Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה בנוגע לדוחות,שמישהו בבקשה ירגיע אותי

tictac
שימו לב! השרשור הזה בן 5123 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב.

קודם כול תודה רבה על העזרה.לעניין עצרה אותי בצד רכב משטרתי (המסחרית הגדולה).

השוטר טען בפני, שהתפרצתי לכיכר בלי להפעיל איתות, ובלי להסתכל לפני.כמובן שהוא בדק את הרשיון שלי, ושל הרכב.ואז

שאל על העברות קדמות וכו.לאחר מכן, הוא הלך לחזרה ל"זינזנה" .וחזר כעבור 5 דקות, ואמר אתה יכול לסוע. ואז הוא הוסיף

העברתי את הפרטים של המקרה לקצין, (או דרגה גבוה אחרת לא סגור) והוא יחליט עם לתת דוח או לא.

עכשיו לשאלות:

1)השוטר ניסה להפחיד אותי?או שיש משהו בדברו (לתת לקצין להחליט).

2)יכול להיות שבגלל שהשוטר היה "בזינזה",אז לא היה לו דרך לתת לי דוח?ובגלל זה הוא החליט לעביר את המקרה לקצין?

3)מהו גובה הקנס, על אי איתות בכיכר +התפרצות?.

תודה רבה לכם .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מתאר לעצמי שהוא לא אחראי על נתינת דוחות ולכן החליט להעביר לקצין, השערה בלבד.

לגבי גובה הקנס אי איתות זה 100 ואי מתן זכות קדימה במעגל תנועה זה 250 + 4 נקודות אם אני לא טועה.

אודי A4

דימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה לכם.

וחשוב להדגיש:

לא היה אף אחד בכיכר,אז בעצם לא "גנבתי", מאף אחד זכות קדימה.המילים המדויקות שלו,לתאר את המקרה היו,

התפרצות לכיכר.וכמובן שהוא לא רשם לפני דוח,ולא העביר לי שום מסמך.

אשמח לשמוע תגובות נוספות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא רוצה לבאס אותך.

אבל למיטב ידיעתי הדבר נקרא דוח לבן, וזה אומר שהשוטר יכול לרשום את הפרטים שלך ולהעביר לגורם מתאים במשטרה שיכתוב את הדוח. [גם אם לא נכתב בפניך].

טוב שם טוב משמן טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

90% שלא יהיה שום דו"ח וסתם ניסו להפחיד אותך.

זינזאנה זה רכב להובלת עצורים\אסירים (פה בגרסה של מ"צ)

400px-Zinzana.jpg

אותך עצרה טויטה הייאס או פורד טרנזיט.

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא רוצה לבאס אותך.

אבל למיטב ידיעתי הדבר נקרא דוח לבן, וזה אומר שהשוטר יכול לרשום את הפרטים שלך ולהעביר לגורם מתאים במשטרה שיכתוב את הדוח. [גם אם לא נכתב בפניך].

אבל בדוח הרי קיים חלק כזה שאתה יכול לתת דעה שלך למקרה. אתה יודע בסגנון של "מה יש לך להגיד להגנתך". אם לא ניתנה לך ההזדמנות לזה בכלל, זה לא נשמע הוגן..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז זה כמו שחשבתי?,סתם הוא אמר את זה בשביל להפחיד אותי?.

אני מאמין, שלא היתה לו שום בעיה, להגיד לי קיבלת דוח. על סך ככה וככה, והוא ישלח אליך בדואר שבוע הבא או משהו.לא צודק?

אבל מנגד יש גם את מה talroze אמר דוח לבן מה אתם אומרים על זה?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אומר תרגע, שב בנחת, ולהבא תנסה לצמצם את המפגשים שלך עם הגמדים הכחולים. הפעם יצאת נקי, אולי פעם הבאה לא יהיה לך אותו מזל.

I Ride Because I Really Like Dessert

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הוא לא כתב לפניך את הדוח ,אני לא חושב שקיבלת אותו .

מכיוון שהעברה נעשתה על ניידת משטרה (רכב משטרתי) הדוח שניתן הוא דוח פנימי לבן, אותו הנהג מקבל בדואר לאחר שהשוטר כותב את נסיבות המקרה כמו בדוח רגיל, רק שכאן אתה לא חותם על קבלת העתק ומקבל את הדוח לביתך.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

SuRuK:תודה רבה על הקישור.

אך השוטר לא הזכיר את המילה דוח לבן וכו.וכמובן לא התריאה בפני בנוגע לכתיבת שום דבר מעבר לפרטים שלי ושל רכבי.

ידוע לך תוך כמה זמן, במידה ואכן זה מקרה של דוח לבן.הדוח אמור להגיע אלי ?

נהגת שודים:

מה את אומרת על המקרה האישי שלי?. האם כאן זה מקרה של דוח לבן או סתם הפחדה?

ערב טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אומר שתרגע ותשתה כוס מים, כמוך עוד רבים בפורום "הופחדו" ע"י שוטרים אם תקבל דו"ח אז לא סוף העולם, אם תבחר לרוץ במקום ולהיות בסרט כלשהו ומודאג מ"אולי" זו בחירה שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5123 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...