Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה- חיבור רמקולים למגבר במקום סאב

BMW
שימו לב! השרשור הזה בן 7417 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מתכוון בקרוב לוותר על הסאב שנמצא אצלי באוטו ובינתיים עד שאחסוך לסאב רציני יותר אני רוצה לחבר למגבר את הרמקולים האחוריים של הפיוניר 9*6 330 וואט שנמצאים על המגש ומחוברים ל-hu..

השאלה שלי היא כזאת:

דבר ראשון, האם אני יכול לחבר את הרמקולים למגבר עם החוטים המקוריים שנותנים פיוניר בקופסה? או שעדיף לקנות חוטים איכותיים או עבים יותר (לא יודע מה עוד יש) ???

הבנתי שהחטים האלה לא טובים לחיבור בין המגבר לרמקולים...

דבר נוסף, אני בטוח שאני יכול לחבר לבד את המגבר לרמקולים כי החיווט למגבר כבר קיים וכל מה שנותר לי הוא לחבר את הרמקולים להדקים של המגבר..

השאלה היא מה לעשות עם החיווט הישן שמגיע מה-hu??? לחתוך את החוטים ולבודד אותם?

או עדיף לנתק אותם מה- hu???

אם אני אלך למתקין שלפני חודש התקין לי את המערכת ב-400 ש"ח (עם כל החיווט), יש סיכוי שהוא ידרוש סכום נוסף בשביל ה-10 דקות עבודה האלה??

תודה לעונים..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל מקרה....אין צורך בו....

אני מבין שהרמקולים הקדמיים שלך גם מחוברים להד יוניט ? אם כן עדיף שהמגבר יחבור אליהם (בהתחשב באיזה (?) רמקולים הם) בכל מקרה אם עדיין הבחירה היא אחורה...אז תבודד טוב את קצוות החוטים שאתה חותך (מנתק! מהקטבים) ובהד יוניט תבטל את ההגברה שלהם (אתה פשוט מזיז את כל הבמה קדימה....בעזרת ה"פאדר")

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקדמיים אכן מחוברים כרגע למגבר..

אני רוצה להגביר גם את האחוריים במקום הסאב..

אין לי מה לשנות את ה-"פאדר" כי הוא מפעיל גם את ההגברה של הסאב...

תודה על התשובה..

אשמח לעוד תשובות..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7417 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...