Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נהגת ראלי? וביה"ס לנהיגת ראלי בישראל

Soundwave
שימו לב! השרשור הזה בן 7342 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן!

יש משהו שמטריד אותי לאחרונה... תגידו לי אם זה נשמע הגיוני:

בת 17. לומדת נהיגה. סיפרה למורה שלה שהיא רוצה ללמוד נהיגת ראלי.

כתוצאה מכך, המורה שלה לנהיגה הציע לה לנסות לקבל מילגה ללימוד נהיגת ראלי והביא לה טפסים למלא בטענה שהוא ימליץ עליה.

הגיוני?

האם יש בכלל נהגות ראלי בישראל? (אני שואל בכנות ובלי שום כוונות שוביניסטיות כלשהן)

האם יש לה סיכוי לקבל מילגה ולהתחיל ללמוד ראלי לפני נסיון ראשוני עם רכב (לימוד נהיגה לא נחשב) ?

ובנוסף - איפה יש קורסים לנהיגת ראלי?

בתודה,

נועם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי מציע את המלגה הזאת ומה הקריטריונים?

אני מכיר עוד כמה וכמה אנשים שישמחו להגיש מועמדות....

יש נהגי ראלי בארץ. רובם למדו בחו"ל.

לא זכור לי שנתקלתי בנהגת ראלי בארץ, אבל אין שום סיבה שלא תהיה כזאת. אין אף גורם בעל אינטרס למנוע מנשים להיות נהגות ראלי, ותקנות הספורט לא עושות הבחנה בין מין למין.

בי"ס מסלולים עושה קורסי ראלי בארץ וגם בחו"ל.

אתר האינטרנט שלהם:

http://www.maslulim.co.il

It's only a sport if you use a ball

It's a real sport if you use two

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקשר למילגה- אני מניח שרק עוד כמה זמן אני אשמע על זה עוד פרטים ואז אני "אדווח".

אבל עדיין מעניין אותי האם מישהו או מישהי ללא נסיון פרקטי בנהיגה על רכב בכבישי ישראל המסוכנים יכול לגשת ללמוד נהיגת ראלי... כי ללא נסיון בנהיגה רגילה על כביש, אין להם קנה מידה להשוואה מה זאת נהיגה בטוחה של יום יום על כביש רגיל ומה זאת נהיגת ראלי בתנאי שטח.

אני לא יודע אם אני יותר מודאג ממה ששמעתי או יותר מקנא :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגיד לה שיש קורס של חברת האופניים ראלי, ושזה מומלץ לילדות בגילה.

רק שתדע לך שיש הרבה נשים שמשתתפות בראלי ומצליחות אפילו פעם אחת ראיתי סיקור על שתי אחיות שמשתתפות בראלי ומנצחות הרבה והם בערך בנות 22

ניסן אלמרה 01' 1800

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההבדל בן 17 ל22 הוא ענק, והוא עוד יותר גדול שזה בין 22 ל25..

אולי זה קצת שוביניסטי, אבל הרבה בחורות לא מבינות על מה הן מדברות בגיל הזה.. ולכן נתתי את הדוגמא של אופני ראלי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההבדל בן 17 ל22 הוא ענק, והוא עוד יותר גדול שזה בין 22 ל25..

אולי זה קצת שוביניסטי, אבל הרבה בחורות לא מבינות על מה הן מדברות בגיל הזה.. ולכן נתתי את הדוגמא של אופני ראלי :)

שד"א הייתה משעשעת ללא ספק :wink:

חוץ מזה , לפי דעתי צריך לאסור על לימודי ראלי לאנשים מתחת לגיל 20 , אנחנו פשוט לא אחראים מספיק בגיל הזה ולא משנה מה נעשה...

(לא שיש הבדל גדול אחרי 20 , אבל בד"כ הצבא תורם קצת :wink: )

וואלק אתתתתה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקשר למילגה- אני מניח שרק עוד כמה זמן אני אשמע על זה עוד פרטים ואז אני "אדווח".

אבל עדיין מעניין אותי האם מישהו או מישהי ללא נסיון פרקטי בנהיגה על רכב בכבישי ישראל המסוכנים יכול לגשת ללמוד נהיגת ראלי... כי ללא נסיון בנהיגה רגילה על כביש, אין להם קנה מידה להשוואה מה זאת נהיגה בטוחה של יום יום על כביש רגיל ומה זאת נהיגת ראלי בתנאי שטח.

אני לא יודע אם אני יותר מודאג ממה ששמעתי או יותר מקנא :lol:

אני לא מכיר אף נהג ראלי באליפות העולם כיום שלא נהג על מכונית מרוץ לפני רשיון.

הכל אפשרי, בחורה ישראלית בזירת הראלי העולמית תקדם אותנו הרבה מאוד...אז קדימה!

Howard Walker, Autocar: That rumble you're feeling is Ferry Porsche turning in his grave

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן!

יש משהו שמטריד אותי לאחרונה... תגידו לי אם זה נשמע הגיוני:

בת 17. לומדת נהיגה. סיפרה למורה שלה שהיא רוצה ללמוד נהיגת ראלי.

כתוצאה מכך, המורה שלה לנהיגה הציע לה לנסות לקבל מילגה ללימוד נהיגת ראלי והביא לה טפסים למלא בטענה שהוא ימליץ עליה.

הגיוני?

האם יש בכלל נהגות ראלי בישראל? (אני שואל בכנות ובלי שום כוונות שוביניסטיות כלשהן)

האם יש לה סיכוי לקבל מילגה ולהתחיל ללמוד ראלי לפני נסיון ראשוני עם רכב (לימוד נהיגה לא נחשב) ?

ובנוסף - איפה יש קורסים לנהיגת ראלי?

בתודה,

נועם.

אין נהגי ראלי בישראל (מבחינת החוק) אז כנ"ל לגבי נשים.

נשמע לי מופרך למדי מילגה מקבלים כשאר יש לך את היכולות והכישרון לקבלה כדי שהמלגה לא תרד לטמיון על בן אדם שלא מבין מהחיים שלו.

מלגה למכונית :roll:

1-2-3-4-5-6-7-8-9-10- יופי עדיין נשאר קצת שכל

like a G-L-O-V-E

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי חשיבה מעמיקה אני חושב שנשמע על המקרה בעוד כמה שבועות בכולבוטק

"מקרה במורה נהיגה שהפיל אלפי תלמידות שלו בפח ע"י הצעות של קבלת מילגה, בתמורה לנתינת כסף ללימוד נהיגה מתקדמת שלא התיימו בסוף" :twisted::twisted:

ניסן אלמרה 01' 1800

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הקשר לגיל? מה זה משנה שהיא בת 17? אולי היא נוהגת על קארט מגיל 12? נכון שבארץ זה בעיה, כי חס וחלילה היא עוד תהיה טובה בזה ותרצה דחיית גיוס כספורטאית מצטיינת ויגידו לה ש"ראלי זה לא ספורט", אבל בגדול, בספורט מקצועני The Sooner The Better.

ערן | חבר IAROC - הבית לבעלי וחובבי אלפא רומיאו* - נפגשים כל יום שישי בהרצליה פיתוח!

*וגם אבארט :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שתי עובדות:

א. כאן בארץ הקודש שלנו יש נהגת ראלי שהשתתפה גם במרוצים שהיו באשקלון ובעפולה בעבר ואפילו התחרתה עונה שלמה במרוצי ספרינט בקפריסין . היא היתה חלק מקבוצה שבינהם גם אבא שלי התחרה והם עשו קורס של שבוע בצרפת בבית ספר לנהיגה מתקדמת ונהיגת ראלי של אלן קולומב . לזכותה נאמר שהיא זכתה במספר מרוצים ועשתה חייל בכל עונות המרוצים .

ב. בשנת 1981 זכתה באליפות העולם בראלי נהגת בשם מישל מוטון , באודי קווטרו.

michele mouton.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הקשר לגיל? מה זה משנה שהיא בת 17? אולי היא נוהגת על קארט מגיל 12? נכון שבארץ זה בעיה, כי חס וחלילה היא עוד תהיה טובה בזה ותרצה דחיית גיוס כספורטאית מצטיינת ויגידו לה ש"ראלי זה לא ספורט", אבל בגדול, בספורט מקצועני The Sooner The Better.

היא לא :lol:

אם כך היה הדבר והיא הייתה מישהי סטייל לטי ממהיר ועצבני, הייתי שואל רק האם קיימת באמת מילגה שכזו. ברור שיש כשרונות חבויים בארץ ובעולם ויכול להיות שגם לפני רשיון מגלים אותם - אבל זה לא המקרה.

אגב- אני לא חובב ראלי (עדיין? :) ) ולא מבין בזה דבר או חצי דבר, אבל כל העניין דיי הכניס בי מוטיבציה ועניין להתחיל 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7342 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...