאוטו הזה לעומת שלך?

חברה מספרים יפים ואפשר לכתוב פה עד מחר על רכבים שהם ככה ככה וככה..אבל בסופו של יום מה שמתגלגל על האספלט זה מה שנותן את הדין ולא החישובים היפים שלנו בפורום.

גם אם תרצו לכתווב עובדות בפורום אל תשכחו לציין את כל מה שעובד לרעת האאודי ותגלו שגם על הנייר זה לא אמור לקרות.

אי אפשר להתווכח עם עובדות וזה מה שאתם מנסים לעשות כרגע.

מספרים זה למי שרוצה לשבת ולכתוב בפורום שלו יש יותר גדול במקום ללכת ולעשות איתו משהו.

ולמי שהיה שמח לדעת מי אני-

אני אור171 בנאדם פשוט שרק מספר לך את מה שהוא גילה על בשרו ולמד הרבה מאנשים שסובבים אותו על הדברים האלה,לא יותר מזה,זה שתדע מי אני לא ישים לך חותמת או אסמכתא כלשהיא לזה שצריך לומר אמן על מה שאני אומר אם זה מה שאתה מחפש.

אגב למען הבהרה לדברים של חיים אין קיט של APR לטורבו גדול לאוטו הזה למעשה APR כמעט ולא מתעניינת במנוע הזה והתוכנה שלה גם נכון לכרגע נותנת הכי מעט.

ולDKNY עם איך שחיים נוהג יהיה קשה לשבת לו על הזנב עם הרכב הזה וזה מניסיון-חיים אולי היום עם הB14 המצב שונה(:

יחסית לאדם פשוט אתה מדבר מאוד גבוה כאילו מהנדסי ואג מתייעצים איתך לפני השקת דגמים חדשים, אז אולי במקום לומר לנו את הכינוי פורום שלך בעברית תספר מי אתה, גילך ומה באמת הנסיון שיש לך עם הרכבים האלה פרט לשחרור אמירות סטייל ״כדי לעשות מה שאני עשיתי...״.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי שימו לו צ'יפ שיעלה ל-155 כ"ס, ותעמידו אותו ראש בראש מול שירוקו 160 סטנדרטית, וכך ייפתרו כל בעיות מגיבי השרשור הזה?

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הגיל הרקע והניסיון שלי משנה?!

אני מסביר לך שאני בעלים של הרכב הזה כשנה בערך וכבר בדקתי חקרתי וראיתי הכל.

לא אמרתי שתעשה מה שאני אומר רק אמרתי מה שאני כבר בדקתי..כל אחד שיעשה מה שעולה ברוחו בשביל זה קיימים הפורומים אתה יכול לקרוא ולהשכיל ואתה יכול לטעות בדרך שלך.

אלי/אביחי את הציטוט של כמה שטויות אפשר לרשום במשפט אחד כנראה שאתם צריכים להעתיק ולצטט למישהו אחר ולא לבן.

כן לא רק המספרים קובעים..מה שקובע זה התוצאות בשטח ויש עוד שני מיליון פרמטרים חוץ מיחס כוח סוס למשקל כמו שאתם נוטים לחשוב זה שאתם בעלי סדנא לא אומר שצריך לומר אמן על השטות הזו שלכם ומעבר לזה הייתי מצפה דווקא ממכם כבעלי סדנא להתעלות מעל זה ולומר נכון זה לא היחס כח סוס למשקל.

בכל מקרה אין לי מה להסביר את עצמי אני סה"כ רוצה לחסוך לבנאדם כסף מהציפיות שיש לו אם הוא היה אומר שהוא רוצה עוד כח ושיסע נחמד הייתי אומר לו מרחבא תנסה אבל לצאת בהצהרה שאתה רוצה לקחת שירוקו 160 זה פשוט לא יקרה גם אם תוציא יותר כסף כי פשוט אין מוצרי אפטרמארקט ייעודים לרכב הזה ולמנוע הזה..רק עכשיו מתחילים לצוץ.

רשמתי בהתחלה ובסוף שאף אחד לא חייב להתייחס למה שאני אומר וכל אחד יכול לעשות מה שהוא רוצה אני פשוט אחד שכבר ניסה ובדק את אותם הדברים בדיוק וזה פשוט הנתונים.

מי שרוצה ללכת ולבדוק שוב ולחזור עם הזנב בין הרגליים לשירשור הזה יותר ממוזמן בחום ואהבה לדווח על רשמים שסביר להניח יהיו מאוד דומים לאלה שאני רשמתי .

אולי שימו לו צ'יפ שיעלה ל-155 כ"ס, ותעמידו אותו ראש בראש מול שירוקו 160 סטנדרטית, וכך ייפתרו כל בעיות מגיבי השרשור הזה?"

אני חושב שהוא צודק אולי תעשו מה שאני עשיתי ואז תחזרו לפה לספר לנו את מה שכבר ידענו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב מאחר ואני מכיר את רוב המגיבים פה אני מרשה לעצמי..

צפו כאן הרבה שטויות.

מי כמוכם יודע באיזה מחוזות הייתי וחזרתי ולאן אני הולך..ככה שמה שאני יודע על האוטו כנראה אף אחד גם לא בעלי הסדנאות הנחמדים פה לא יודעים.

.

איך אני יודע?כי בדקתי......אין חכם כבעל ניסיון לא?

אז די עם חרושת השמועות והניסיונות שווא האלה..נבדק הסיפור מספר פעמים במספר מקומות עם מספר אנשים במספר מהירויות במספר מצבים בגיר וכולם הניבו את אותה התוצאה השירוקו עדיפה בבירור

נו באמת מדבר איתך בנאדם שנוסע באוטו וחקר ובדק עליו גהנום וחזרה ולא רק בארץ ואתה רוצה להביא לי כהוכחה פרסומים?

מה הגיל הרקע והניסיון שלי משנה?!

אני מסביר לך שאני בעלים של הרכב הזה כשנה בערך וכבר בדקתי חקרתי וראיתי הכל.

אז מה אם אתה בעלים של הרכב כבר שנה ?....

עם כל ה"דיבורים" שלך בסופו של דבר הכל תומצת לכך שהרכב שלך בכלל סטוק לגמרי, כדברייך.

ציינת שחקרת ובדקת עליו עד גהנום ובחזרה, כתבת שבשביל מה שעשית צריך להכין תקציב שאפשר לקנות בו S3 בת שנה.

ואתה סטוק.

אז מה משנה הגיל\רקע\נסיון שלך ?...

האמת שמשנים מאוד כי על פי כל מה שכתבת (בתוספת ה"שורת סיכום" שלך) אתה נותן רכבות בדיבורים וסטוק במעשים אז מעניין מה באמת עשית ברכב, חוץ מהרבה דיבורים בומבסטים.

אני לא תוקף אותך, אני פשוט מנסה באמת להבין אם יש משהו מאחורי כל הדיבורים הגבוהים והבומבסטים או שיש רק מקלדת משופרת, כי "תקפת" פה כמה אנשים בכך ש"מספרים זה לא הכל!!!" וכבר בדקת וניסית הכל אז אי אפשר למכור לך את הפרסומות של E&A אבל בינתיים עושה רושם שגם אתה רק קראת פורומים ולא באמת עשית משהו ברכב, בטח לא משהו שתקציב של S3 בת שנה (הרי אז הרכב שלך לא היה נשאר סטוק, נכון?).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עידן, לפי מה שאני הבנתי (אם הוא סטוק באמת), זה שהוא ניסה לשפר את הרכב בכל מיני שידרוגים, ראה שזה לא מה שהוא ציפה, וחזר לסטוק. אם אני טועה, הוא יגיד. מניח שתוך כמה דקות הוא יכתוב כאן את תגובתו.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין בעייה, יכול להיות שזה באמת המצב, אבל במקום רק לזרוק "פצצות" שיספר לפחות בתמצית מה הוא עשה כדי שלאנשים פה יהיה איזה מושג מאיזה "ידע" הוא מדבר.

מעטים האנשים שהכרתי ששיפרו רכב, בטח ברמות השקעה שהוא דיבר (פתח מחירון יד 2 ותראה מחיר S3 שנת 2010) ובסוף חזרו להיות סטוק לגמרי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4552 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...