Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תמונות התקנה #2 - נוספו תמונות חדשות בעמוד 3

EyalR
שימו לב! השרשור הזה בן 7315 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 71
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לא גמור אבל שאלה במקום. מאחורי הקשת תבנה תיבה לסאב שתתחבר אל השטח שמוקדש לסאב בקשת (עד גבול שני המגברים שמצדדיו). התיבה לא תחסום את המגברים ככה שתהיה גישה אליהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא גמור אבל שאלה במקום. מאחורי הקשת תבנה תיבה לסאב שתתחבר אל השטח שמוקדש לסאב בקשת (עד גבול שני המגברים שמצדדיו). התיבה לא תחסום את המגברים ככה שתהיה גישה אליהם.

יידעתי!!!!

ואללה גדול אייל!!!

אייל איזה רכיבים יהיו במערכת?? :D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פרוססור אלפיין PXA-H700

רדיו דיסק אלפיין 9813R דגם ארופאי

רמקולים:

הורנים IMAGE DYNAMICS CD2

מידים 5.5" GENESIS ABSOLUTE

מידבאסים 7" GENESIS ABSOLUTE

מגברים:

GENESIS MINIBLOCK

שלושה מגברי GENESIS DUAL MONO

סאב:

IMAGE DYNAMICS IDMAX 12

איטום:

CASCADE AUDIO

DYNAMAT

כבליאדה וזהו :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כול הכבוד אייל

תמשיך ככה

כמה המחיר של כול המערכת כוול חומרי האיטום הכול כולל התקנות הכול כמה עלה ?

וסתם שאלה מי אתה מבין כול האנשים שראינו פה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני עובד לפעמים :) (מוסיף קצת איטום נוזלי מאחורי החיתוך

אייל נו באמת..כולנו הרי יודעים שבלעדיך הם לא היו ברבע הדרך עד עכשיו, הרי אתה עושה את רוב העבודה. (לא כך?) :lol:8):wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תקרא את ההערות לתמונות בקלות תמצא מי מבין התמונות זה אני :wink:

בקשר לעבודה, מה אפשר לעשות. אם רק הייתי יכול לעזור יותר הייתי עוזר, לבי נמחץ כשאני רואה את יוסי ועופר קורעים את התחת בשמש (טוב נו, האמת שיש בזה גם סוג של הנאה :twisted::lol: )

205 (אלדד) דווקא הציל אותנו אתמול כשניגמר לנו ולחנות פוליאסטר והוא הביא לנו הבית שלו כמות.

אחרי אתמול אני מוכרח להגיד שהתקנה עם בניית פיבר ברמה טובה (כלומר לא סתם לזרוק את הפיבר בלי הרבה מחשבה) זה דבר מאוד קשה ושלוקח הרבה מאוד זמן (במיוחד אם עושים את זה כמו שצריך) וכל מיני מחירים ששמעתי שנתנו לי או לאחרים על בניה כזו או אחרת נשמעים לי היום הרבה יותר הגיוניים.

לגבי מחיר המערכת נידמה לי שנתתי לך פירוט פעם בה"פ כששאלת. להתקנה אין מחיר 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7315 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...