Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פסיכומטרי בתיכון- כדאי או לא?

ZX2.0
שימו לב! השרשור הזה בן 5169 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלא יעשה את זה, אני עשיתי את זה בזמן לימודים וזה פשוט עומס שאי אפשר לעמוד בו.

אם הייתי עושה את זה בכיתה י"א- י"ב זה לא היה כל כך קשה.

אתה מבלבל פה את הבחור :shock:

בכל מקרה, לפני דעתי אם חבר שלך מתכנן ללמוד לפני הצבא מומלץ לעשות, הלחץ ביא' הוא לא כמו שהלחץ בלימודי אוניברסיטה/מכללה כמו שהזכירו.

לעומת זאת, אם הוא רוצה ללכת ללמוד אחרי הצבא הייתי מחכה ועושה כשהראש יותר נקי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכוונה הייתה שעכשיו הוא ב-יא', כלומר הוא יתחיל לעשות אותו בקיץ וימשיך לכיתה יב' (שוב לא הרבה זמן- חודש ראשון).

יש לו עוד כמה ימים לחשוב בכדי לתת תשובה סופית ולכן תודה לכל העוזרים, אם יש משהו נוסף בניתן לדעת אשמח אם מישהו יגיד אותו.

תודה רבה ושבת שלום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בדיוק מה שאני עשיתי - ככה זה פוגע באופן מינימלי בלימודים, ולא לוחץ מדי כי השיעורים הם במהלך הקיץ. תאמין לי - אם החבר שלך יקח את זה ברצינות, הוא מה-זה ישמח שזה מה שהוא עשה כשהחברים שלו יתבאסו אחרי הצבא/הטיול...

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עשיתי 3 פעמים פסיכומטרי והתגייסתי רק לפני חודש

פסיכומטרי ראשון בתחילת י"ב 665

שני באמצע י"ב 712

שלישי שבוע לפני גיוס 734

אני ממליץ לעשות פסיכומטרי לפני הצבא כי אז זה נותן את האופציה של עתודה , והבן אדם נמצא בפאזה של לימודים ולא אחרי צבא שהוא צריך רק מועד שלם כדי להזכר מה זה פסיכומטרי.

אבל יש לשים לב לדברים הבאים :

אם הוחלט לבצע פסיכומטרי בתחילת י"ב , אז לבוא בכל הראבאק , לחפף בבית ספר אם צריך , העיקר זה הפסיכומטרי , בתחילת י"ב אין בגרויות , אז חוסר השקעהב לימודים לא יפגע בציון הבגרות.

אם הוא רוצה ללמוד רפואה בעתודה , אז רצוי שיגש לעוד מועד ( פבואר לדוגמא ) , אבל לא על חשבון הבגרויות .

גם אם הוא לא ירצה עתודה , אז הפסיכומטרי תקף ל 7 שנים , ויותר זול לעשות אותו בתיכון מאשר לבזבז מענק משתחרר על קורס של 5000 ש"ח.

It's never what it seems

You're watching the return of the machines

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...