Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

"רק על הקוים, רק על הקוים" התופעה של חניה כפולה

נהגת שודים
שימו לב! השרשור הזה בן 1506 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 2.5 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

חניון ענק ריק של מרכז מסחרי בסוף שעות הפעילות, נכנסת לחניה טיפה עקום (גלגל אחורי ימני על הקו), אתה תתחיל עכשיו תמרוני אחורה-קדימה כדי להתיישר אע"פ שיש ברדיוס של 30 מטר ממך לפחות עוד 50 מקומות פנויים בלי להגזים?

אם כ"כ קשה לך להחנות בין הקווים עם הרכב שלך אולי כדאי שתפקיד את הרישיון שלך ואל תנהג

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כ"כ קשה לך להחנות בין הקווים עם הרכב שלך אולי כדאי שתפקיד את הרישיון שלך ואל תנהג

71376127.jpg

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חניון ענק ריק של מרכז מסחרי בסוף שעות הפעילות, נכנסת לחניה טיפה עקום (גלגל אחורי ימני על הקו), אתה תתחיל עכשיו תמרוני אחורה-קדימה כדי להתיישר אע"פ שיש ברדיוס של 30 מטר ממך לפחות עוד 50 מקומות פנויים בלי להגזים?

ואם אתה נתקל ברמזור אדום או בתמרור עצור בשעה 2 לפנות בוקר, אתה עוצר או ממשיך?

לא משנה אם החניון ריק או מלא ולא משנה באיזו שעה אתה מגיע לרמזור או לתמרור.

הכל שאלה של משמעת.

או שיש לך או שאין.

באמצע זה מוביל למקום לא טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

משמעת אבל גם מודעות עצמית.

מי שחונה עקום כשהוא יודע שהחניון ריק וישאר ריק הוא לא מניאק, בניגוד לזה שחונה עקום כל הזמן.

אותו דבר עם הרמזור. זה שעובר באדום כשהצומת ריקה לחלוטין ויש שדה ראיה הוא עבריין, אבל הוא לא סכנה לציבור כמו מישהו שתמיד יטוס לצומת בלי להסתכל.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואם אתה נתקל ברמזור אדום או בתמרור עצור בשעה 2 לפנות בוקר, אתה עוצר או ממשיך?

לא משנה אם החניון ריק או מלא ולא משנה באיזו שעה אתה מגיע לרמזור או לתמרור.

הכל שאלה של משמעת.

או שיש לך או שאין.

באמצע זה מוביל למקום לא טוב.

יחי ההבדל הקטן

יש חוקים במדינה, בין היתר אסור לעבור באדום, אסור לרצוח כשאף אחד לא רואה וחובה לעצור בעצור.

כשיהיה חוק שאסור להפליץ במעלית ריקה וחובה לחנות כמו סרגל בחניון ריק אז תוכל לפקפק במשמעת שלי.

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חניה שתופסת יותר ממקום אחד, גם בחניון ריק, לא ראויה מסיבה אחת - קיפוח זכותו של אחר לעמוד במקום הנוסף שנתפס. זה הופך את החונה למי שמחליט עבור מישהו אחר מבלי שקיבל את הזכות לכך.

נכון, לא מדובר על אסון לאומי/אישי או כזה מכל סוג שהוא אבל זה מצביע, במידה מסויימת, על ההתיחסות שלנו אל הסובבים אותנו. עד כמה אנחנו מתחשבים באחרים, גם אם כרגע הם לא מול העיניים שלנו.

בידי כל אחד הבחירה אם ההתנהגות שלו תהיה כיבוד זוכתם של הסובבים אותו או שכל אחד יעשה רק למען עצמו תוך התחשבות מינמלית או אפסית באחרים.

עריכה אחרונה על ידי אורי מ.

לא כל רכב צריך להיות שיא הריגוש, אבל שיהיה משהו. מנוע. אם לא מנוע, עיצוב. אם לא עיצוב, נוחות. אם לא נוחות, לפחות שהגיר יהיה ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שאם החניון ריק לחלוטין ואני יוצא לדקות בודדות (למשוך כסף וכו'), לא איישר.

אם אני יוצא לשבת בבית קפה או לסופר למשל, בהחלט איישר את הרכב - גם אם החניון ריק ולא אמור למלא.

האמת שזה הרגל שהתקבע במהלך השנים - נכנס לחנייה בניצב, לאחר מכן גולש החוצה ובודק במראות איפה

בדיוק אני נמצא ביחס לקווים, ומתיישר בהתאם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יחי ההבדל הקטן

יש חוקים במדינה, בין היתר אסור לעבור באדום, אסור לרצוח כשאף אחד לא רואה וחובה לעצור בעצור.

כשיהיה חוק שאסור להפליץ במעלית ריקה וחובה לחנות כמו סרגל בחניון ריק אז תוכל לפקפק במשמעת שלי.

בהמשך לדברים שאתה אומר ("חכמים" משהו),

כל אלו שחונים עקום או טסים ברמזור או נוסעים באדום או פשוט תבחר בעבירה שבא לך,

מבחינתם הכל טוב וכל עוד לא תפסו אותם הם בסדר.

קודם נגיע למצב שרוב הנהגים מצייתים לחוקים ומתחשבים באחר ואז נתחיל להתגמש.

כרגע אנחנו במצב של חוסר התחשבות טוטאלי בצורה מסוכנת להחריד.

חוצמזה, כמה "עולה" לך להתיישר בחניון ריק?

תאבד קצת "כבוד" כי אתה צריך להתיישר...?

תאבד חצי דקה מחייך?

זו הבעיה הגדולה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש כשל לוגי במה שאתה טוען.

אין חוק המחייב אותי לחנות סרגל בין אם החניון ריק או מלא.

כשיהיה כזה, דבר איתי.

Ktnxbye

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אין שום חוק המונע ממישהו להפליץ לך ישירות לפנים, או לינוק חלב ממישהי בקניון. זה לא אומר שצריך לעשות את זה או שזה משהו מקובל ומובן. אם אתה לא מסוגל להבין את זה, אז אנסה לנסח את זה טיפה אחרת:

הכביש הוא של אבא 'שלי, לא 'שך.

זה לא אני אמרתי, זה אמר הבבוניאק. אבא 'שלו עובד במע"צ בתור נציג פניות הציבור לענייני שוחד, הוא יודע על מה הוא מדבר.

זו כל המטרה של השירשור הזה: יש אנשים שלא מבינים שלחנות כמו בן אדם זה נימוס בסיסי, בדיוק כמו ההבדל בין להגיד "בוקר טוב" למנקה או לפקידת קבלה או לקולגה או משהו, מול לתת לה כאפה ולהגיד לה "תמ33י לי, מה השעה יא פוסטמה?" כל בוקר.

אם אתה לא מצליח להבין את זה, כנראה שאתה לא שייך לשירשור הזה, כי אם אתה לא חלק מהפתרון- אזי בהכרח אתה חלק מהבעייה.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש כשל לוגי במה שאתה טוען.

אין חוק המחייב אותי לחנות סרגל בין אם החניון ריק או מלא.

כשיהיה כזה, דבר איתי.

Ktnxbye

אין אצלי שום כשל לוגי.

לך יש כשל בהתנהגות.

יש לך בעיה (ככל הנראה) להתנהג יפה אם אין חוק ואם אתה לא חייב.

מקובל.

לא יפה אבל מקובל...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחיי שנמאס לי להיגרר לויכוח העקר הזה

אם למישהו יש בעיה שבחניון שנראה בדיוק ככה אני עומד בצורה הזאת:

1.jpg

במקום בצורה הנכונה הזאת:

2.jpg

אז שיהיה למישהו הזה רק בריאות ואושר, אני לא רואה טעם להמשיך להתווכח כאשר ברור שאף צד לא יזוז מעמדתו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1506 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...