Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כבר אמרנו לא לקנות רכב במגרש נכון ?

almog12345
שימו לב! השרשור הזה בן 5101 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חרם צרכנים לחבות הליסינג זה מה שירגיע אותם. הם גנבים וכל השאר פחדנים, מצער שהרוב בישראל חיים בקופסה הקטנה שלהם וטוב להם, מפחדים לצאת ולעשות שינוי. הכוח הוא אצל האזרח אנחנו הצרכנים זה האוויר לנשימה לחברות האלה ויש אותנו בשפע. מרגיז המקרים האלה אבל זה לא רק ליסינג זה כל תאגיד פועל ככה.

------------------------------

Nissan Almera Perfect 1.6 2001 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

פשוט מגעיל שמנכ"ל של חברה מדבר ככה פשוט העלה לי את העצבים , חוצפה .

אני מוכן להתחייב פה בפורום שאני בחיים לא אקנה או אשכיר רכב מחברת שלמה סיקסט .

ואני אפיץ את זה בכל מקום שאני יכול כדי שאנשים אחרים יפעלו כמוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבן אדם שמן ומכוער,לא ייצוגי, מתהדר בתואר שני במנהל עסקים ובהיותו מנכ"ל של חברה ורושם הודעה אישית:

"אילן איך תמכור 60 רכבים בחודש , עם אתה כל היום בפייס בוק ????"

זה מבדר מצד אחד (לא יודע מה יותר- זה שהוא נראה כמו "ילד הכאפות" של השכונה שגדל להיות מנכ"ל או זה שהוא מציג רושם של דיסלקט בן 16)

ומפליא מצד שני, כיוון שמכר משפחה שלנו, תא"ל במילואים, עבד תקופה מסויימת (וקצרה) כבכיר בחברה הזאת ומדובר באדם מיוחד במינו עם רזומה ואופי מרשימים ונדירים (עזב מרצונו, היום הוא בכיר מאוד במקום אחר, כנראה שהוא הבין מבפנים מה שאנחנו משערים מבחוץ), ככה שאני לא ממש מבין את התנהלות הדירקטריון שם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברות הליסיניג גם כך "תקועות" עם אלפי מכוניות במגרשים שלהם.

ההצעה שלי - לעשות עליהם חרם צרכנות - פשוט לא לקנות מהם את הרכבים, ורק כך אולי הם יבינו מאיפה משתין הדג.

במידה ולא יעזור - לשקול אפשרות של תביעה ייצוגית כנגד כלל חברות הליסינג הגדולות בישראל.

איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה - העוגה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשוט אין לי מילים!!

אני עוד חשבתי שאלדן ואלבר חברות טובות! חרם אליהם עד שיפרסמו היתנצלות פומבית והחזר כל המיקדמות שלא צודקות שגבו!

צריך לשנות את המצב ולהחזיר את הכוח לצרכן!

אני למשל שהיתעניינתי ברכישה מטרייד מוביל הם גם דרשו מיקדמה כדי לישמור את הרכב שעתיד להיכנס ואמרו שאין בעיה עם ההחזר

נתתי להם צ'ק עירבון על 500 ש"ח (מה ניתן לעשות עם צ'ק עירבון ביכלל?)

בסוף אחרי שבועיים הרכב הגיעה לקחנו לבדיקה וקניתי

את הצ'ק קיבלתי חזרה

ולאחר שהם מכירים אותי כבר, אז חיפשתי רכב בישביל מישפחה והם אפילו הסכימו להביא רכב שחיפשנו לאותו סניף בלי להשאיר עירבון.

אנשים - תתחילו ליקרוא 10 פעמים כל מיסמך שאתם חותמים!!! חתימה זה לא מישחק ילדים!

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שדי הופתעתי מהכתבה.

לא חשבתי שככה נראת ההתנהלות בחברות גדולות שאמורות לפעול באופן מכובד,כל זה נראה יותר מתאים למגרשי רמאים קטנים בסגנון "משה ובניו מכירת רכב" ולא לחברות הליסינג וההשכרה הגדולות בארץ.

V5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלחתי למר בר לב הודע בפייס בוק וזו התגובה שקיבלתי:

נתי היקר !!

אכן נסחפתי ואיבדתי שליטה במהלך השיחה !!

אבל - אני לא יודע איך אתה היית פועל במקרה שלקוח היה אומר לך בתחילת השיחה : " אם לא תחזירו לי את האלף ש"ח אני בא אליך למשרד ועוקר לך את 2 העיניים ".......

בנושא זה הגשתי תלונה במשטרת אשדוד עוד באותו היום !!

שיהיה לך המשך שבוע נעים

טל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה יפה שיש כאן אנשים שאומרים שלא יקנו מעולם מהליסינג, אבל בדיוק אתמול התפרסמה כתבה שמראה ש-78% מהמכוניות הקטנות והמשפחתיות בישראל הן ליסינג.

רק מכונית אחת מכל 5 שנוסעת על הכביש, מהסגמנט שרובנו יכולים להרשות לעצמנו - היא פרטית.

נקודה למחשבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5101 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...