Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כבר אמרנו לא לקנות רכב במגרש נכון ?

almog12345
שימו לב! השרשור הזה בן 5101 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

המנכ"ל יודע שהוא היה לא בסדר.

אז הוא מנסה לשחק אותה הפוך על הפוך, ולגרום לבן אדם לחשוב שהוא לא בסדר.

אני חושב שאם יתארגנו אנשים ויארגנו תביעת ענק, הם יוכלו לזכות.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ערב טוב

תודה רבה על הסרטון שמראה מציאות אחרת וכל זה כדי להריווח על חשבון הלקוח וכדי לנפח את הכיס הפרטי של המנכ"ל

שהוא יושב טוב (מבחינה כספית) ואולי יש גם חברים בכחולים שיעשו את העבודה של הטירטור (כמו שאמר בפלפון שיטרטר אותו כל יום למשטרה אז למה לא יש לו גב אצל כולם וללקוח המסכן אן רק את אבינו שבשמיים אבל יש דין ויש דיין והצדק יצא לאור והרמאים ישבו שנים טובות בכלא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב שהם חוצפנים.

אני חושב שהם אלופים - במכירות.

כולם לומדים,יש כאלה בדרך הקשה ויש כאלה בדרך הקלה, בסוף כולם מגיעים לאותה המסקנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין מה לומר פשוט בושה וחרפה אדון בר לב פשוט אפס של בן אדם !

הרי ידוע שכלל ראשון הוא לדבר ללקוח בכבוד תארו לעצמכם הוא היה עונה ''אדוני העניין בטיפול נבדוק זאת יותר לעומק'' מישהו היה זוכר את זה ?! אבל לא תשחק אותה גיבור על לקוח מסכן שרק רוצה לדעת מה עלה בגורל ה1000 שקלים שהוא שילם .

ובקשר ללקוחות תפסיקו לחפש דרכי קיצור ואל תחיו באשליה שהמכוניות בליסינג מושלמות המכוניות במצב גרוע רוב הזמן עברו טיפולים קוסמטיים לפני המכירה.

בקיצור לא קונים מכוניות מליסינג!

Audi A4 2002 2.4 V6

פשוט כי הגיע הזמן להתקדם ! 8)

206CC לעולם נזכור :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב צריך לעשות חרם על הסניף הזה, מילים כאלו מהמנכ"ל החברה לא ציפיתי שיצאו החוצה

טויוטה קורולה 95 גיר ידני 0-100, 10.55 שניות. מקום 1 בקטגוריית ג'ימקאנה ג'וניורס(עד גיל 21), מהאירוע לקידום הספורט המוטורי 4 בלטרון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מילים כאלו מהמנכ"ל החברה לא ציפיתי שיצאו החוצה

גם הוא (המנכ"ל) לא ציפה, שיראו את הפרצוף האמיתי שלו...

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר ראשון אני באמת לא יכול להבין איך אנשים חותמים על משהו מבלי לראות אותו זה דבר ראשון ועוד כשמדובר בעשרות אלפי שקלים,מה לומר הלקוחות אידיוטים.

דבר שני החברות האלה יודעות מה הם עושים ויודעים על מי ליפול,גם אני לא ציפיתי שהם מתנהלים ככה ואני מאוד מקווה שהכתבה הזאת תיפגע בהם כמה שיותר חזק ובנוגע לאדון בר לב אני מאחל לו שיעשה תאונה באחד הרכבים האלה ויצא ממנה נכה,חתיכת אפס איזה בן אדם חסר בושה הוא מכיר את הקומבינות ומנסה להפוך על הלקוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בבקשה

מוזמנים להגיד למר בר לב מה אתם חושבים עליו

רק במילים עדינות שלא יוציא עליכם עילה לתביעה החתיכת זבל הזה

http://www.facebook.com/profile.php?id=100000018139823&v=wall&ref=search

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצד אחד לא מדברים ככה עם לקוח בשום מקרה, מצד שני אותו לקוח חתם על חוזה בו כתוב שחור על גבי לבן אין החזר כספי. בתור נותן שירות אני שונא את הלקוחות שחותמים על חוזה ואחר כך באים בטענות. למה לא קראתם? למה לא בדקתם? אנשי המכירות אמרו. אז אמרו. אני מצפה מאדם בשנות ה-40 לחייו לגלות קצת יותר אחריות ולהבין שחוזה קובע לא משה איש המכירות. בנוגע לחוקיות החוזה זו בסך הכל חוות דעת של עורכת דין. שופט פוסק אם החוזה חוקי או לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שאנשים מחפשים קיצורי דרך וזה מה שקורה בסוף.

ולגבי בר לב הזה, אחרי מה שהוא אמר אני חושב שהוא צריך להתפטר, גועל נפש.

אפס מהסוג שלו כנראה גאה על איך שהוא יצא "גבר". וגם אם הוא קצת מתבייש (מה שאני בספק לגביו) סביר שלא יתפטר וימשיך לעשות משכורות יפות על חשבון לקוחות תמימים ומסכנים.

זה גועל נפש, אני מסכים.

אבל מזה ועד לא לקנות מהליסינג? בגלל מנהל סניף אחד שעושה רעש?

אני מסכים שצריך להעיף אותו משם, אבל לא לקנות מהחברה בכלל?

במקרים כאלו, חרם הצרכנים צריך להיות לתקופה ארוכה על החברה כולה עד שתוכיח את עצמה (החרם אף פעם לא יהיה מושלם. שיהיו לקוחות בודדים שמהללים ומשבחים את השירות והמוצר שקיבלו - ניתן יהיה להפסיק בחרם הרישמי)

ובלי קשר לזה - לא מאמין לרכישת רכב מחברות ליסינג. יש להן מומחיות למכור מוצר לא טוב יחסית למחיר הטוב שהם דורשים.

בשוק הפרטי עם מעט סבלנות אפשר למצוא דברים מצויינים במחירים שניתנים למיקוח.

"אתה לא יודע איך נראית טויוטה?" - רק על משפט הזה הייתי קם ויוצא ישר ממשרד המכירות, חוצפנים! :evil:

צודק. זה מעיד על כל הגישה. גם אני הייתי קם, הולך, לא חוזר ומפרסם בפורום ובפני חברים שלא יתקרבו לשם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לראות ולא להאמין...

לצערי הרב הגישה ממנה טעמתם בכתבה היא דרך ההתנהלות הקבועה של חברת שלמה SIXT - סוג של מדיניות חברה.

אני מקווה שהסרטון יגיע לכמה שיותר אנשים וירחיק/יציל כמה שיותר לקוחות משלמה SIXT והבבון בר לב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5101 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...