Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ענתיקות בדרכים ובחצרות, יולי - אוקטובר 2010, הנחיות בהודעה הראשונה

Benni Haspel
שימו לב! השרשור הזה בן 3234 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

פעם ניסו למכור אותו בסכום די גבוה- אף אחד לא קנה. הרבה מאד זמן. ומאז עברו כמה שנים- בהם הוא עומד מסכן ואומלל ליד הים. לא נראה לי שיישאר בסוף מה להציל ממנו- וחבל! אפילו חבל מאד!:-(:cry::cry:

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 681
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

היא שם לפחות שנה אם לא שנתיים.

אבל משום מה נראית די נקיה, כאילו מישהו דואג לה.

אם ראיתם וולוו 240 בפירוקיה אנא ספרו לי על כך

וגם אם ראיתם וולוו 700 או 900

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביום שישי, נצפתה סובארו GSR מודל 73' או 74' ע"י התחנה המרכזית בת"א (מהדגמים הראשונים שהגיעו בתצורה הזו, עם הפנסים האחוריים המחולקים ל-3 ...)

שמחתי לראות שיש עוד כאלה ובמצב טוב יחסית.

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היא שם לפחות שנה אם לא שנתיים.

אבל משום מה נראית די נקיה, כאילו מישהו דואג לה.

זה לא עוזר הרבה ששוטפים אותה פעם ב... , אפילו עושה יותר גרוע- רק מוסיף לחות ליד הים! הדבר היחיד שיכל (ואני לא בטוח שעדיין יכול) להציל את האוטו האומלל הזה- זה להוציא אותו מיד מהאיזור, ולעשות לו שוב פחחות ייסודית- מה שככל הנראה לא יקרה... :? סביר להניח שיגמור כמו הקמארו הצהובה מהנמל.:cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא עוזר הרבה ששוטפים אותה פעם ב... , אפילו עושה יותר גרוע- רק מוסיף לחות ליד הים! הדבר היחיד שיכל (ואני לא בטוח שעדיין יכול) להציל את האוטו האומלל הזה- זה להוציא אותו מיד מהאיזור, ולעשות לו שוב פחחות ייסודית- מה שככל הנראה לא יקרה... :? סביר להניח שיגמור כמו הקמארו הצהובה מהנמל.:cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

לא הגיוני שבית הספר לגלישה גלים קנו את הBUS הזה ב70K או אפילו ב30K ונותנים לו להירקב שם בתור רכב פירסום. כנראה שהולך להם שם טוב שהם מרשים לעצמם לזרוק כסף לפח.

גם אני עוקב אחרי הרכב עוד כשהוא היה מוצא למכירה (בסוף קניתי BUS בפחות משליש ממה שביקשו על הספליט הזה) ולצערי מצבו הולך ומידרדר שם בים. בפעם הבאה שאני יהיה באיזור אני יקפוץ לגלים ויברר אם אפשר להציל את המסכן.

רכבים בבעלותי:

רק אספנות וכמה שיותר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שלא קנו- אולי היה מלחתחילה שייך לאחד מהם, ואז כשלא הצליח למכור העמיד אותו שם...:roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לטרנספורטים האלה יש הרבה ביקוש ולצורה הישנה יש עוד יותר ביקוש, נראה לי מאוד מוזר שלא מצילים אותה, לא חסרים משוגעים לרכב זה.

אפחד לא בדק מה באמת הסיפר עם הרכב הזה? ולמה נותנים לו ככה למות? עדיף ימכר גם ב10,000 ש"ח מאשר שיעמוד וירקב ובסוף גם 500 ש"ח לא יקבלו!

ברשותי אלפא 147 1.6 2002

לפני FIAT 131 1982 (נמכרה לצערי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במגרש הרכבים הנטושים של עיריית ר"ג בצומת מסובים יש מס' רכבים מעניינים.

אם יש מישהו עם קשרים בעירייה הזו מומלץ לנסות ולקנות את הרכבים.

טנדר ויליס פיקאפ נראה יפה חיצונית.

כבאית ישנה ומושלמת. עם החוק החדש בטח יש בעלי עיניין.

יש עוד דודג' טנדר D משהו.

יש עוד רק שלא נשארתי למספר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נצפתה בתל אביב ליד הים.

לקחו דגם נדיר ומבוקש, עשו עליו עבודה חובבנית וחוראנית, ולפינאלה, נותנים לו להירקב מול הים

חבל... :bigcry::puppydoge:mm_cry:

היום עברתי לידה. מאחור רשום על הרכב "גלים 03-5175557".

במבט חטוף נראה לי שלא נדרשת פחחות מסובכת מידי .

אם ראיתם וולוו 240 בפירוקיה אנא ספרו לי על כך

וגם אם ראיתם וולוו 700 או 900

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום עברתי לידה. מאחור רשום על הרכב "גלים 03-5175557".

במבט חטוף נראה לי שלא נדרשת פחחות מסובכת מידי .

אצל בחבוח?

חשוב להיות בשמחה!!!:-D:lol:

אך אין להיות עצוב- אם לא מצליחים.

יש הרבה אנשים בעולם- אבל, בני אדם הרבה פחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש תמונה? פרטים? משהו?

הטלבוט חונה במכון ישראל מתחם עם הכיתוב ישרא CAR 08-8600892

Volvo 960 3.0 24V 1996

Volvo 940 GLE 2.0 Turbo 1997

Volvo 940 GLE 2.3 1995

Oldsmobile Cutlass Supreme Brougham 5.0L V8 1982

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אופל רקורד נדירה (בין הבודדות ששרדו) ראיתי ביד 2, וכנראה שימכור אותה במחיר של ברזל, האם המנוע זהה למנוע של קדט ואסקונה מאותם שנים?

http://www.yad2.co.il/Cars/Car.php?AreaID=&ModelID=5&SubModelID=25&FromYear=1986&UntilYear=1986&Auto=1&fromPrice=&untilPrice=&Info=&SubSubModelID=0&OwnerID=&fromKM=&KM=&fromEngineVal=&untilEngineVal=&EngineTypeID=&fromHand=&Hand=

ברשותי אלפא 147 1.6 2002

לפני FIAT 131 1982 (נמכרה לצערי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חזרתי היום מטיול עם אמיר מקלוש חלפים .טיילנו בלרנקה .העיר מלאה במציאות גם למכירה וגם כאלה שעומדים בחצרות

למרות שלא ניתן להביא אותם לארץ בגלל ההגה.

אפילו ביקרתי בסדנת שיפוצים לרכבי אספנות

תמונות הפלגה.jpg

תמונות הפלגה (1).jpg

תמונות הפלגה (2).jpg

תמונות הפלגה (3).jpg

תמונות הפלגה (5).jpg

תמונות הפלגה (12).jpg

תמונות הפלגה (13).jpg

תמונות הפלגה (14).jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3234 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...