Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבחן השוואתי - אסקורט 9500I מול וולנטיין V1 (מבחן ממגזין הגה)

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 4483 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

דורקי

ראשית לסיפור והוא סיפור אמיתי

מכנס הישיבה היה צ'רציל ובה ישבו גדולי המהנדסים של בריטניה

ההצעה הייתה של צ'רציל.

וכאשר נשאל כיצד עושים זאת תשובתו הייתה בשביל זה אתם למדתם.

ולמבחן עצמו. בו יש לבדוק לפחות לדעתי את כל המכשירים הקיימים בשוק לנתח את יתרונותיהם וחסרונותיהם להוסיף לכך עלויות רכישה/התקנה /דמי עדכון וכו' ולהגיע למסקנות . של הבוחנים וכמובן קורא וקורא ומסקנותיו האישיות

יש מכשירים שתפקידם לזהות מכשירים ניידים , החל מממל"ז מולטונובה דבורה

יש מכשירים שתפקידם לזהות מכשירים קבועים

חלקם עושים זאת בעצם על ידי התראה על דרך מיקומם בלבד.

ולכן נקודת המוצא- תנאי הכרחי היא כי המכשיר יודע לזהות לי נ.צ מדוייק ולהתריע לפני שאני מגיע אליו פיזית.

הבעייה היא מה הבטחון שלי כי אכן המכשיר מכיר את כל נקודות הנ.צ של כל המצלמות הקיימות ושל אלה העומדות להתווסף.

לכן זה מה שאני צריך לקבל כמידע מהיבואן של אותו מכשיר. איך אתה מעדכן את המיקום ותוך כמה זמן אתה מעדכן מרגע שהתווספה אחת חדשה.

הוספתי גם שאם היבואן כל כך בטוח ביכולת המכשיר שיקח על עצמו גם את הכשל במקרה בו המכשיר לא התריע.

הבחינה בשטח באה רק לוודא כי אכן אני מקבל התראה X מטרים לפני המקום כדי שאוכל לחלוף עם חיוך על פני המצלמה.בכל זאת מצלמה !! ואולי כמו שאמר NDV שאני אקבל את הסיגנל רק כאשר המצלמה היא בכיוון נסיעתי ולא כאשר אני במסלול הנגדי.

אם תקרא את אשר כתבתי מספר הודעות קודמות תראה כי אני מבין כי אנחנו בבעיה בעיקר לנוכח המתקפה ותוספת גדולה של מיקומי מצלמות שההגנה כלפיהם עד כמה שהבנתי מגעת היא רק התראה על מיקומם ולא התראה שנוצרת מעצם הפעלת המצלמה.

סיכון מקצועי

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 162
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

המבחן היחידי הוא רמת העדכון! מעבר לזה מדובר על מכשיר אפילו פשוט עוד יותר מאשר מכשיר ניווט.

בדיוק !

דורקי

הבעייה היא מה הבטחון שלי כי אכן המכשיר מכיר את כל נקודות הנ.צ של כל המצלמות הקיימות ושל אלה העומדות להתווסף.

לכן זה מה שאני צריך לקבל כמידע מהיבואן של אותו מכשיר. איך אתה מעדכן את המיקום ותוך כמה זמן אתה מעדכן מרגע שהתווספה אחת חדשה.

הוספתי גם שאם היבואן כל כך בטוח ביכולת המכשיר שיקח על עצמו גם את הכשל במקרה בו המכשיר לא התריע.

הבחינה בשטח באה רק לוודא כי אכן אני מקבל התראה X מטרים לפני המקום כדי שאוכל לחלוף עם חיוך על פני המצלמה.בכל זאת מצלמה !! ואולי כמו שאמר NDV שאני אקבל את הסיגנל רק כאשר המצלמה היא בכיוון נסיעתי ולא כאשר אני במסלול הנגדי.

ישה, אתם מתעקשים שלא להבין את הבעיה, גם אם המכשיר ייזהה מצלמה אחת או שתיים לפי כיוון הנסיעה, זה לא מבטיח לי דבר לגבי שאר המצלמות.

למה אתם מסרבים להבין את זה ???

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דורקי אתה מעליב אותי כיוון שהבנתי זאת עוד לפני הדוגמה של 3 הברבורים השחורים. שאהבתי מאוד.

וגם אני מדגיש את זה בכל הודעותי. ואני תמה שאתה לא מבין זאת.

ישה כתב

"הבעייה היא מה הבטחון שלי כי אכן המכשיר מכיר את כל נקודות הנ.צ של כל המצלמות הקיימות ושל אלה העומדות להתווסף"

דורקי כתב

"גם אם המכשיר ייזהה מצלמה אחת או שתיים לפי כיוון הנסיעה, זה לא מבטיח לי דבר לגבי שאר המצלמות"

אותה הגברת בשינוי אדרת

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישה, קראתי את ההודעות שלך והתרשמתי שאתה מבין את הבעיה.

העניין הוא, שכשאני רואה את הציטוט שצירפתי, זה מחזיר לנקודת ההתחלה. כיוון שאם אקבל את ההתרעה X או 2X לפני המצלמה, לא מבטיח שמצלמה אחרת מעודכנת, או מעודכנת נכון (כלומר - המכשיר יתריע אבל מאוחר מידי).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד נתון סטטיסטי לתערובת שהפתיע אפילו אותי :

לפני זמן קצר נלזרתי , הוולנטיין התריע ממרחק של כ200 מטר , מרחק מספק כדי לחמוק מהלזירות הבאות (החברים ניסו עוד 3-4 פעמים ללזור אותי ולא עצרו את התקדמותי)

פעם שלישית שלוזרים אותי באותו מיקום, הגיע הזמן לשתול אותו בקובץ המכמונות של IGO...8)

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני זמן קצר נלזרתי , הוולנטיין התריע ממרחק של כ200 מטר , מרחק מספק כדי לחמוק מהלזירות הבאות (החברים ניסו עוד 3-4 פעמים ללזור אותי ולא עצרו את התקדמותי)

פעם שלישית שלוזרים אותי באותו מיקום, הגיע הזמן לשתול אותו בקובץ המכמונות של IGO...8)

שתף את המיקום.

לאחרונה הופתעתי לגלות שוטר עם ממל"ז מתחת לגשר קק"ל...מנסה לטווח נהגים הנוסעים מצפון (גלילות) לדרום, זה היה ביום שישי בבוקר.

בפעם האחרונה שראיתי שוטר לוזר במיקום הזה היה לי סאן רוף ממש גדול כי היתה לי 205GTI.

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הממלז של משטרת ישראל (מדגם LTI2020) טווח מקסימאלי 600 מטר בשימוש חצובה

או 300 מטר בשימוש ידני

אם ב200 מטר נלזרת והיית במהירות לא חוקית

ללא אמצעי נוסף כבר היית מסביר לקצין עכשיו למה אתה לא פושע סידרתי ולמה אפשר להשאיר לך את הרישיון לפחות עד המשפט

המצב היחיד בו ולנטיין יכול להציל אותך זה במקרה והשוטר עושה סלקציה,

לוזר על מספר רכבים מחוץ לטווח החוקי כדי שבכניסה לטווח הוא ינעל את המהיר מבינהם

זה לא קורה הרבה,

בקיצור לולנטיין או כל גלאי אחרי אין משמעות במלחמה נגד הלייזר, וללייזר צריך ציוד מתאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה באמת היתה סלקציה כלשהי.

אני לא אפרט מעבר לכך.

מסכים איתך שזו התאבדות לסמוך על הוולנטיין כאמצעי מונע לייזר.

אגב, על איזו מצלמה בבני דרור דיברת ?

נסעתי בשישי בצהריים מתל אביב לכיוון נתניה (בכוונה כדי לתת נתון מרחק בשרשור הזה) ופניתי שמאלה בבני דרור.

המצלמה לפני בני דרור לכיוון צפון שתמיד היתה מעלה לי התראה, לא העלתה כלום.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מספר אנשים ביקשו ממני קונפיגורציה של V1

אז הינה הכיול הנכון ביותר למשתמש הישראלי :

ver - 3.872

1 למטה

2 למטה

3 למעלה

4 למעלה

5 למטה

6 למעלה

7 למעלה

8 למעלה

A למעלה

B למעלה

C למעלה

D למעלה

E למעלה

F למעלה

G למעלה

H למעלה

J למעלה

u (קטנה) למטה

u (עם קו עליון) למעלה

המצלמה עליה דיברתי היא לפני בני דרור לבאים מכיוון צפון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מזכיר לי שפעם פעם פעם מטבע חוץ היה אסור לרכישה על ידי תושבי ישראל לכן היו קונים דולרים בשוק השחור.

וכל יום במדור הכלכלה של העיתונים וגם בחדשות היו מפרסמים את שער המטבע של הדולר בשוק השחור.

נו טוב עכשיו יש כיוון נסיעה לבדוק את המכשירים במבחן.

ובקיצור המצלמות רק יעודדו רכישת אמצעי מניעה על ידי כולםםםםםםםם

יתעשרו יבואני המכשירים כנגד הביזבוז של המדינה באכיפת "העבירה "

זו כלכלת שוק במיטבה.

ותודה לכלכליסט שנתן לנו את הליסט ולדורקי גם

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אזעקת שווא אחת מאשר צילום.

נראה אכן כרשימה לעתיד אבל העתיד הוא ממש מעבר לפינה.

בוא רק נקווה שבעקבות הרשימה , לא ישנו בפועל את מיקום המצלמות

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מאמין שישנו, תיאום התקנה לוקח המון זמן ואישורים בין הגורמים השונים

זה לא שבאים פתאום ומושכים 100 מטר לפה או לשם

אגב - מבלי לשים לב, הינה בשניה הלך קיבינימאט כל היתרון לכאורה שהיה לצ'יטה

מה צריך "יכולות עדכון מהירות ומאגר נתונים מתעדכן"

שהמשטרה מפרסמת את המיקומים מראש :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4483 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...