Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבחן השוואתי - אסקורט 9500I מול וולנטיין V1 (מבחן ממגזין הגה)

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 4465 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אין צורך, בשביל זה כל נהג שמכבד את עצמו מחזיק טיל כתף בבגאז'. :D

יש כבר מידע איפה הולכות להיות ממוקמות הגטסואים החדשות ?

דרך אגב, יש עוד איזה ויכוח שלא דיברנו עליו : איפה מומלץ למקם את הגלאי? ואיפה כל אחד מהגלאים היה ממוקם במהלך המבחן.

אני מיקמתי אותו דווקא בצד ימין של המראה ולא מול העיניים ואני עדיין מקבל תוצאות טובות. יש 2 אסכולות לעניין הזה.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 162
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תודה לכל הטורחים במבחנים.

נוסע מזה כשנה וחצי עם ולנטיין בגירסה 3.872, מכוייל על פי ההגדרות שפורסמו כאן בפורום.

מאוד מרוצה מטווח הגילוי היעיל של הדבורות, מולטנובות למיניהן. לא יודע בכמה מטרים מדובר אבל מאפשר מספיק זמן לבלימה בטוחה, ומגלה גם כאשר מתחבאים מאחורי סיבוב / גבעה וכדומה. פעם אחת גם הזהיר אותי בזמן מלייזר למרות שכולכם אומרים שזה לא יעיל. מה שאני הכי אוהב במכשיר זה מעט מאוד התראות שווא למעט התראות על לייזר שנגרמים מכל מיני מחסומים של חניות פרטיות בעיר וגשרי חויב של כביש 6.

פעם אחת קיבלתי התראות שווא לאורך נסיעה של מספר רחובות עד שזיהיתי שמדובר ברכב עם גלאי שנוסע לפני, בדיוק כמו שמתואר בהוראות של הוולנטיין שגלאי אחר בקירבה יכול להפריע.

תכונה חשובה נוספת שיש רק בוולנטיין, למעט החיצים מראי המקום היא המונה.

לפני כחדשיים נסעתי בכביש בית גוברין - עמק האלה בלילה. עקפתי טור של משאית ושלוש מכוניות וכמובן שהגברתי מהירות לצורך העקיפה. לאחר סיום העקיפה הולנטיין התחיל להתריע. האטתי ובהמשך הבחנתי בניידת חונה בחושך בצד הדרך. כשהתקרבתי אליה המונה הראה שיש מקור נוסף. עברתי את הניידת ולאחר זמן קצר (שייתכן וכבר הייתי מאיץ בו) הגיעה מולי ניידת נוספת נוסעת.

נדיר מאוד, ואני לא בטוח שתוכלו לשחזר את זה במבחן, אבל גלאי אחר היה נכשל במצב הזה.

לא הייתי מחליף את הוולנטיין בכלום, רק מוסיף גלאי GPS כשיהיה קובץ של המצלמות החדשות.

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אייל אין שום 2 אסכולות בעיניין

מייק ולנטיין כתב על זה מאמרים מקיפים שמסבירים טכנולוגית למה חשוב למקם כמה שיותר גבוה, וכמה שיותר שמאלה (לנוהגים בצד ימין)

הרעיון מאוד פשוט

גבוה - כי קליטת גלי רדיו כמה שיותר גבוה הקליטה טובה יותר (בדיוק כמו שאין קליטה ברדיו אתה מרים אנטנה וכו')

שמאלה - כדי לייצר זווית כמה שיותר פתוחה ביחס למשדר שלרוב ממקום בצורה מוסתרת (ע"י רכב או ע"י הקופסא של המצלמה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עתיד, אני לא יודע כמה זה רלוונטי.

לפי ספר הרכב שלי, עשו "פתח" בציפוי של השמשה בצד ימין למעלה (צמוד למראה מצד ימין) לGPS וכו'

אם באמת זה קיים אצלי ברכב אז יש מצב שגם באודי ואז בכל זאת אתה עלול לקבל קליטה משופרת דווקא בצד ימין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אייל אין שום 2 אסכולות בעיניין

מייק ולנטיין כתב על זה מאמרים מקיפים שמסבירים טכנולוגית למה חשוב למקם כמה שיותר גבוה, וכמה שיותר שמאלה (לנוהגים בצד ימין)

הרעיון מאוד פשוט

גבוה - כי קליטת גלי רדיו כמה שיותר גבוה הקליטה טובה יותר (בדיוק כמו שאין קליטה ברדיו אתה מרים אנטנה וכו')

שמאלה - כדי לייצר זווית כמה שיותר פתוחה ביחס למשדר שלרוב ממקום בצורה מוסתרת (ע"י רכב או ע"י הקופסא של המצלמה)

הגובה לדעתי תלוי גם ברכב הספציפי ובזווית החלון, כי גבוה מדי עלול להפריע לגילוי האחורי מכיוון שהאנטנה האחורית תהיה מכוונת לתיקרת הרכב ולא לחלון האחורי. (תיקרת הרכב תסכך את הסיגנל)

מעניין הקטע שאתה אומר עם הציפוי, מעולם לא קראתי בספר הרכב :)

אצלי לא ראיתי גוון שונה בחלון הקדמי איפשהו.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עתיד, אני לא יודע כמה זה רלוונטי.

לפי ספר הרכב שלי, עשו "פתח" בציפוי של השמשה בצד ימין למעלה (צמוד למראה מצד ימין) לGPS וכו'

אם באמת זה קיים אצלי ברכב אז יש מצב שגם באודי ואז בכל זאת אתה עלול לקבל קליטה משופרת דווקא בצד ימין.

לא יודע איזה רכב יש לך,

ברכבים צרפתיים מסויימים יש ציפוי מתכתי לסינון UV, הציפוי הזה מפחית עד כדי מבטל לעיתים את יכולת הגילוי.

בחלק מהרכבים השאירו חלון חשוף במקום כלשהו בשמשה (לרוב רואים אותו ויזואלית בזווית נכונה עם השמש)

לשימוש במכשירים כדוגמאת פסקל(איזי פאס).

ברכבים כאלו יש למקם את הגלאי באותו מקום

בכל רכב אחר - הכי שמאלה, הכי למעלה !

לרכבים גרמניים\יפניים\אמריקאים\איטלקיים אין ציפוי כזה (לא שאני נתקלתי בכל אופן) כך שהכל "אוכל"

אייל - לא ראית\קראת כי פשוט אין אצלך, זה לרוב כמו שאמרתי רק בצרפתיות וגם שם לא בכולם ולא בכל השנים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח שכל אחד ממשתתפי המבחן ייבדוק כמה גלאים, לפיכך אין כמעט משמעות למיקום הגלאי כל עוד הוא מוצב נכון עקרונית וכל שאר הגלאים ממוקמים בדיוק באותו המקום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע איזה רכב יש לך,

אייל - לא ראית\קראת כי פשוט אין אצלך, זה לרוב כמו שאמרתי רק בצרפתיות וגם שם לא בכולם ולא בכל השנים

יש לו גולף GTI דור 6...

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בצרפתיות כמו ה C5 השמשה הקדמית (המקורית) חוסמת קרינה החוצה ופנימה.

האזור שמיועד למשדרים או מקלטים כלשהם הוא ליד המראה באזור מוגדר על גבי השמשה.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סרקתי את העמוד מהספר על מנת לדון איתכם מה המיקום נכון.

שימו לב שאיני יודע האם באמת השמשה הזאת באמת מותקנת אצלי ברכב או שמשה אחרת?!

אבל זהו הדף היחידי שמדבר על מיקום מכשירי קולטי/פולטי קרינה כלשהיא.

בנוסף יש לי עוד שאלה לגביי המיקום, הכי שמאלה הכי למעלה אבל לא לכדי הסתרה של החיישן האחורי ע"י המראה אם אני מבין נכון?

attachment.php?attachmentid=209663&stc=1&d=1280844069

windshield-golf.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין. אני צריך להעיף מבט ברכב שלי וגם בשלך כדי לראות אם הגוון של הזכוכית שונה באיזור הזה (כמו בצרפתיות)

אצלי ממש במקרה הוולנטיין יושב לא רחוק משם (הוואקום לא נתפס על החלק המנוקד אז הוא קצת ליד)

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גיא אין טעם להלהיט את הרוחות,

הגה עשו מבחן העלו אותו לפורום התוצאות לא היו לרוחות הפורום

ושאפו ענק להגה שמוכנים לערוך מבחן חוזר לציוד שלך !! (אם לא היה מבחן חוזר, יתכן שכל הסיפור לא היה עושה חסד עם הציוד שלך)

הגה עשו כתבת פרסום ליבואן אסקורט, ככה לא עושים מבחן, התוצאות מדברות בעד עצמן, עובדה מתוך כל מי שכתב בדיון הזה לא היה אפילו אחד עם אסקורט ? חשבתם למה ?

אני מלהיט את הרוחות ? מי שהולך ועושה כזה "מבחן" חאפר מלהיט את הרוחות.

מה שאפו ענק להגה, בחיים האמיתיים אין מועדי ב', כתב שיוצא לעשות כתבה צריך להבין מה הוא עושה (עתיד אולי גם אתה עובד אצלם), אני לא צריך מבחן חוזר אני יודע בדיוק מה כל גלאי יודע לעשות, אבל נראה לי שחלק מחברי הפורום צריכים מבחן כזה.

מאיפה הבאת את היציאה " יתכן שכל הסיפור לא היה עושה חסד עם הציוד שלך", אתה קורא מה שאתה כותב ?

בכל מקרה, דחו את הצבת המצלות החדשות לספטמבר ככה שיש עוד קצת זמן להתלהט :-)

אמרו שלא מפרסמים כאן בלי רשות של רגע ודודלי :shock:, בסדר.

שמו אותי במעקב של שני גורילות, גם זה בסדר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שאפו ענק להגה, בחיים האמיתיים אין מועדי ב', כתב שיוצא לעשות כתבה צריך להבין מה הוא עושה (עתיד אולי גם אתה עובד אצלם), אני לא צריך מבחן חוזר אני יודע בדיוק מה כל גלאי יודע לעשות, אבל נראה לי שחלק מחברי הפורום צריכים מבחן כזה.

גיא, לדעתי זה מיותר.

הייתה שגיאה בעשיית המבחן ותוצאותיו אינן נכונות, אחרי ליבון העניינים הוחלט על עשיית מבחן חוזר שאליו גם אתה הוזמנת.

מכאן והלאה ההתנצחויות מיותרות, עדיף שכל אחד יבוא ויתרום את חלקו כדי שלכולנו תהיינה תוצאות מהיימנות שמוסכמות על כולם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4465 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...