Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תוצאות המיסוי הירוק: יותר מכוניות פחות בטיחותיות על הכבישים

shuku999
שימו לב! השרשור הזה בן 5434 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ואני מעדיף לנסוע בוולבו FH16 בלי כוכבי בטיחות בכלל.

בהתנגשות עם הפאג'רו נראה מי ייצא שלם יותר..

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מכיר את הרכב ויכול להיות שאתה צודק למרות שאם הוא מאוד ישן למרות הכובד אוו הקשיחות שלו יותר גדולים יכול להיות שהוא לא בטוח לנהג אבל זה לא משנה מה שאני מנסה לומר פה זה שאוטו קטן עם 5 כוכבי בטיחות זה טוב אבל זה לא בטוח יותר מאוטו גדול עם פחות זה כל הכוונה

STi = Subaru Tecnica International

i know now !!! T_T

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שלא הבנתי, זה איך מכוניות קטנות כדוגמת הפיאט גרנדה פונטו או היונדאי I20 שזכו ב 5 כוכבי בטיחות, פוגעות בבטיחות?

אולי באמת הגיע הזמן שאנשים יתחילו לרכוש מכוניות לפי הצרכים שלהם ולא כדי להוציא לשכנים את העיניים.

ואיך נועם קום יגיע למשרד? - איך שאני הגעתי הרבה שנים לעבודה - באוטובוס..

5 כוכבי בטיחות זה לא קודש. מבטיח לך שאם פונטו או יונדאי ןI20 יכנסו במסחרית הנזק להם יהיה יותר גדול מרנו מגאן למשל עם 5 כוכבי בטיחות

"כל היציע עכשיו משתולל...:multi::angel::onfire:"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מכיר את הרכב ויכול להיות שאתה צודק למרות שאם הוא מאוד ישן למרות הכובד אוו הקשיחות שלו יותר גדולים יכול להיות שהוא לא בטוח לנהג אבל זה לא משנה מה שאני מנסה לומר פה זה שאוטו קטן עם 5 כוכבי בטיחות זה טוב אבל זה לא בטוח יותר מאוטו גדול עם פחות זה כל הכוונה

FH16 זה משאית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לה 5 כוכבי בטיחות לגודל שלה אני יעדיף להכנס לתאונה עם פאגרו 4 כוכבי בטיחות מאשר יונדאי I20 עם חמש ... מעניין מי יצא מזה ומי לא ...

מי שקונה פג'ארו ולנד קרוזר ימשיך לקנות רכבים אלה גם אם המחיר יעלה ב20 אחוז.

מי שנדפק זה אלה שבקושי מצליחים לקנות מאזדה 3 ועכשיו יאלצו לרכוש מכוניות ללא אביזרי בטיחות

ללא רדיו טייפ וללא מראות חשמליות.

לא ברור לי איך הציבור המטומטם לא תופס שמעלים לו פה מיסים בצורה בוטה אחרי שהבטיחו לו הורדת מיסים.

והציבור הזה ימשיך להאמין לשקרים של הפוליטקאים וגם בבחירות הבאות יצביע עבור אותם השקרנים.

אז כנראה שמגיע לנו אם אנחנו כאלה טיפשים.

נהג ותיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי גם לאלה שיש כסף למזדה 3 חדשה או שמקבלים מהעובדה גם לא תיהיה בעיה רצינית.

הבעיה תיהיה למי שאין לו כסף למאזדה 3 ויאלץ לקנות גטס או אלטו. :?

HONDA CIVIC hatchback-RED

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי גם לאלה שיש כסף למזדה 3 חדשה או שמקבלים מהעובדה גם לא תיהיה בעיה רצינית.

הבעיה תיהיה למי שאין לו כסף למאזדה 3 ויאלץ לקנות גטס או אלטו. :?

ההבדל במחיר של מזדה 3 כפי שהתפרסם יהיה עוד 2500 ש"ח יותר. לא רציני למי שקונה כזאת חדשה.

תפנימו העיניין הוא להכניס עוד מיסים למדינה ותו לא!! לא :ירוק" ולא "אדום". מיסים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד לא נולד יצרן המכוניות שמייצר מכונית שנחשבת ירוקה לשיטתה של מדינת ישראל.

בפועל העלו את מס הקנייה חזרה ל92% ובפועל רוב המכוניות שמיובאות הנה

לא יזכו להנחות על היותם ירוקות.

מעניין מי יהיה מופקד על ביצוע חישוב המדד הירוק.

משרד התחבורה? משרד האוצר? מכון התקנים?

נהג ותיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שקונה פג'ארו ולנד קרוזר ימשיך לקנות רכבים אלה גם אם המחיר יעלה ב20 אחוז.

מי שנדפק זה אלה שבקושי מצליחים לקנות מאזדה 3 ועכשיו יאלצו לרכוש מכוניות ללא אביזרי בטיחות

ללא רדיו טייפ וללא מראות חשמליות.

לא ברור לי איך הציבור המטומטם לא תופס שמעלים לו פה מיסים בצורה בוטה אחרי שהבטיחו לו הורדת מיסים.

והציבור הזה ימשיך להאמין לשקרים של הפוליטקאים וגם בבחירות הבאות יצביע עבור אותם השקרנים.

אז כנראה שמגיע לנו אם אנחנו כאלה טיפשים.

לצערי אתה צודק . גם אני "ידפק" מהעניין בקרוב ... חשבתי להחליף את האוטו שנה הבאה כנראה שזה לא יבוא לפעול עם המחירון יעלה .

ואתה צודק עכשו אנשים יחסכו בבטיחות יהיו יותר תאונות עם מקרי מוות ואז גם יורידו את המהירות המקסימלית בכבשים ! איזה יופי ... שלא נדבר על ספורט מוטורי ... המטרה הולכת ומתרחקת :(

אני אוהב את המדינה הזאת אבל למה אי אפשר להנות אוף :(

STi = Subaru Tecnica International

i know now !!! T_T

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5434 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...