Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבקש יעוץ לכבל HD

drivemaster
שימו לב! השרשור הזה בן 5275 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זה שמצאת כבל סיני זבלי שבמקרה עובד לך לא אומר שכבלים בארבעים שקל בהכרח תמיד יעבדו - בטח ובטח לא לאורך זמן אם יוצא לך לנתק ולחבר אותו מדי פעם. לי ספציפית היו הרבה בעיות עם איכות חומרים ירודה של כבלי HDMI ולכן אני מעדיף לקנות כבל טיפה יותר טוב בידיעה שההשקעה היא על איכות החומר ולא על כל מיני זיבולי מרקטינג כמו מונסטר.

אז בוא אני אהרוס לך.

הכבל ה"זבל סיני" שלי מנותק ומחובר חדשות לבקרים. לפעמים כמה פעמים ביום. יש לי אח קטן שגם משחק ב-360, וכל הזמן הוא אנחנו מעבירים אותו מהחדר שלי לחדר שלו. והפלא ופלא, כבר שנה שהוא עובד כמו גדול, בלי שום בעיות.

אגב, יצא לי לראות עוד 2 כבלים "זבל סיני" כאלה מ-KSP, אחד באורך 5 מטר ועוד אחד של 10 מטר, בכיף שניהם עשו את העבודה כמו שצריך.

I Ride Because I Really Like Dessert

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מרגיש שבגלל שהעליתי את השם מונסטר לת'רד והשתמשתי באתר שלהם למתן הסבר -

יצרתי כאן כמות תגובות מטורפת של אנשים שנכוו מהחברה הזו או מאחרות או שלא מאמינים לחברות האלה.

אני מתקשה להבין אם כך מה מקומן של חברות כמו מונסטר וטק-לינק בשוק הזה אם לטעמכם כל הכבלים אותו דבר?

איך יכול להיות שמגזינים נחשבים כמו WHAT HI-FI מדרגים כבלים ובודקים את האיכויות שלהם לרמת הצליל והמידע המועבר?

אני לא מנסה חס וחלילה להיכנס לויכוחים עויינים (באופיים) עם אף אחד מכם ,

אני אשמח לשיחה\ויכוח בריא , לא מעבר , אם יש כאן חבר'ה שמתעצבנים מכל הסיפור אז נעצור פה ..:-)

הכל ברוח טובה ,

אני מרוצה מהכבלים שיש לי (שנרשמו קודם) ונהנה מהאיכות שאני מקבל מהם, לאחר שנכוויתי עם כבלים זולים ומיושנים.

💡אמרת? אל תבטיח;  הבטחת? אל תכתוב;  כתבת? אל תחתום;  חתמת? אל תתפלא 😏

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יפה לך. אני חוויתי אותו דבר, רק הפוך.

+1

.

קיבלתי כבל HD חינם עם הPS3.

תוך פחות משבוע החיבורים שלו בקצה התחילו להתפרק. בשלב מאוחר יותר גם ה"שרוול" השחור שהיה סביבו התחיל להתפורר.

שבועיים אח"כ כבר הגיע כבל חדש מהסדרה ה"גבוהה" והאיכותית של פנסוניק שהזמנתי מאיביי. ~25 דולר כולל משלוח.

המחיר שרצו באותו זמן על כבל HD זבל סיני (3 מטר) בארץ עמד על 180-200 שקל.

(ובאחת החנויות, בלי בושה, 650 שקל על מונסטר שהיה לאותו מוכר של הפנסוניק ב45 דולר כולל משלוח (רוב המוכרים מHK מציעים משלוח חינם))

לא עדיף?

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מתקשה להבין אם כך מה מקומן של חברות כמו מונסטר וטק-לינק בשוק הזה אם לטעמכם כל הכבלים אותו דבר?

איך יכול להיות שמגזינים נחשבים כמו WHAT HI-FI מדרגים כבלים ובודקים את האיכויות שלהם לרמת הצליל והמידע המועבר?

כבר הסברתי, תקרא שוב.

אם יש מי שמוכן לקנות, יש מי שמוכן למכור.

דירוגי הכבלים של WHAT HIFI ושאר המגזינים או האתרים הוא קשקוש בלבוש.

כל הכבלים התקינים "נשמעים" אותו דבר.

עובדים על כולם בעיניים, לא רק בתחום הזה, אלא בכל תחום.

אתה מכיר את הקרמים שמעלימים קמטים? אותו סיפור, בערך.

או, אם נקשור את זה לאתר - גלולות/כדורים לשיפור תצרוכת הדלק, מוכר לך? אותו דבר.

מגזינים של אודיו מממנים את עצמם על ידי פרסומות, וכדי שחברה מסוימת תפרסם במגזין,

הרי שהמגזין מחויב לומר עליה מילה טובה, או לפחות לא לחשוף את השקר העתיק עד פיהוק

שכל הכבלים התקינים הם זהים.

ושוב (בפעם השמינית) אי אפשר לדעת מהי איכות ההרכבה של הכבל בלי לפתוח אותו.

יש כבלים זולים שמורכבים טוב, יש כבלים יקרים להחריד שמורכבים גרוע, ולהפך.

באופן אישי, אני ממליץ לפנות לחברות שמתמחות בכיוון של אודיו מקצועי - neutrik, למשל.

להם יש כבלים ומחברים שבאמת מחזיקים שנים תחת התעללות קשה,

בלי שום ציונים בשום מגזין אידיוטי.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוב הדירוגים - מתיחסים לכבלים אנלוגים - איפה שיש הבדל.

מי שמדרג כבלים דיגיטלים באיכות סאונד - עושה מעצמו צחוק.

מקסימום כמו שנאמר - ברוחב פס אפשר למדוד.

בכבלים אנלוגים כשהדרישות גבוהות (מה שאומר שמראש צריך לסנן את כל חיבורי הקומפוזיט) אפשר לראות הבדלים (ועובדה שיש המון הבדלים אפילו במקומות שמקפידים כמו אולפני סאונד וכו)

ליביו

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבל אנלוגי לא יכול להשפיע במאומה על הסאונד או איכות התמונה, לפחות לא לעין או אוזן אנושית. אלקטרון הוא ייצור די טיפש שלא ממש אכפת לו במה הוא זורם, כמובן כל עוד אנחנו מדברים על חומרים מוליכים בעלי התנגדות נמוכה ולא איזה חומר אקזוטי. נחושת היא אחד המוליכים הטובים בטבע ומחירה זול, לכן אין שום סיבה להשקיע בכבלים יקרים יותר.

ברמות המחיר הגבוהות כן יש הבדלים ברמות הסיכוך, החומר ממנו הכבל עשוי, עובי הכבל והגידים ואיכות ההלחמה של המחברים.

מי שטוען שהוא שומע הבדל בין כבל של 20 שקל למטר וכבל של 600 שקל לס"מ מדבר שטויות. המוח שלנו לפעמים רוצה לשמוע או לראות דברים שלא קיימים במציאות.

בכבלים דיגיטליים \ אופטיים המצב עוד יותר שחור ולבן, או שיש מעבר אות או שאין. סה-טו.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכבל HDMI שיס נותנים הוא בסדר גמור,

הוא מעביר 1080I כבר כמה חודשים לסמסונג 46 שלי והכל עובד פיקס,

גם הכבל HDMI שעל לי חצי שקל שמחבר את המחשב שלי לאותה LCD עושה את העבודה פיקס

1920\1080 בלי שום בעיה

איך יכול להיות שכבל אחד יעביר 01010101010 טוב יותר מכבל אחר,

המצב היחיד שיכול להיות זה שתהיה דגימה לקויה זאת אומרת יהיו חסרים ערכים, ואז זה לא יתבטא בתמונה פחות עשירה, צבע פחות טוב, או סאונד פחות חד

זה יתבטא לעולם !! בקיטועים ו"הקפאות" (תלוי במעבד האודיו\וידאו איך הוא מתנהג עם דגימה חסרה)

זהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...