Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רעידות ברכב הגורר במאה קמ"ש.

חנן-ג'יפולוג
שימו לב! השרשור הזה בן 7325 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כשאני גורר את הנגרר יש רעידות מעצבנות ברכב הגורר, במאה קמ"ש בתדר של כ10 -20 לשנייה, למשך שנייה אחת, ואז שלוש שניות הפסקה, ושוב שנייה של רעידות, ושוב שלוש שניות הפסקה, וחוזר חלילה.

ב90 קמ"ש ומטה אין רעידות, גם לא ב110 קמ"ש ומעלה .

הרעידות היו גם ברנו5 וגם בקורולה, אותן רעידות בדיוק.

לא משנה אם הנגרר ריק, או עם טרקטורון, או עם מטען אחר.

לפחות בגלגל אחד של הנגרר כבר הוחלף צמיג, אני כמעט בטוח שבשניהם, אין הבדל ברעידות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא. אבל:

לפחות בגלגל אחד של הנגרר כבר הוחלף צמיג, אני כמעט בטוח שבשניהם, אין הבדל ברעידות.

ובנוסף, הנסיון שלי מלמד שעם צמיגים לא מאוזנים, הרעידות לא נפסקות לסירוגין וגם הן לא נפסקות כשהמהירות עולה.

ואולי אני טועה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע כמו תהודה של הנגרר. הסבר פיזיקאי: הנגרר שלך לא מצויד בבולמי זעזוים - לכן כל פעם שגלגל הנגרר עובר על מעמורות כל הנגרר "רוקד" על הקפיצים. כנראה בין 90 ל110 קמ"ש הרעידות עלה של הנגרר מגיעות לעוצמה חזקה מספיק כדי לעבור לגורר דרך וו הגרירה.

חוץ מזה, לא הייתי ממליץ לך לגרור במהירויות כאלה - על תשכח שלנגרר שלך אין בלמים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שאמרו קודמי...

לניגרר אין בולמים ולכן היתנהגות הכביש שלו היא זוועה!

הרעשים יכולים שלהיות ם כתוצרה מגלגלים לא מאוזנים (לא איזון צמיגים) אלא הניגרר חטף מכה מאיזה בור, ואחד הגלגלים יושב ב"אופסייד". ובזמן נסיעה גלגל אחד ממשיך ישר והשני רוצה לפנות. כשיש קפיצה או הפחתה כלשהי מהמישקל (עקב מהירות, כביש גלי או כל דבר) הגלל ה"פונה" מנצח והניגרר זז, ואז נישמעות רעידות...

הצעה: בקש מחבר לנסוע אחריך ולראות האם הגלגלים "בשמיניות" האם הגורר זז מצד לצד (הוא זז, כמו כל נגרר, אבל לא יותר מידי...) ודברו בפלאפון עם דיבורית OK!!!)) ותראו מתי הוא עושה רעשים...

לפעמים ככה אפשר לעלות על בעיות...

בצעה ידידותית... אל תנסע מהר עם ניגרר, לעולם אינך יכול לדעת מתי תקלע למצב חרום, מצב בו נגרר יכול להפוך את "כמעט תאונה" לתאונה!

גילי

מחפש בלוק מנוע V8 לתרומה וגם מחסן למכוניות שלי

האם זה נכון שחמישה מכל ארבעה אנשים מתקשים במתמטיקה ?

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרעיון האחרון נשמע מעניין מאוד.

ונגיד שאני מגלה שאכן הגלגלים לא מקבילים?

מהי דרך הכיוון? לדעתי אין אפשרות לכוון את השפור על ידי ברגים או משהו כזה, אז פשוט "מכופפים" את הזרוע של הגלגל בכוח כדי לכוון את זה? משהו כמו כיוון קמבר ברנו5 מודל 89?

או שלא מטפלים בזה ופשוט לא נוסעים במאה קמ"ש?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לתשובה לשאלתך, אם התעקם המרכב, הדרך היחידה לישר אותו היא ע"י מתוחה...

אבל אם התעקה הג'אנט... לא נמשיך ידוע....לא?!

בכל אופן, תבדוק ותגיד לנו מה קורה, ככה נוכל לתת לך תשובה יותר טובה.

אולי תפנה לחברה שיצרה את הניגרר, אולי הם יתנו לך פיתרון (או אולי הבעיה מוכרת ויגידו לך את דעתם)

גילי

מחפש בלוק מנוע V8 לתרומה וגם מחסן למכוניות שלי

האם זה נכון שחמישה מכל ארבעה אנשים מתקשים במתמטיקה ?

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7325 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...