Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מתחיל שיווקה של חברת MG בארצנו

Charge
שימו לב! השרשור הזה בן 5116 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מתוך הכתבה: "ה-MG550 היא משפחתית גדולה המבוססת על רובר 75, והיא מתוכננת להתחרות עם מאזדה 6, סובארו לגאסי והונדה אקורד. בחרטומה מוצב מנוע בנפח 1.8 ליטר, עם מגדש טורבו, הספק מרבי של 160 כ"ס ותיבת חמישה הילוכים אוטומטית. לדברי דורי מנור, מנכ"ל היבואנית, יתרונה הגדול של ה-MG הסינית אינו במחיר הרכישה, אלא באבזור נדיב שתציע במחיר זה."

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3883688,00.html

נו אז מה אתם אומרים? מכונית שמגיעה ללא כל מוניטין בארצנו (אם לא מוניטין רע של מוצר סיני שנחשב זול בעיני רבים) יכולה להתחרות כאמור בכתבה בסובארו B4 הונדה אקורד או אפילו מאזדה 6?

על פניו הנתונים נשמעים מצויינים - מנו 1.8 ליטר טורבו אשר משודך לתיבת הילוכים בעלת חמש יחסי העברה, יספק את הסחורה?

שיעורי פיסיקה גרעינית באוף טופיק.

את הריתוך יש לבצע כך שהאלקטרודה תמוקם מחוץ למאיץ באופן שיהיה קו ראייה ישיר להיקף הפנימי של הדוד, אחרת המיסוך של המאיץ יפגע אנושות באפקט ההגנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני זוכר שדלק מוטורס החלה לשווק את הלאנטיס כאלטרנטיבה זולה יותר לסיוויק/קורולה מתישהו בשלהי שנות ה 90 של המאה הקודמת. הם "זרקו" פנימה מנוע 1.8, חישמול מלא, סאנרוף (במרבית הרכבים), גיר אוטומט וכל זאת במחיר זול יותר מהאופוזיציה. אני זוכר גם מבחן דרך מאוד רציני שבו נשאלה השאלה "האם זה יספיק?" כלומר האם הציבור הישראלי שהתרגל לס.לנסר/קורולה/סיוויק יפקוד את אולמות התצוגה של דלק מוטורס וירשום צ'ק על מלוא הסכום בשביל לרכוש רכב לא מוכר מיצרן לא מוכר (מאזדה עדיין נודעה בשווקים שונים בשם המקורי שלה Toyo Kogyo). המושג "אמינות יפנית" לא היה מוטבע אז כמו היום, והמוניטין של מאזדה היה בחזקת "לא ידוע/לא קיים". אני בטוח שאף אחד מאותם "רוכשי עדר" לא ידע דבר וחצי דבר לגבי המותג ה"חדיש" שנחת בארץ, ובכל זאת מאז ועד היום, בארץ כבר שכחו מהביטוי "נמכר כמו לחמניות חמות", אמור נא:" נמכר כמו מאזדות משעממות".

אני חושב שאם מדובר במוצר איכותי, שמעניק תמורה טובה למחיר, מגובה בייבואן ששכר את היחצ"ן הנכון (אני מציע להם לבדוק אם זה של דלק מוטורס פנוי), אז כן, יש מצב, אפילו מצב טוב שהשוק יגיב בהתאם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפחות במוסך לא תתלוננו על חלקי חילוף סיניים, כי זה היה מקורי לא? :lol:

If you're a DJ, whether you're a local DJ or a superstar, if you pull a crowd and you give people a great night with your music then you're #1 anyway. Armin van Buuren

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

האם זה בשורות טובות גם לבעלי רובר? ה R75 שלי משנת 2004.. מעולם לא ניתקלתי בבעיה עם חלפים או תיקונים אבל עכשיו כשרובר חוזרת האם זה אומר ששוב יש לנו בעלי הרובר המושבעים אבא ואמא??? אולי יתחילו מחדש להעריך את האוטו האגדי הזה שאנשים פשוט לא קולטים כמה טוב...

Be Happy:lol:

Rover R75 04, Suzuki Swift 07, Golf 95, Suzuki Vitara 89, Fiat Panda 04, Chevrolet Corsica 95, Volvo S80 01, Renault 4 79, GPZ500, Mitsubishi Lancer 94, Mazda MX5 2005, Mazda 3 spirit 2.0 2006, Mercedez benz c-class 1.8 2006, Toyota Prius 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם יונדאי חדשה נראה ונוסעת סבבה. אחרי 3-5 שנים היא לא שווה את החניה שהיא עומדת עליה.

לא נראה לי שהייתה לך / יש לך יונדאי חדשה שנמצאת 3-5 שנים על הכביש.

I10 - I20 - I30 לא קיימות 3 - 5 שנים בכדי שתוכל לשפוט אותן.

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם יזרקו שם מלא ניקלים וסאנרופים ודברים חשמליים והישראלי יתלהב...

מעניין בכמה אחוזים הולכים לעלות ההרוגים בתאונות דרכים אחרי שיתחילו לשווק את הזבל הזה.

Auto Emoción

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין בכמה אחוזים הולכים לעלות ההרוגים בתאונות דרכים אחרי שיתחילו לשווק את הזבל הזה.

רק תכניס 360 יח' למשוואה כדי לשער...

הפשרה של היום היא הנורמה של מחר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא מבחני הריסוק של ה- 75 מעידים על בטיחות סבירה ביותר עבור הנוסעים, בטח בטיחות גבוהה מאוד בהשוואה לסיפורי הזוועה של ברליאנס וכו'. אם ה-MG הסינית תגיע עם אבזור בטיחות דומה והיא תגיע כמובן עם בקרת יציבות, אני לא צופה קטסטרופה אמיתית.

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יותר נכון - תוצאות מצויינות, ואלמלא חוסר ב2 כריות ווילון הרובר הייתה זוכה ב5 כוכבים.

לא לשכוח שהMG 550 לא מבוססת ישירות על הR75 אלא על המחליפה של הR45.

Insane things comes from insanely people.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נראה לי שהייתה לך / יש לך יונדאי חדשה שנמצאת 3-5 שנים על הכביש.

I10 - I20 - I30 לא קיימות 3 - 5 שנים בכדי שתוכל לשפוט אותן.

הוא התכוון לגטס, והוא יודע ממקור ראשון (החניה שלו)

וסדרת ה-I זו אותה גברת בשינוי אדרת...

לגבי הסינים... זה בדיוק כמו קיה ודייהו... איכות, אמינות ומותג שינסה לנסוק מעלה אבל יימצא עצמו בתחתית הטבלה

Confidence In Motion

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5116 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...