Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוות דעת על קרסו לפני רכישת MK2- האם חל שיפור ביחס?

dan300
שימו לב! השרשור הזה בן 5110 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

אני מתלבט לגבי רכישה של קליאו ספורט MK2 אך החלק היחיד שחסר לי כדי לקבל החלטה הוא לדעת האם חל שיפור ביחס של קרסו ובמחיריו כלפי דגמי הספורט ובעליהם.

לכל בעלי רנוספורט בעבר ובהווה, אודה לכם מאוד אם תחוו דעתכם. האם יחס היבואן הוא סיבה מספקת לוותר על הקליאו?

האם הוא השתפר משמעותית (כולל מחירים)?

קראתי כבר את השרשור לגבי רנו ורשתות חברתיות כאן, אשמח לקבל עוד מידע אם יש.

אני יודע שיש כאן משתמשים שעזבו את רנוספורט בין השאר בגלל סיבה זו (לפחות לפי מה שהם כתבו בפורום) והייתי מעוניין לדעת עד כמה זה משמעותי נכון להיום.

תודה לכולם

TS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. למה בעצם אתה צריך את קרסו?

2. חל שיפור משמעותי בשירות ובמיוחד במחירי חלקים שירדו במקרים מסויימים בכ60 אחוז.

כבר לא בן 12 ועדיין מאמין באלוהים? מזל טוב, גם לך יש חבר דמיוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין היום שום טיפול בקליאו ספורט שמחייב אותך להכנס ליבואן.

הכל עניין של עלות \ תועלת ואולי גם הנאה.

אני אישית לא שמעתי על אף אדם שעזב את רונספורט בגלל שירות או יחס של היבואן - בטח ובטח לא בגלל "מחירים" כאלו או אחרים...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים עם הנאמר כאן.

אמנם באופן אישי לא נתקלתי ביחס עוין מצדם עד כה, אבל זה אפילו לא היה שיקול שלי בעת הקנייה.

אני לא טוען שזה לא צריך להיכלל בטבלת היתרונות והחסרונות, אבל בטח שלא על סמך העניין הזה רעיון הרכישה שלך צריך לקום או ליפול. על אחת כמה וכמה כאשר אין מדובר ברכב חדש מהיבואן.

172 סוסים שיודעים איזו גבינה לקנות בסופר!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור בעלים של קליאו "רגילה" אני נהנה מהשירות במורשה ניסידן בנתניה. הם אמינים, לא יקרים להחריד, והשירות מצוין !

פעם Clio b 2001 ידנית/Clio b Sport MK2 2003/פיאט פונטו 98

מגאן RS 225 למכירה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם,

אני אחד מאנשי רנוספורט, בעבר הייתה לי קליאו MK2.

אחת הסיבות העייקריות לעזיבת רנוספורט זהו מחירי החלקים, נכון שאומרים לך שהיום אין כל טיפול שמחייב אותך להכנס

למוסך המורשה אבל כאשר יש לך תקלה ולא טיפול יזום שם מכניסים לך במחירים.

אז נכון שפלאגים/קיט טיימינג/קיט אביזרים/פולים וכ'ו קנינו מחו"ל כטיפולים תקופתיים,

אבל הבעיה עם הזמנת חלקים מחו"ל זה בזמן שיש תקלה במפתיע, קשה להשבית את הרכב 10 ימים ויותר עד להגעת החלק.

אתן לך דוגמא, מצערת לקליאו MK2 עולה 4200 ש"ח, בחו"ל רכשתי אותה ב-350 דולר.

עכשיו הבעיה זה לחכות 17 ימים עד להגעת החלק, בין היתר הרכב הוא לא רכב פנאי לסופ"ש אלא רכב שמשמש ליומיום.

אף פעם לא נכנסתי למוסך היבואן ויצאתי עם חיוך של "וואללה שווה לטפל פה גם אם טיפה יקר".

* טעמה המר של איכות ירודה נשאר זמן רב לאחר שפג טעמו המתוק של המחיר הנמוך.

* ההתפשרויות של היום, הם הנורמה של המחר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5110 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...