Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מי הכי טובה- מאזדה 3, טויוטה קורולה, פורד פוקוס

shmulik40
שימו לב! השרשור הזה בן 5019 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי נסיון של כמה חודשים עם המאזדה והפוקוס, שניהם עם מנועי 1.6.

התנהגות: בגדול, הפוקוס מהנה יותר לנהיגה מהמזדה מבחינת התנהגות הכביש ומרגישה הרבה יותר קלה וזריזה מבחינת היגוי ובלימה. מצד שני, בהאצה היא איטית יותר מהמאזדה.

איכות בתא הנוסעים: המאזדה מרגישה ונראית איכותית הרבה יותר מבחינת עיצוב פנים, הכל נראה ומרגיש קצת יותר יוקרתי לעומת הפוקוס שבה הכל נראה קצת עלוב. גם מבחינת קירקושים וציקצוקים במאזדה זה לא קיים ובפוקוס כן.

נוחות: למאזדה מושבים מאד לא נוחים לדעתי לעומת הפוקוס שבה מושבים נוחים מאד גם ביחס למאזדה וגם ביחס למתחרות אחרות. אם אתה לוקח מאזדה חשוב להתעקש על רמת הגימור הקצת יותר גבוהה (לא הרמה לליסינג) שבה יש לפחות כיוון תמיכה לגב התחתון. זה לא פותר את כל הבעיה, אבל כן משפר. הנוסע נשאר בכל מקרה ללא תמיכה, ודי סובל לדעתי. באופן אישי אני הייתי פוסל את המאזדה רק על הסעיף הזה.

אמינות: לא יודע, אבל שווה לציין שעד כמה שידוע לי המאזדה והפוקוס חולקות מכלולים רבים מכיוון שקיים שיתוף פעולה הדוק בין החברות מכיוון שפורד בעלת מניות.

על הקורולה אני לא יודע הרבה, אבל אם מדובר על זאת עם הגיר הרובוטי, מומלץ מאד מאד לעשות נסיעת מבחן מקיפה כדי לראות אם אתה מתחבר לקטע - רוב הנהגים לא מתחברים בכלל, עד לרמה של החלפת המכונית בגלל זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על העזרה ניר.

מה בקשר לנוחות של 3 מבוגרים במושב האחורי בפורד פוקוס?

וגם באיזה גובה המנהרת תמסורת ועד כמה היא מפריעה לרגליים של האמצעי? בקורולה היא כמעט ולא מורגשת, בליטה קטנה למיטב ידיעתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ניסיתי עם שלושה מבוגרים. נדמה לי שבתקופות שבהן המכוניות האלה היו אצלי לא הסעתי מבוגרים מאחור בכלל.

אני לא יודע לגבי הדגמים האלה בפרט, אבל באופן כללי אם אתה רוצה להסיע מבוגרים בעלי גובה ממוצע ומעלה במושב האחורי בד"כ מרווח הראש גדול יותר בתצורות ההצ'בק והסטיישן מאשר בסדאן בגלל הצורה של התקרה - אבל מומלץ לבדוק כל מקרה לגופו. אם זאת דרישה חשובה כדאי לך לבדוק את זה בעצמך מפני שבחלק מהדגמים של הסדאן מרווח הראש מאחור הוא מחפיר (למשל: לאנסר החדשה) ובמבחני הרכב והביקורות למיניהן נדיר שמתיחסים לכך בכלל (ושוב - אני לא מתייחס לדגמים האלה אלא באופן כללי).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקורולה תהיה הכי מרווחת ל-3 נוסעים מאחורה, אבל הפוקוס הכי נוחה בכל כיסא שתשב בו.

לדעתי דווקא תא הנוסעים שלה עושה רושם יותר עמיד מבין השלושה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5019 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...