Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החיים בישראל לעומת החיים בגולה (פוצל משרשור ה-Evo)

bmw ricer
שימו לב! השרשור הזה בן 4756 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היה לך את הידע הטכני הדרוש לאותה משרה במעבדה?

כי אם לא, אז כדאי לדעת שהיום קסם אישי וחיוך יפה זה לא מספיק אם אין לך את הידע הדרוש, עושים לך מבחני ידע לא קלים בכלל בד"כ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 212
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אתה אומר את זה רק כי עוד לא נתת לבנצי להקסים אותך :sissies:

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם בנצי הקסים אותך?

אני בטוח שזה לא היה קסום כמו בקאנטרי ! :roflmao::roflmao::roflmao:

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה גם תלוי איפה לומדים ובאיזה גישה באים ללימודים.

יש הרבה אנשים שלומדים מכח האינרציה או מהשפעה סביבתית ולרוב זה גורם בעייתי להסתכלות שלהם על התואר.

אני באתי לתואר שלי בכיף גדול כל בוקר ובמיוחד במקום כמו הבין תחומי שמכריח אותך לקחת קורסים בתחומים מעבר לתואר (ועם מרצים שאחד אחד היו המומחים הגדולים בתחום שלהם בארץ) - זו היתה חוויה מאלפת.

התרומה של הלימודים היא לאו דווקא ישירה להצלחה - בחלק מהמקצועות , לא בכולם, ולכן הנקודת פתיחה של צריך תואר לאו דווקא נכונה.

בחלק מהתחומים , זה דיי מאסט , ועם כל הדלתות שתפתח לעצמך בזכות האישיות - זה לא יעזור.

זו גם שאלה של מה אתה רוצה לעשות בחיים.

בנצי - העניין הראשי עם חלק מהאנשים זה הדרייב והמיקוד שלהם לאן הם רוצים להגיע - הרוב לא רוצים מספיק או לא משקיעים נכון את הזמן והמאמץ שלהם. אתה דוגמא הפוכה לזה ברוב המקרים , אבל , בנושאים מסוימים - זה לא יספיק וחייבים את הצד האקדמאי הזה.

ליביו

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואני חוזר על זה בפעם המי יודע כמה "אבא עשיר אבא עני", הספר הזה מומלץ לכל מי שתוהה לגביי קריירה, הוא עזר לי לחדד את דרך החשיבה שלי.

עד כאן הסכמתי עם רוב הדברים שכתבת, אבל הפעם אתה מאכזב קשות. הספר הזה הוא חתיכת פיקציה שיווקית שמושכת את הקורא באף ובסופו של דבר לא נותנת לו שום פתרון או עצה ממשיים. זאת מחלבת כסף שנועדה להרוויח מאלה שגם ככה מצבם קשה, להכניס אותם לסרט שהם יכולים לשנות את חייהם, ובינתיים להעמיק את האוברדראפט שלהם בעוד כמה עשרות שקלים.

אפשר לסכם את כל סדרת הספרים הפתטית הזאת במשפט אחד: לך ללמוד כלכלה - משם כבר לא משנה במה תתעסק, אתה תרוויח. הם רק שוכחים לציין שזה לא כל כך קל למצוא אפיקי השקעה נכונים, והנסיון בתחום נרכש בצורה קשה וכואבת. גורמים לזה להיראות כל כך קל ופשוט, כאילו כל טמבל עכשיו יכול לעשות תואר בתחום ותוך שנה הוא מליונר. לא רק זה, אלא הספר גם תרם לעליית הפופולריות של קורסים שמלמדים אותך כביכול קיצורי דרך לרווח הקל הזה. כל מיני קורסים של השקעה בבורסה שקודם כל לוקחים ממך כמה אלפי שקלים, ואח"כ זורקים אותך לשוק שתפסיד את מה שעוד נשאר לך (או תיכנס לחובות נוספים).

אני אישית לא שילמתי על הספר, לקחתי אותו מחבר, אבל אם הייתי קונה אותו הייתי מתעצבן לאללה. כל הטיזינג הזה ובסוף לא מגיעים לשום קליימקס. שום פואנטה. פשוט בזבוז זמן, שלא לדבר על פולחן האישיות בצדו שגם עליו דעתי שלילית למדי.

בקיצור, אני שמח שהגעת לאן שהגעת, אבל להציג את הספר הזה בתור תורה מסיני זה פשוט מטעה ולא לעניין. יש הרבה אנשים שיתאכזבו ממנו. אני לא אומר שהוא לא שווה קריאה, בהחלט יש שם כמה רעיונות מעניינים, אבל לא הייתי קונה אותו. זאת פשוט לא השקעה חכמה. :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דריש - הוצאת לי את המלים מהפה.

תמצות בסיסי של הספר - צריך להגדיל את "עמודת" ההכנסות ולהקטין את "עמודת ההוצאות".

אה באמת, צריך להרוויח יותר ולהוציא פחות? תודה באמת.

הספר חמוד, וכמתנה הוא היה נחמד לקריאה. לאמר שבאמת למדתי ממנו משהו - זה כבר מוגזם.

PUG-306 XSI MK2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הספר "אבא עשיר אבא עני" שינה לי את החיים (ואני לא מגזים במילים). כל הראייה של השתנתה בצורה מפחידה. הרגשתי כאילו הייתי ילד והספר הזה הפך אותי לבוגר (ממש כמו ה"פעם הראשונה" :)).

הספר הראה לי כ"כ הרבה דברים שרציתי לדעת ופשוט לא ידעתי איך. אני עד היום חושב שאלו היו ה-80 ש"ח הכי טובים שהשקעתי בחיי.

לפי דעתי, צריך לנהוג בהודעות של בנצי במתינות מסויימת. אני חס וחלילה לא אומר שהוא לא דובר אמת, אבל אני בטוח שהוא יודע שבכל מקום שהוא הצליח, עשרות אם לא מאות, נכשלו. צריך לקחת הכל בפרופורציה הנכונה. לא חשוב במה תבחרו, תאמינו בעצמכם.

לא מעט בחיים אנשים לא האמינו במה שאני עושה, אפילו המשפחה הקרובה ועדיין המשכתי הלאה, כי האמנתי בעצמי.

דריש, ה"ביקורת" שלך נשמעה מאוד מזלזלת וחבל, כי הספר הזה ממש לא ראוי לביקורת כזו.

אני מאמין שניתן לסכם זאת כך: כאשר אתה מאמין בעצמך ובמה שאתה עושה, אז למעשה, אתה מבין שזה כל מה שאתה צריך. זה נכון לכל דבר בחיים, גם ליצירת חברים או שותפים. בהתחלה כנראה יצחקו עלייך ויחשבו שאתה סתם אדיוט עם גישה של ראש בקיר, אבל אחרי השלב הראשוני, במידה אם תצליח כמובן, יבינו שאתה לא כזה טיפש, כפי שחשבו ואולי ההפך ויתחילו לחזר אחרייך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אישית חושב שיכולת של ספר לשנות חיים היא מאוד קטנה.

מה שקרה לך זה שפשוט התבגרת קצת, ואולי קיבלת חיזוק מסויים מהספר,

וראיה מעט שונה. לפעמים זה כל מה שצריך ברגע מסויים, וככל הנראה זה מה שעשה

לך הספר.

להאמין בעצמך זה תמיד חשוב, כי בלי זה אין מה שמניע אותך ודוחף אותך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הספר ששינה לי את החיים זה "דירה להשכיר", בעצם "מעשה בחמישה בלונים" עשה עבודה מצויינת.

ההמלצה שלי על הספר אם תקראו בשנית היא כחידוד לדרך חשיבה, לא קראתי את שאר הספרים בסדרה כי זה מעניין אותי כמו מצב הקלמנטינות בלונדון.

הספר עצמו עוסק בראיה נכונה, הבדלה בין תפל לעיקר ומיקוד עצמי, או שהזיכרון שלי מטעני.

הוא מתובל בהומור וכתוב בקצב ענייני, אמנם לא כמו "צלה של הרוח" אותו אני קורא מדי שנה ומתרגש כל פעם מחדש.

לגביי העבודה במעבדה, כן, היה לי ידע טכני, בכיתה ג' הייתי בקורס אלקטרוניקה במתנס של בי"ס א.ד. גורדון בבת-ים והכנתי אורגן אורות עם לדים וגם פנס, ז"א כל קשר שלי למעבדה היה היכולת שלי להלחים, בחיי היום יום למדתי לפרק דברים ולהבין אותם.

בכל מקרה השרשור הזה קצת מעצבן אותי, הכותרת שלו די דפוקה, כי מה לעשות החיים בישראל לא ברי השוואה לחיים בארה"ב וכמו שמוצאים את החסרונות במציאות האמריקאית מוצאים את החסרונות במציאות הישראלית, אבל וזה אבל גדול! למרות שאני חי בארה"ב אני רואה את המציאות הישראלית דרך המסך הקטן ותסלחו לי כולם אבל ההתדרדרות בשפה העברית חורה לי, כ"כ הרבה עיוותי מילים, כ"כ הרבה הגהה שגוייה של מילים לועזיות, למה לעזאזל מדברים ככה? למה אין לרשות השידור כוח להפעיל צנזורה או משהו בסגנון?

צריך לכבד את השפה העברית, במיוחד בטלוויזיה, ילדים צופים וזה נותן להם לגיטימציה לדבר כמו דרעקים.

ישראל רוצה להיות אמריקה, לצערי הרב בוחרים לסגל את כל הרע שיש בתרבות האמריקאית ולחבר אותו לרע שיש בתרבות הישראלית.

ליביו, מתי אתה בא לביקור??? ותכנס לפייסבוק תראה קצת תמונות, הלוואי והייתי מגיע לארץ לאיזו שבת של חומוס :)

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אישית חושב שיכולת של ספר לשנות חיים היא מאוד קטנה.

מה שקרה לך זה שפשוט התבגרת קצת, ואולי קיבלת חיזוק מסויים מהספר,

וראיה מעט שונה. לפעמים זה כל מה שצריך ברגע מסויים, וככל הנראה זה מה שעשה

לך הספר.

להאמין בעצמך זה תמיד חשוב, כי בלי זה אין מה שמניע אותך ודוחף אותך.

אולי באמת הגזמתי פה, אבל העיקרון נשאר אותו העיקרון.

חשוב לי להדגיש שקריאת ספרים זה לא הפתרון ללמידת דברים, אך בהחלט נותנים הקדמה מצויינת ל"מהלכים האמיתיים".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הספר הזה שינה לי את החיים, לפניו השולחן במרפסת התנדנד, אחריו הוא עומד יציב כמו אבן :D

סתם, קניתי את הספר כשהייתי צריך לשרוף הרבה זמן במשך שבוע אבל בסופו של דבר אפילו לא פתחתי אותו עד היום.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, זאת לא כחמה גדולה, זה בגלל שאתה מבזבז כל שניה פנויה לחפור לנו במח על הטוסטוסים של גוש דן.:wink::lol:

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי זו כחמה ולמה אתה קורא לה שמנה? :shock:

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איי איזה כייף, מחיר הדלק ירד אל מתחת ל4 דולר לגלון, כבר כמה ימים שאני עוקב, 4.29 -> 4.25 -> 4.15 -> 4.11 -> 4.03 -> ועכשיו תדלקתי באותה התחנה ב3.99 :)

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...