Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ביקור במוזיאון/מפעל קרייזלר - מפעל קורבט

bob
שימו לב! השרשור הזה בן 7351 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עקב התופעה של כל החברה מעלים תמונות של מפעלים שהם ביקרו בהם גם אני רציתי לחלוק את החוויות שלי!

הביקור במוזיאון קרייזלר היה לפני שנתיים כאשר הייתי בסביבת דטרויט!

מהמפעל שקורבט יש לי רק תמונות של הבחוץ ושל המוזיאון שנמצא במפעל...

בתוך הקו של קורבט ביקשו לא לצלם [ואני שלא כמו שהייתי צריך כישראלי פשוט לא צילמתי]

אז התמונה של הקורבט היא רק הוכחה להיותי שם ואני חייב להודות החוויה שם פשוט מדהימה! כאשר באים למפעל יש מגרש ענקי לפני המפעל בו חונות מאות קורבט שיוצאות מקו הייצור. כאשר נכנסו לקו זה היה כמובן סיור מודרך והולכים ברחבי המפעל לראות כל שלב של ההרכבה.

הקו עצמו יחסית איטי כיוון שהם לא צריכים לייצר כמות גדולה של מכוניות ולכן הם רגועים ונראה לי מרגישים כמו גן חיות כי כל הזמן נכנסות קבוצות של אנשים להסתכל עליהם עובדים...

לאחר הסיור נכנסים למוזיאון של קורבט שם יש מכונית אפשר לשבת בה וכל המכוניות קונספט שיוצרו מעולם וכל הדגמים המיוחדים

באותה חופשה הייתי גם במפעל של קרייזלר אבל לא בקו הייצור כי הם פשוט לא נותנים להכנס אבל הייתי במתחם המפעל איפה שנמצא המוזיאון המרכזי שלהם מקום דיי מדהים בגודלו כיוון שגודל המתחם שעליו יושב המפעל הוא פשוט ענק! אי אפשר ממש לתאר את זה כמה עשרות האנגרים ענקיים פשוט מדהים לראות כאשר באים ממקום כל כך קטן כמו ישראל.

Scan0008.jpg

Scan0012.jpg

Scan0009.jpg

Scan0002.jpg

Scan0004.jpg

Scan0011.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7351 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...