Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תקיפה ענקית בעזה ! 140 הרוגים של חמאס עד כה.

שניר106
שימו לב! השרשור הזה בן 5585 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אוקי, יש הרבה היגיון במה שאתה אומר ואין לי כל כך ויכוח איתך.

- נאמנות זה שרות צבאי או לאומי לכ-ו-ל-ם , בלי הבדל דת או מין וכ'ו וכו'. - יודע מה? אני בעד

- נאמנות זה שאסור ללכת ברחוב עם דיגלי אוייב (כמו שהיה בהפגנה במשולש נגד מבצע "עופרת יצוקה") - גם עם זה אין לי בעיה. למרות שטכנית היום החוק כבר מכסה את זה.

-נאמנות זה שאסור לרגל לטובת מדינות אוייב . - וגם לטובת מדינות ידידות. רגע, גם את זה החוק כבר מכסה.

-נאמנות זה שאסור לבקר במדינות אוייב , כמו שעושה חבר הכנסת טיבי. - לא רעיון משהו. אחרי הכל גם מצרים וירדן היו אויבות שלנו ופוליטיקאים ביקרו שם. טכנית החוק היום - מכסה גם את זה.

-נאמנות זה שאסור לתבוע את המדינה על פשעי מלחמה בכל מיני בתי דין בינלאומיים קיקיוניים. - עם זה יש לי בעיה. למרות שהתביעות האלה מגיעות מבחוץ, עדיין אם מתבצע פשע מלחמה אז אין סיבה שלא יחקרו אותו והאשמים יועמדו לדין. (אגב, לפשעי מלחמה ישנה הגדרה משפטית מדוייקת).

-נאמנות זה שאסור להתבטא נגד המדינה בצורות כמו שאמר בזמנו ראש עיריית בני סכנין,מאזן גנאיים: "יחי השאהידים,שנכבוש את ירושלים.!!" - אני מתבטא נגד המדינה המון פעמים. מדינה חרא, חוקים חרא, מס הכנסה חרא. אז יהיה לי אסור לעשות את זה - או רק במובן של תמיכה בפלסטינאים?

וכו' וכו' - לזה אני לא מסכים. אני דורש מסמך מפורט ביותר. כי גם אני עובר על חוקים לפעמים.

אה לשפר את רמת החיים שלהם? - כן. להעלות את רמת החיים שלהם. בעייתי אבל אפשרי. וכמובן להפסיק עם קצבאות הילדים (גם ליהודים וגם לערבים). המדינה אמורה לאפשר לילדים חינוך ומזון וכו' - אבל לא להעביר כסף להורים שלהם.

ספר את זה להרבה מעסיקים במשק שמפלים אותם לרעה בקבלה לעבודה.

בכל אופן המגזר הערבי תמיד היה מגזר מקופח בדברים האלה וקשה לי לראות עם איך שהדברים זזים במדינה (והם זזים מאוד לאט כי כל חוק נועד לממשלה של שנתיים-שלוש :-(:|:roll:), איך לאורך זמן של 20-30 שנה המצב ישתנה לטובתם בקטע של קיפוח.

להכריח מישהו לעזוב את ביתו זה באמת בעיה אבל אזורים כמו מזרח ירושלים והמשולש זה פחות בעייתי לספח לרשות כי הם המשכה הטבעי. - אבל במשולש הם אזרחי ישראל. איך אתה מתכנן לשלול את האזרחות מהאנשים שחיים שם?

אני רוצה להבהיר שאין לי משהו נגיד בן אדם עם דעות שמאלנית או ימניות אבל ברגע שקוראים ליהודי נאצי והיטלר על דעותיו זה מוציא אותי מדעתי. ההלקאה ההעצמית הזאת שיש פה אנשים שאוכלים את העם שלהם מבפנים זה בלתי נסבל.פשוט בלתי נסבל:idea:

בנוגע לסעיף האחרון - לא טענתי שמישהו הוא נאצי - אבל הרעיון של ליישר את כל רצועת עזה בלי להבדיל בין אזרחים לצבא וטרוריסטים - זה רעיון נוראי. להגיד שכל הערבים הם חארות - זאת אמרה גזענית.

היהודים עם אופטימי, לפני שיודעים מה הגודל הם חותכים.

גילוי נאות - אני חבר במועדון פיאט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1.3 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

שלא תהיה טעות, אני מגנה התנהגות כזאת בכל מגזר שלא יהיה ולדעתי כולם צריכים לשבת בכלא, יהודים וערבים כאחד

אתה מזכיר לי את הבדיחה על שני אסירים יהודים ואחד ערבי שיושבים בכלא ומדברים ביניהם.

הראשון מספר שקיבל 3 שנים על שוד ואומר שהשופט ציין שהיה לו מזל כי אם זה היה שוד מזוין הוא היה מקבל 5 שנים.

השני מספר שקיבל שנתיים על תקיפה ושהשופט ציין שהיה לו מזל שהמותקף לא מת כי אז היה מקבל 20 שנים.

הערבי מספר שקיבל 5 שנים על נסיעה בלי אורות ושהשופט ציין שהיה לו מזל שזה לא היה בלילה כי אז היה מקבל 15 שנים.

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פה אתה כבר גולש לתאוריות קונספירציה שמאלניות שאני לא שותף להן.

העבריין הערבי תמיד יחשוב שהחמירו איתו כי הוא ערבי.

כנ"ל המרוקאי, כנ"ל הרוסי וכנ"ל האשכנזי .

על מי אני עובד, אין אשכנזים בכלא :wink:

בכלל, כולם בכלא לטענתם חפים מפשע והורשעו בטעות.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף אחד לא משווה ערבים לדתיים אלא ערבים ליהודים!

איפה שאתה רואה שהם לא מתגייסים אני רואה משתמטים צפונבונים מחורבנים.

איפה שאתה רואה אי תשלום מיסים של ערבים אני רואה בסטיונרים ישראלים בשוק הכרמל/מחנה יהודה.

איפה שאתה רואה שודדי זקנות אני רואה נרקומנים ישראלים ועבריינים בשקל מנתניה.

איפה שאתה רואה סוחרי סמים מהמשולש אני רואה את משפחות הפשע הישראליות.

איפה שאתה רואה ייצור ילדים בכדי להנות מכספי הבטל"א (דווקא נשמע יותר טוב לקרוא לזה כספי הבטלה) אני רואה דוסים עם 20 ילדים ו 0 הכנסה.

איפה שאתה רואה בניה לא חוקית אני רואה בניה בילתי חוקית על כל גבעה רעננה בשטחים (ולא משנה כרגע אם זה שלנו או שלהם, כיבוש או לא, עדיין בונים שם האחזויות שלמות בלי אישורים).

הצבעה בבחירות בשם המתים קיימת בשפע גם אצלנו וגם אצלם.

וזאת לא הלקאה עצמית, ההפך הוא הנכון, אני בא להראות לכם שכמה שאתם חושבים שאנחנו שונים, אנחנו בעצם מאוד דומים וזאת רק העין הגזענית שיוצרת את ההבדל וכבר אמר המשורר :

"בסוף כל משפט שאתם אומרים בעברית

יושב ערבי עם נרגילה

אפילו אם זה מתחיל בסיביר

או בהוליווד עם הבה נגילה"

שלא תהיה טעות, אני מגנה התנהגות כזאת בכל מגזר שלא יהיה ולדעתי כולם צריכים לשבת בכלא, יהודים וערבים כאחד, אבל לפתוח עין על מיעוט שחי בארץ שעושה בדיוק את מה שהריבון עושה, אבל לא להתייחס לפעולות הריבון זאת צביעות לשמה!

תזכיר לי באיזה חור אתה גר שאתה מרשה לעצמך לזלזל בנתניה?

אתה מפספס את כל הנקודה.

הבאסטיונרים והדתיים למיניהם, כיוונו את טילי חיזבאללה למרכזי אוכלוסיה? הסיעו מחבלים לפיגועים? באים במגע עם האוייב? מסיתים ומשקרים נגד מדינת ישראל? מתכננים להשמיד את המדינה? משתייכים לארגוני טרור?

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי זלזל בנתניה?

זילזלתי בעבריינים בשקל שללא ספק, יש כאלה גם בנתניה.

אין לך טיעונים יותר מושכלים חוץ מאשר להעלב בשם נתניה?

בקשר לכל העבירות כנגד המדינה שציינת, ברור לחלוטין שאנשים כאלה צריכים להרקב בכלא עד אחרון ימיהם אבל מה הקשר שלהם למה שדיברנו, אתה התלוננת על האוכלוסיה הערבית שלא משלמת מיסים, בונה בלי אישורים, עושה ילדים וחיה מהבטל"א וכו' ואני רק הראיתי לך שבכל אחת ואחת מההתנהגויות הפרזיטיות/ עברייניות האלה , הם המיעוט והיהודים הם הרוב, הם למדו ממישהוא להתנהג ככה.

אבל העין הגזענית שלך רואה רק את הערבים כפרזיטים/עבריינים.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא תראה לי איפה אמרתי שערבים הם עבריינים ברמת הפירוט שאתה ושאר האנשים ירדו אליה.

איפה דיברתי על עבירות בשקל?

מי שרואה אותם כעברייני צעצוע ומזדרז להגן עליהם זה דווקא אתה.

כל מה שאמרתי זה עבירות בנייה ואי תשלום מיסים , למשל : כל ואדי עארה והסביבה, למשל: כפר קאסם וכל שאר היישובים הערביים האחרים.

עבריינים קטנים יש בכל הארץ בלי הבדל גזע ו/או דת ,למרות שלערבים יש מונופול בגניבות הרכב.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוגע לסעיף האחרון - לא טענתי שמישהו הוא נאצי - אבל הרעיון של ליישר את כל רצועת עזה בלי להבדיל בין אזרחים לצבא וטרוריסטים - זה רעיון נוראי. להגיד שכל הערבים הם חארות - זאת אמרה גזענית.

-אין שום חוק שמכסה את זה שהם יכולים להסתובב עם דיגלי אוייב ואם היה אז היו עוקפים אותו ממזמן ממזמן.כמו שקרה בהפגנה באום אל פחם במבצע עופרת יצוקה.

-מצרים וירדן היו אוייבות שלנו ,סוריה,לבנון ואירן הם עדיין אוייבות שלנו. לשם אסור להגיע.:idea:

-לא יעלה על הדעת שח"כ ערבי יחליט שבא לו היום לטייל בסוריה אז הוא יקפוץ לשמה לביקור. יש לך מושג מה הוא אומר לאוייבנו בחדרי חדרים? אתה מאמין שהוא אומר דברים ל"טובת המדינה היהודית" כמו שאמר "ידידנו" עזמי בשארה???:roll:

-אה צה"ל שמגן על אזרחיו מבצע פשעי מלחמה? צה"ל הוא הצבא הכי הומניטרי בעולם , תראה איזה הרס והרג צבאות אחרות השאירו. לא הגיוני שאיזה חבר כנסת ערבי שחיי ומקבל משכורת מהמדינה יתבע אותנו על פשעי מלחמה.

לא מתאים לך המדיניות של המדינה? יפה, תתפטר מתפקידך ,תחזיר את הוולוו, ואז לך לבית הדין הבינלאומי בהאג.(עדיף שגם יחזיר את האזרחות על הדרך)

-גם אני מתבטא נגד המדינה ,כמוך:"מדינה חרא","חרא מיסים"

אבל יש הבדל בין זה לבין אחד כמו מאזן גנאיים שאמר בהפגנה :יחי השאהידים , אנחנו נכבוש את ירושלים.. זה לא נראה לך דו פרצופיות?:roll:

או שראאד סאלח,יו"ר התנועה האיסלאמית ,מטיף נגדנו על ימין ועל שמאל במסגדים ועושה לאנשי המגזר שטיפת מוח.זה לא נראה לך דו פרצופיות?

או שיו"ר בל"ד אומר : אנחנו נביס את הציונים בביתם ע"י זה שנכנס לפרלנט שלהם". זה לא נראה לך דו פרצופיות?:roll:

לא נראה לך שמישהו בוחש מתחת לפני השטח ומנצל את מעמדו בשביל ללפגוע במדינה?כי זה לא נראה לי אני..

כזה יש הבדל בין בן אדם ממעמד גבוה כמו עזמי בשארה,מאזן גנאיים,ראאד סאלח, ויו"ר בל"ד לעומת יוגב הסטודנט התפרן שבקושי יש לו זמן לרשום לך תגובה..:-(ופה יש את הגבול הדק.

בקשר למאזן הילודה ? נראה לך שבאמת תשנה משהו ע"י זה שתעלה את רמת החיים שלהם?

סתם דוגמא להמחשה: בעל המוסך מהעיר הערבית שאני מטפל אצלו באוטו הוא אחד שלא חסר לו כסף.כמה ילדים יש לו ?

8!!

אצלם זה מסורת של שנים הרבה ילדים ולא משנה אם הם יהו תפרנים או מליונרים עדיין הם יעשו הרבה ילדים.חוץ מיזה נראה לך שהם לא רוצים להיות הרוב פה? אל תיהיה תמים..

בקשר לתושבי המשולש.

תקשיב יש לך בעיה דמוגרפית חמורה במדינה . אם לא תיהיה אמיתי ותעקור את הבעיה מהשורש אז יכול להיות שעוד 30 שנה ככה או פחות יהיה לך ראש ממשלה ערבי.אתה מאמין שראש ממשלה ערבי ישמור על מדינת ישראל כמדינה יהודית?

יוגב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף אחד לא משווה ערבים לדתיים אלא ערבים ליהודים!

איפה שאתה רואה שהם לא מתגייסים אני רואה משתמטים צפונבונים מחורבנים.

איפה שאתה רואה אי תשלום מיסים של ערבים אני רואה בסטיונרים ישראלים בשוק הכרמל/מחנה יהודה.

איפה שאתה רואה שודדי זקנות אני רואה נרקומנים ישראלים ועבריינים בשקל מנתניה.

איפה שאתה רואה סוחרי סמים מהמשולש אני רואה את משפחות הפשע הישראליות.

וזאת לא הלקאה עצמית, ההפך הוא הנכון, אני בא להראות לכם שכמה שאתם חושבים שאנחנו שונים, אנחנו בעצם מאוד דומים וזאת רק העין הגזענית שיוצרת את ההבדל וכבר אמר המשורר :

שלא תהיה טעות, אני מגנה התנהגות כזאת בכל מגזר שלא יהיה ולדעתי כולם צריכים לשבת בכלא, יהודים וערבים כאחד, אבל לפתוח עין על מיעוט שחי בארץ שעושה בדיוק את מה שהריבון עושה, אבל לא להתייחס לפעולות הריבון זאת צביעות לשמה!

מי זלזל בנתניה?

בקשר לכל העבירות כנגד המדינה שציינת, ברור לחלוטין שאנשים כאלה צריכים להרקב בכלא עד אחרון ימיהם אבל מה הקשר שלהם למה שדיברנו, אתה התלוננת על האוכלוסיה הערבית שלא משלמת מיסים, בונה בלי אישורים, עושה ילדים וחיה מהבטל"א וכו' ואני רק הראיתי לך שבכל אחת ואחת מההתנהגויות הפרזיטיות/ עברייניות האלה , הם המיעוט והיהודים הם הרוב, הם למדו ממישהוא להתנהג ככה.

אבל העין הגזענית שלך רואה רק את הערבים כפרזיטים/עבריינים.

איפה שאתה משווה ערבים ליהודים אני רואה ערבים שחיים בתוך המדינה שלי שבכל אינתיפאדה או מלחמה שאנחנו עושים הם(אלה שחיים בתוכנו)מבעירים צמיגים מקיימים אפגנות אלימות ומאיימים על החיים של ישובים עמוק בתוך ארץ ישראל עד כדי כך שכח מגב רציני צריך לשבת בתוך הישוב כל היום רק כדי להבטיח שדברים שקרו בתקופת האינתיפדה לא יחזרו על עצמם.

העין שלו לא גזענית ולא נעליים.

אמנם יש יהודים משפחות פשע,סוחרי סמים וחרדים שחיים ע"ח ביטוח לאומי אך אלה לא מאיימים על החיים שלי תוך כדי סיכון ממשי כל פעם שהמדינה שלנו יוצאת להגן על עצמה בלבנון או בעזה או במקום אחר מסריח שמאיים על החיים שלנו.

בקיצור צא כבר מהטיעון של גזענות,זה לא קשור הם פשוט מסוכנים בשבילנו ומאיימים על החיים שלנו.

to finish first first you have to finish

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החרדים גם עושים מהומות, שורפים צמיגים, שופרים פחים ומכים את מי שעושה משהו שהם לא אוהבים, אפילו בחורות שלובשות מכנסיים או חצאית קצרה מדי באזורים שבהם הם חיים.

אלו הזויים לא פחות וגם לא נאמנים למדינה.

הערבי שהציל לי את החיים אחרי תאונה די נוראית שהייתה לי והשקיע 5 שעות מהחיים שלו בבית החולים, כשהוא היה יכול להיות עם הילדים שלו בבית, תאמין לי שהוא לא זה שעושה מהומות.

ואתה יודע מה? הוא גר בסכנין!

מצד שני, נסה להשיג אפילו עזרה במציאת רחוב במאה שערים אם אתה לא חופש כיפה שחורה. לא יילך לך טוב. יש חרדים שלא יזיזו אצבע בשבילך כי הם לא מאמינים שאתה יהודי או שאפילו המדינה הזו קיימת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הערבי שהציל לי את החיים אחרי תאונה די נוראית שהייתה לי והשקיע 5 שעות מהחיים שלו בבית החולים, כשהוא היה יכול להיות עם הילדים שלו בבית, תאמין לי שהוא לא זה שעושה מהומות.

מצד שני, נסה להשיג אפילו עזרה במציאת רחוב במאה שערים אם אתה לא חופש כיפה שחורה. לא יילך לך טוב. יש חרדים שלא יזיזו אצבע בשבילך כי הם לא מאמינים שאתה יהודי או שאפילו המדינה הזו קיימת.

אותי הציל ערבי פלסטינאי אחרי שחטפתי סכין בכתף כשעצרתי לסייע לפצועי תאונה בחוצה שומרון. הוא הביא אותי עם הרכב שלי עד למחסום אורנית.

לגבי הצד השני אתה נדבק למיעוט קיצוני. רוב החרדים הם אנשים כמוך, כמוני וכמו אחמד שגר במזרח ירושלים שישמחו לעזור לכל אדם במצוקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שים לב שבמקרה בו נדקרת לא התייחסת למי שדקר אותך אלא למי שעזר לך.

לא קצת מוזר?

זה כמו לא להתייחס לאלה שיורים לך קסאמים על הבית, אלא לחשוב על אוכלוסיה אזרחית "תמימה".

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החרדים גם עושים מהומות, שורפים צמיגים, שופרים פחים ומכים את מי שעושה משהו שהם לא אוהבים, אפילו בחורות שלובשות מכנסיים או חצאית קצרה מדי באזורים שבהם הם חיים.

אלו הזויים לא פחות וגם לא נאמנים למדינה.

השוואה עלובה ולא קרובה למציאות ולמה שאמרתי.

אלה לא המאות ערבים שהתנפלו על הישוב שלי בתקופת האינתפדה ושעשו מהומות בתקופת המלחמה.

12345

to finish first first you have to finish

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שים לב שבמקרה בו נדקרת לא התייחסת למי שדקר אותך אלא למי שעזר לך.

לא קצת מוזר?

זה כמו לא להתייחס לאלה שיורים לך קסאמים על הבית, אלא לחשוב על אוכלוסיה אזרחית "תמימה".

תראה כמה מיידית היתה הקביעה מי דקר אותי. זו הסיבה גם שלא ציינתי את זה כי באמצע חוצ"ש היחיד שיכול לדקור אותי הוא מחבל אבל זה שפינה אותי זה לא הדבר המובן מאליו והראשון שיקפוץ לראש.

שים לב שגם ברור לכולם מי יורה קסאמים ולא צריך לציין שפלסטינאים מעזה ירו אלא שירו קסאמים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אתה אומר שנדקרת ע"י יהודי בכביש חוצה שומרון? אתה יודע כמה נמוך הסיכוי שזה יקרה?

אז מי נראה לך יורה קסאמים? יהודים שמסתננים לעזה ויורים משם קסאמים על ישראל?

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5585 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...