Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התחדשתי בסאב חדש 18 :)

ReZ0
שימו לב! השרשור הזה בן 4509 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

דיוויד, זוג הצעצועים שלו מחוברים לעוד זוג צעצועים שנותנים להם 6KW ולעוד שלישיית צעצועים (כבדים) שנותנים לזוג הקודם אספקת אמפרים מפגרת :)

עדיין לא שמענו את הכל מחובר, אך זה נראה מאוד מבטיח.

Pioneer P90RS | Celestra RA | Seas Lotus Reference

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 372
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

סרול הכל בצחוק כן? :) כבר הספקתי להתרשם מהמערכת המפלצתית שיש לו, ועוד על מונו אחד.. וכן גם אני מחכה לשמוע אותם על ה6 קילו וואט המלאים. אין לי ספק שזה יהיה אגרסיבי ביותר!!

ג׳וניור.. איך שאני מגיע הביתה (אם אני יצא בכלל) אני ישר בא לבקר אותך, תהיה בטוח בזה!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דייויד התכוונת לזה במקרה?

IMG_20110922_232814.jpg

חבל שלא יצא לך לשמוע את המערכת שלי :)

לא היה תדר שלא היה עף לך הפוני

מוכר סטים קומפוננט ומגברים ברמה גבוהה לרכב!

טוויטרים HYBRID AUDIO L1 PRO + L1V2

מידריינג Hybrid Audio L4

מגברים לרכב - TRU TECHNOLOGY S44 - \ TRU TECHNOLOGY S45

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל עוד זה על הבטשית ולא על הרכב שלי.. :)

מידריינג Hybrid Audio L4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה דואג לאליקו?

:-D

אל תדאג... בסילברדו יכולים להכנס קצת יותר משני סאבים :) (אלא אם כן הוא הולך על תכנית ב' :twisted::twisted::twisted: )

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אודיו קינג, זה מכיוון שאין לי מונובלוק וסאבים כרגע ברכב :)

דווקא התרגלתי לחיים טובים ללא סאבים, יש לי מקום לציוד מיגון ולאופניים שלי ככה שהכל מסתדר.

אם אני ארצה סאב, אולי אבנה איזה תיבה קטנה לסאב 15 בהונדה שלי עם מונו צנוע.

התיבה של הזוג 15 עם המקום הייעודי לבילט 6 והמונו עדיין במחסן :) רקצריך לחשוב איך למלא את החללים החסרים :p

מידריינג Hybrid Audio L4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אליקו אני רואה שאתה מתחיל לקבל תיאבון בחזרה דייויד אתה רואה הערת אותו משנתו {אליקו אל תידאג על ההברזה של אתמול אנחנו "חבורת הזבל" לא נישכח:-P היית בא הייתי נותן לך ללטף כמה מצברים:oops: }

::FEEL THE {XS} power::

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא צריך ללטף מצברים :)

למה אתה קורא להם חבורת הזבל?

פשוט לא נעים להיות בחברת אנשים שלא רוצים בחברתי :) על פני השטח משהו אחד ומתחת לפני השטח משהו אחר.

אדי, תוכנית ב' לא תאפשר לי זוג סאבים 15 :) אבל היא כן תאפשר לזוז מאוד מהר ממקום למקום :)

התאבון תמיד יש, אבל עד שמישהו לא יחזיר עטרה ליושנה ויתן בראש כמו שצריך אני לא ממהר לשום מקום :)

למרות שאני מתגעגע לפרצופים של אנשים כשאני נוסע ברחוב ושואלים אותי ברמזור "מה אחי איזה פיוניר זה???"

מידריינג Hybrid Audio L4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הריר מתחיל לצאת, אני צריך טישו מהר מהר! כל הדיבור על הסאבים האלו, מגברים, מצברים וTL גרמו ללסת שלי להיתפס, אבל אני רוצה שיכאב לי באוזניים!! D:

אלי אכן לזה התכוונתי, אני בטוח שזו הייתה שאלה רטורית אבל למי ששאל בעזרת מה מודדים SPL הוא יכול לראות.

אני לא יודע מה איתכם אבל אני לא מסוגל להינות ממוזיקה בלי לשמוע ולהרגיש את הנמוכים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אודיו קינג, זה מכיוון שאין לי מונובלוק וסאבים כרגע ברכב :)

דווקא התרגלתי לחיים טובים ללא סאבים, יש לי מקום לציוד מיגון ולאופניים שלי ככה שהכל מסתדר.

אם אני ארצה סאב, אולי אבנה איזה תיבה קטנה לסאב 15 בהונדה שלי עם מונו צנוע.

התיבה של הזוג 15 עם המקום הייעודי לבילט 6 והמונו עדיין במחסן :) רקצריך לחשוב איך למלא את החללים החסרים :p

אם בארזים נפלה שלהבת – מה יגידו אזובי הקיר.

לא פלא שהפורום מתדרדר מרגע לדודלי

רק חסר שישראל ג'וניור יודיע שהוא עשה פחחות וצבע לרכב ואפשר לסגור את הפורום סופית :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, גם לי חסרים אותם ימים שהיו מפוצצים בבאס, ומאזדות היו נותנות בראש :wink:

והינה כמה תמונות מהעבר, סתם ככה בשביל התיאבון הבריא שלנו :-P :

התמונה הראשונה הימנית היא של ה-Q, כל השאר של ה-BTL (בטויוטה קורולה בתמונה השניה, באחרות במאזדה או סתם בעת הגעתו לארץ).

P1010218.jpg13.jpgIMG_0869.jpgP1110068.jpg

P1110067.jpgDSCF0623.jpgDSCF0622.jpgDSCF0626.jpg

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4509 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...