Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הונדה סיוויק קופה 95 נגד פיז'ו 306 קבריולט (ועוד פרטים בפנים) מבקש ייעוץ

DaviX
שימו לב! השרשור הזה בן 7380 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טוב בכל אופן, אנו כאן סוטים מהנושא באופן דרמטי לחלוטין, אז אני אכניס פה עוד איזה משתנה לנוסחא.

האם כדאי לקחת MAZDA 323F ידני? (זאת עם העיצוב המצחיק )

במקום 2 הנ"ל

או שמא המזדה היא הברירה הגרועה ביותר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לדעתי זה צריך ללכת הפוך

אתה תגיד כמה התקציב, אנחנו נגיד לך מה טוב לפי הדרישות שלך.

דרך אגב, מי נתן לאיש עם הארנק את ההצעות? סוחר?

זה לא סוחר

זה בחור שיש לו מוסך לפחחות, (הוא למד איתו ביסודי) והוא עושה גם טרייד אין,

טוב, סוחר.

אבל אבא שלי סומך עליו בעניים עצומות.

בכל אופן, זה לא הולך לפי התקציב, רק בטרייד אין, כי המצב של הלנטרה שלי הוא על הפנים (שיקום קומפלט יעלה לי יותר מדי). עדיף לי לשים אותה אצל מישהו שיוכל לעשות את זה בעצמו בזול וימכור אותה לבריאות.

הבנתי, אגב, אני מכיר הרבה מאוד אנשים שלמדו איתי ביסודי והיום לא הייתי קונה מהם גם מסטיק בזוקה, אבל לא חשוב ....

בכל מקרה, אני מניח שמדובר ברכבים משופצים אחרי תאונות ללא פגיעה בשילדה (בכל זאת, חבר מהיסודי),אולי שווה לחכות שלסוחר יהיה משהו יותר מעניין במלאי...

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי זה צריך ללכת הפוך

אתה תגיד כמה התקציב, אנחנו נגיד לך מה טוב לפי הדרישות שלך.

דרך אגב, מי נתן לאיש עם הארנק את ההצעות? סוחר?

זה לא סוחר

זה בחור שיש לו מוסך לפחחות, (הוא למד איתו ביסודי) והוא עושה גם טרייד אין,

טוב, סוחר.

אבל אבא שלי סומך עליו בעניים עצומות.

בכל אופן, זה לא הולך לפי התקציב, רק בטרייד אין, כי המצב של הלנטרה שלי הוא על הפנים (שיקום קומפלט יעלה לי יותר מדי). עדיף לי לשים אותה אצל מישהו שיוכל לעשות את זה בעצמו בזול וימכור אותה לבריאות.

הבנתי, אגב, אני מכיר הרבה מאוד אנשים שלמדו איתי ביסודי והיום לא הייתי קונה מהם גם מסטיק בזוקה, אבל לא חשוב ....

בכל מקרה, אני מניח שמדובר ברכבים משופצים אחרי תאונות ללא פגיעה בשילדה (בכל זאת, חבר מהיסודי),אולי שווה לחכות שלסוחר יהיה משהו יותר מעניין במלאי...

הייתה דווקא רובר 216 אחת עם תאונת שלדה בקורה, והוא אמר לנו איך ששאלנו על זה.

אז בכל זאת, יש טיפה אמינות.

אז רגע, לא לגעת לא בהונדה ולא בפיג'ו? (ולא ב323F)

על מה אני אמור לנהוג על רצון טוב ומחשבות חיוביות? 8)

ועכשיו ברצינות, אני צריך לבחור. מה אתה חושב שהוא הרע במיעוטו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי כדאי שתדבר עם אבא שלך על זה שלא חייבים לקנות דווקא מהחבר הזה של אבא שלך ולהסתפק בזבל שאף אחד אחר לא יקנה. :?

לטובתך...

דניאל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי כדאי שתדבר עם אבא שלך על זה שלא חייבים לקנות דווקא מהחבר הזה של אבא שלך ולהסתפק בזבל שאף אחד אחר לא יקנה. :?

לטובתך...

דניאל

זה לא הכסף שלי, אני אמרתי לאבא שלי שלא כדאי לקנות מסוחר, והוא אמר זה חבר, זה לא סוחר.

בכל אופן, לפי איך שנראה שהדברים הולכים כרגע, הוא נדלק על ההונדה (ושוב, ההחלטה לא בידי, אני מקווה שאני אוכל לשכנע אותו לקחת את ה306 קבריולט.)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי ה-306. שים לב טוב למצב הגג שלה. יש לו נטיה להתנפח ולקבל עוויתות, אם לא טופל כראוי.

תיקון שלו עלול להיות עסק מאוד יקר.

יניב

You can always count on Americans to do the right thing - after they've tried everything else.

W. Churchill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל העסק נשמע לי מאד מסריח.

סייויק קופה ו306 קבריו' הן מכוניות מבוקשות ואין בעיה למכור אותן .

עצם הגיען לסוחר(חבר מהיסודי/בייביסיטר מהפעוטון) מחשיד.

במידה ואין לך ברירה , לך על הסיוויק - צפי הצרות צפוי להיות קטן יותר והשיפור לעומת הלנטרה הגוססת מוחשי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מצטרף להמלצה ... גג פתוח נשמע לי מקור להמון באלגנים ומבחינת כח אני בכלל לא בטוח אם הסיוויק לא תיהיה יותר חזקה.

בכלליות הESI רכב מפנק ומאובזר ...

אחיזה סבירה ביותר ד"א.

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מצטרף להמלצה ... גג פתוח נשמע לי מקור להמון באלגנים ומבחינת כח אני בכלל לא בטוח אם הסיוויק לא תיהיה יותר חזקה.

אחיזה סבירה ביותר ד"א.

מה קורה ליבי ידידי.

מה שכן מעציב אותי פחות או יותר, זה שהסיוויק אוטומת ית.

יש סיוויקים ידניות בכלל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחיזה סבירה ביותר ד"א.

מה קורה ליבי ידידי.

יש סיוויקים ידניות בכלל?

מין הסתם קיימת חיה כזאת, אבל לא נראה לי שלחבר ילדות של אבא שלך יש במלאי. :(

דניאל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחיזה סבירה ביותר ד"א.

מה קורה ליבי ידידי.

יש סיוויקים ידניות בכלל?

בגללי, יש לפחות אחת :wink: (לפני העידן בו הן התחילו לפתח ספויילרים של סובארו מאחורה).

הגרסא הידנית מוצלחת יותר מהאוטומטית משום שקל יותר להחזיק אותה בסל"ד גבוה יחסית. צריכת הדלק בהתאם.

אוטו חביב אך לא יותר מכך. פושר בתחום האחיזה. בגרסא ידנית הוא סביר, בגרסא האוטומטית הוא חלש.

יניב

You can always count on Americans to do the right thing - after they've tried everything else.

W. Churchill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פוזה? התנהגות? מהירות? אחזקה זולה?

כן.

:lol:

ועכשיו ברצינות, התנהגות זה דבר חשוב מאוד, וגם אחזקה זולה.

הפוזה זה אחרון ברשימה והמהירות לא יותר חשובה מההתנהגות.

ובקיצור

1. התנהגות

2. אחזקה זולה

3. מהירות

4. פוזה.

כנראה שאני מכיר את עצמי יותר מדי, היום, אחרי שאתמול בלילה פינטזתי רבות על ה306 קבריו' היום הצלחתי להסיט את דעתו של אבי מההונדה ESI אל 306, ואפילו נהגתי על ה306, למען האמת, היו בעיות שציפיתי מאוטו שיבוא מסוחר, בכל אופן, המנוע שלו מתקתק, הגיר חדש וגם המנוע (לטענתו - אעלק) כל אזור הסעפת יניקה מזיעה, הגג לא נסגר אלא אם כן עושים עוד איזה עשרים פעולות עם הידיים בשביל שלא יסגר בצורה מאוד לא טבעית.

עזבו את זה, אין על קבריו'. מסתבר שיש, מסיבוב שלקחתי על הרכב, התגלו כמה בעיות התנהגותיות ומכניות, הייתה מדרגה מאוד מורגשת בברקסים, לאחר לחיצה חזקה, רק אחרי השהייה קטנה הברקסים נעלו את הצמיגים (פחות או יותר) מה שכנראה מאפיין משאבת ברקס דפוקה (או משהו בסגנון, אני לא מסוכניק) חוץ מזה, הרכב מתנהל בכבדות רבה, לא כמו ה306 הקצרה, ולא כמו הלנטרה שלי אפילו (ואת זה אני אומר בכובד ראש), אני לא יודע אם זה האקזמפלר הזה ספציפית, כי לא נהגתי על קבריו אחרות, אבל לפי איך שהרגשתי כשנכנסתי לפניות שונות במהיריות שונות, האוטו אכן אוחז בכביש, אבל לא בהצלחה מרובה, הבלמ"זים בהחלט לא ביצעו את תפקידם כראוי, ויש מצב שגם הרכב פשו כבד מדי בשביל תמרונים יותר חמקניים. בהחלט, הפוזה הפסידה בגדול, אז מה אם כולם יסתכלו עלי כשאני אעבור ברחוב, אז מה עם החברות של אחותי יעריצו לי את האגזוז, אז מה עם הערבים ביפו ירצו לפרק לי את הרכב. אני לא מוכן להתפשר.

עד כאן, עוד פרק מסתיים בחיי שלי, וסיפור הלנטרה, לבנתיים, ממשיך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיון של דודים עם ים מכוניות פיג'ו--זה אוטו חד פעמי! זה אוטו שצריך למכור אותו עם תום תקופת האחריות!

לך על ההונדה סיויק קופה! היא יפה+מהירה+התנהגות של אוטו ספורט0פחות או יותר)+לא שותה דלק+ פוזה אבארבנל!!!

הונדה- מציתה את הדימיון!!

"נשים זה כמו חנייה,או שהן תפוסות או שהן שמורות לנכים"

"עדיף כלב חבר מחבר כלב"

KOBY

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7380 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...