Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משאיות, משאיות!!! רק משאיות מעניינות אותי

דב קרדו
שימו לב! השרשור הזה בן 268 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

דב, אני יכול להרגיע אותך שהטמבון הקידמי של הליילנד הזו משמש למטרה הטובה!:wink:

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 5.7 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ההודעות עם הניקוד הגבוה ביותר

השושנים

משהו בשבלך

תמונות שפורסמו בשרשור

נראה לי שאחד הרוכשים הכי רציניים בארץ של משאיות ישנות יתחיל מעכשיו לשנות את סדרי העדיפויות שלו...

הרבה נחת!

דב

רנו 9 83, רנו 11 87 (5 ש'!), רנו 19 95 (5 ש'!), מגאן 2001 (5 ש'!), סניק 2007 ועכשיו סיטרואן C4 2007.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להלן משאית טיאוט כביש דגם MAKE רק שכחתי את שם הדגם אז מי שיכול להגיד לי.....

המשאית היא צבאית והיא חונה במגרש של מוסך קלדרון עמק שרה באר שבע.המוסך הזה מתעסק הרבה עם הצבא.

001.JPG

חולה הגה,משאיות,אוטובוסים,רכבי שטח,טרקטורים,טרקטורונים,

אופנועים מחוץ לתחום:twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להלן משאית טיאוט כביש דגם MAKE רק שכחתי את שם הדגם אז מי שיכול להגיד לי.....

המשאית היא צבאית והיא חונה במגרש של מוסך קלדרון עמק שרה באר שבע.המוסך הזה מתעסק הרבה עם הצבא.

השם הרשמי: Mack MR

בסלנג של הנהגים: מק בית שי*וש

​מועדון סאאב ישראל - ברצף משנת 1983

משתי פעימות ועד לטורבו

[email protected]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע את הדגם, אני יודע שבצפון מסתובבת כבאית MACK עם אותה חזית,

אני חושב שיש גם כבאית כזאת לתחנת חדרה

GMC Cannon-ball going like a train, all down"

the 40 in the driving rain" (Mark Knopfler)...GM TRUCK

8)RIDE ON: GMC SIERRA K2500 4X4 1987 - RAT-TRUCK

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן כבאיות כאלו עדיין חיות ובעוטות, אני לא חושב שלחדרה יש אבל בבית שאן עמדה אחת כזו לפני 20 שנה וסביר להניח שעדיין עומדת :wink:

גם באיו"ש הן עדיין פעילות, לדעתי רובן ככולן שייכות לצבא.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע את הדגם, אני יודע שבצפון מסתובבת כבאית MACK עם אותה חזית,

אני חושב שיש גם כבאית כזאת לתחנת חדרה

יש כבאית מהדגם הזה בתחנת ירושלים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן כבאיות כאלו עדיין חיות ובעוטות, אני לא חושב שלחדרה יש אבל בבית שאן עמדה אחת כזו לפני 20 שנה וסביר להניח שעדיין עומדת :wink:

גם באיו"ש הן עדיין פעילות, לדעתי רובן ככולן שייכות לצבא.

איתמר.

אני לא נתקלתי בכבאית מהדגם הזה באיזור איו״ש מהיכרותי את המקומות,ישנן כבאיות מגירוס ומרצדס, ודגמים קטנים חדשים של שברולט המכונות ״רותם״ אם זכרוני אינו מטעה אותי.כבאית מאק מהדגם הזה ראיתי בתחנת ירושלים חיה נושמת ובועטת אולי נתקלת בה.

אם להוסיף משהו דגמים של המאק הזאת היו לחברת אמבר לחלוקת תערובת לעופות,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה ברצינות??? אף אחד לא מזהה?

לפחות את השלשיה הזאת:

gs8.jpg

Old_WWII_truck.jpg

aec-0854-matador-5ton-6x6-2500galls-refueller-ngy-434.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה?! -בעמוד 357 TATRA כתב לך את כל התשובות! אני יודע לגבי השניה- ZIS רוסי ממלחמת העולם השניה...

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שאחד הרוכשים הכי רציניים בארץ של משאיות ישנות יתחיל מעכשיו לשנות את סדרי העדיפויות שלו...

הרבה נחת!

דב

דב, אל שתאיר אותנו במתח. מה-מי זה-למי נולד?

גיא א.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא נתקלתי בכבאית מהדגם הזה באיזור איו״ש מהיכרותי את המקומות,ישנן כבאיות מגירוס ומרצדס, ודגמים קטנים חדשים של שברולט המכונות ״רותם״ אם זכרוני אינו מטעה אותי.כבאית מאק מהדגם הזה ראיתי בתחנת ירושלים חיה נושמת ובועטת אולי נתקלת בה.

אם להוסיף משהו דגמים של המאק הזאת היו לחברת אמבר לחלוקת תערובת לעופות,

Mack MR- כבאיות אלו מפוזרות בכמה תחנות, אכן שייכות לצבא ששמר עליהן שלא כמו נהגים פרטיים. הכבאים מאד אוהבים את המאק בגלל הכח, הזריזות והמהירות, מה שאי אפשר להגיד אל המקבילות מאירופה. מה שקצת פחות טוב זה ארגון ציוד הכיבוי והדיגומים מסביב.

לאמבר היו מיכליות תערובת 8X4 Mack MR וטרברג 8X4 הרבה לפני שמישהו בכלל קלט ש- 8X4 הולך להיות תקן..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

OK:

Federal 94x43A, Mack AB, ZIS, Scammell Pioneer, AEC Matador, all (except the Mack) from WWII

למה?! -בעמוד 357 TATRA כתב לך את כל התשובות! אני יודע לגבי השניה- ZIS רוסי ממלחמת העולם השניה...

אופס.........

לא שמתי לב, תודה רבה לשניכם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שבוע שעבר במצפה רמון ..

מאק שהושאלה מהצבא לפני עשרות שנים

הפתעת אותי על הבוקר ארז.תמונה יפה.

זכור לי שהייתה משאבת בטון מורכבת על משאית מהדגם הזה לפני שנים,הייתה באיזור באר שבע.

אולי ידוע לך משהו על זה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 268 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...