Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ביי ביי קמור, שלום לדלק מוטורס יבואנית BMW לישראל

Lexus12
שימו לב! השרשור הזה בן 4669 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש אישור למכירה.

http://www.themarker.com/markets/1.674424

וגם ציטוט מעניין

"לפי ההערכות בענף הרכב, קמור מוטורס היא השקעה ארוכת טווח עבור אגמון, שתאפשר לו בעתיד להיות היבואן של צ'רי לישראל ולנצל את קשריו הטובים עם מאזדה ופורד גם לפעילות במזרח אירופה"

:king:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ראיתי שנפתח כאן דיון על הנושא. לא רבים עדיין שמעו אבל דלק מוטורס משלימים בימים אלו את רכישת חברת קמור.

פרטים נוספים תוכלו למצוא בגוגל. שמועות מבפנים אומרות שהעסקה כבר בסוף ואכן בקרוב קמור יהפכו לדלק מוטורס.

מה אתם אומרים? האם הצעד נכון? האם נראה ירידת מחירים אופטימית או שמא בשירות קטסטרופה כמו שרק דלק מוטורס

יודעים לתת? דיון פתוח!

זאת לא העסקה היחידה בשוק הרכב, ג'ורג' חורש הבעלים של יוניון מוטורס (טויוטה) רכש חלק נכבד מהמניות שקרסו הוציאו להנפקה (חשבו שיגייסו כסף מהציבור הקטן והפראייר וקיבלו סוס טרויאני במקום), אפרופו קרסו הם רכשו שליש ממטרו אופנועים (היבואנים של ימאהה קאווסאקי וסאן יאנג). הבעלים של UMI משפחת עיני רכשו את השליטה באוויס שהיא הזכיינית של פרארי ומזראטי. השוק הזה הוא דינמי כמו שאתה רואה ובעלי ההון מתנהגים בו כמו במשחק שחמט - קונים מוכרים כל היום. אם זה טוב ליהודים? מי יודע?! לא נראה לי שימכרו עכשיו אופנועי במוו 1200 לציי רכב או שיביאו מאזדה קבריולט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כלומר מהיום BMW יגיעו רק בגרסאות 1,600 אוטומט?

בקרוב נזכה לראות BMW עם טאסות פלסטיק! יש!! :wink:

זה גם הדבר הראשון שאני חשבתי.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה קרה ביקום מקביל?

דלק מתכוונת למזג את קמור אליה?

מסופקתני.

כלומר, שיווקית אני לא רואה סיבה.

כלכלית, אני לא מכיר את החברות.

זה קרה ממש כאן בזמן החדרת המותג מיני לישאל נמכה המיני קופר 1.6 תמורת 100k מחיר שניתן לעמוד בו ונמכרו לא מעט רכבים . היום אותו הרכב עולה כמעט 200 למרות שב.מ.וו הורידה את המחיר ל150 לאחרונה.

100 של אז שווים ל120 -110 של היום תאר לך כמה היו נמכרות כאן במחיר הזה...

RACING

because football ,baseball , bowling & golf only require

ONE BALL

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה שלי היא - מה יקרה עם מחירי הטיפולים בכלל ומחיר השעתון בפרט?

עכשיו כשהם יבואני "רכבי יוקרה" - האם הם יתפלצנו ויתחילו לעלות מחירים גם למכוניות מאזדה/פורד?

בפאביה המגבים אפילו לא צריכים לעבוד, הם לא מנגבים את הטיפות אלא מפחידים אותן
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים יקרים, מה שיקרה זה שחברות הליסינג יתחילו להציע 320 (רכב יוקרה!) במחיר מאוד משתלם, בעוד שדלק ישמרו להם על מחירון מופרך. אם לאזרח הפשוט היום קמור מורידה 15-20%, ועוד מרוויחה טוב, אז תחשבו מה יקרה כשליסינג יקנה 20 רכבים ויציע אותם במקום רכב מדרגה 5 (כלומר מה שהיה פעם 5).

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קמור מרוויחה טוב?!

דווקא לא מרוויחה כל כך טוב...

מבחינה כלכלית נטו, דלק קנתה פעילות משלימה קטנטונת.

האם אפשר למנף את ערוצי השיווק הקיימים של דלק (ליסינג) לטובת מוצרי קמור?

בכלל לא בטוח.

מה שכן בטוח, זה שלמכור 320 בליסינג דורש הערכות לוגיסטית אחרת לגמרי.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינה כלכלית נטו, דלק קנתה פעילות משלימה קטנטונת.

האם אפשר למנף את ערוצי השיווק הקיימים של דלק (ליסינג) לטובת מוצרי קמור?

בכלל לא בטוח.

מה שכן בטוח, זה שלמכור 320 בליסינג דורש הערכות לוגיסטית אחרת לגמרי.

יתכן והאטרקציה העיקרית של קמור היא הזכיון לייבוא צ'רי, כמו גם הפעילות שלה בבלקן.

להזכירכם, שלמה שמלצר מייבא את אופל לישראל - ולרומניה.

ואולי לגיל אגמון פשוט נמאס לנהוג בלינקולן/פורד/מאזדה ובא לו על ב.מ.וו. :lol:?

מזכיר לי את הסיפור שפורסם בשעתו על הווילה של שכנו של רמי אונגר(יבואן דייהטסו וקיה). אונגר רצה לרכוש את הווילה, השכן סירב, המחיר עלה ועלה עד שנסגרה עסקה. לאחר שרכש אונגר את הווילה, הוא הרס אותה.

כשנשאל לפשר העניין, הסביר שהווילה הזו פשוט חסמה לו את הנוף...

עם רגל בחוץ... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל, אני מקווה שאולם התצוגה שלהם יפסיק להתנהל כמו מועדון סנוקר בשכונת התקווה. דבר שני, למרות שאני מעריך שגיל אגמון קנה את הפעילות בגלל צ'רי ובגלל הנציגות של קמור במזרח אירופה, אני יכול רק לקוות שעם הגב שלהם הם יוכלו למצות את הפוטנציאל - האדיר - של מיני בארץ. קמור לא היו בנויים מעולם לmass market ולכן היה להם נוח למכור יחידות בודדות של מיני במחירי עתק, אני מקווה שזה ישתנה עכשיו.

דווקא מכל הסיפור, ב.מ.וו עצמה הכי פחות רלוונטית, לפחות עד שהם יכנסו לשוק הקטנות בצורה מאסיבית. כמובן שהייתי שמח לראות את הסדרה 3 מיישרת קו עם התמחור ההגיוני שלה, אבל אני לא רואה סיכוי גדול שזה יקרה.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק לידע כללי הם מייבאים את סדרת הM של X5 ו-X6 בהזמנה מיוחדת, אם אני לא טועה כבר הוזמן X6 או X5 מסדרת M.

ראיתי היום בדיוק באזור התעשיה הקלה של אשדוד X5M בצבע כחול מיוחד שכזה, חבל שלא הספקתי לצלם, אבל בהחלט יש כבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4669 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...