Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעיה בפז'ו

Topgun
שימו לב! השרשור הזה בן 7817 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טוב אז בירשותי פזו205 היום לקחתי אותה למוסך כי הקלאץ שלי היה גמור טוב החליפו קלאץ שילמתי

ונסעתי הגעתי הביתה וכעבור 10 דקות יצאתי שוב לחבר בקיצור לא נשעמם אותכם בסדר יום שלי...

בדרך לחבר התחלתי להרגיש ריח כזה שרוף עצרתי בצד הריח לא היה מהבלמים לא מהמנוע בסוף

הבנתי שהריח בא מהמזגן ,

ניסיתי לסובבתי את הכפתור של המזגן כדי לסגור את המאוורר

אבל שניסיתי לסגור אותו הוא לא נסגר והמשיך לפעול והוציא אוויר בקצב קבוע ,

אי אפשר לכוון ליותר חזק או חלש ועדין יצא ריח של שרוף מהמזגן :(

מה יכולה להיות הבעיה?

יכול להיות שבזמן החלפת הקלאץ הם דפקו לי את המאוורר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל איזה ריח של שרוף:חשמלי או מכני יש הבדל....אולי אתה שורף את הקלאצ ולא מודע לזה...תבדוק מהר.... :oops:

אני כבר לא בעליה הגאים של צרפתייה ספורטיבית...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בזמנו כשהייתה לי את ה-205 היה לי את אותו סיפור

כשהוצאתי את האוטו מהמוסך היה לי ריח של פלסטיק שרוף מאיזור תא הכפפות התחתון.

אם כך הדבר אצלך אני מנחש שזה מה שהיה לי........מתחת לתא הכפפות יש מין מדחס

קטן שאחראי לדחיפת האויר לפתחי איוורור....אצלי הוא נשרף וישר התחיל לצאת ריח של שרוף+עשן לבן....החלפה לא יקרה אך גם לא זולה....300 שקלים לערך.

:evil:

החיים הם סחיטה של המצערת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועוד בענייני מערכת אוורור - לחבר שלי יש ביפאנית הלא אמינה שלו אדים מצחינים מהמערכת. אני לא הרחתי אישית, אבל נאמר לו שמדובר בבקטריה / עובש / פיכסה דומה.

מישהו יודע מה שווה הספריי שנמכר שאמור לפתור את זה בהתזה לפתחי הכניסה של המערכת? שווה להשקיע בו 30 ש"ח לפני שהוא הולך למוסך לפרק את כל המערכת לניקוי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעם היה לנו ריח מסריח מהמזגן ובמוסך אמרו שזה בקטריות וריססו לנו חומר לבפנים, זה עזר מאוד והריח נעלם כלא היה....

השאלה היא האם הספריי שאתה מדבר עליו זה אותו חומר או בעל פעולה דומה...

בעיקרון הספריי מועיל, 30 שקל זה לא רציני לעומת העלות של פירוק כל המערכת אז אני חושב ששווה לנסות...

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7817 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...