Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התייעצות בנוגע לדייהטסו שרייד שנת 92 , מנוע 1300 , אוטומט

SeazeR
שימו לב! השרשור הזה בן 6177 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכם ,

היום ראיתי דייהטסו שרייד שנת 92 מנוע 1300 יד שניה , עם 190 אלף קילומטר .

המנוע עצמו משופץ ואבא שלי אומר שהאוטו עשה 110 אלף .. ושה 190 לא תקף לגבי המנוע כי הוחלפו בו חלקים וכו' .. אני חושב שגם ראש מנוע הוחלף .. (שיפוץ מנוע , מן הסתם ...) , חשוב לציין שהשיפוץ בוצע כבר לפני 10 שנים ..

הרכב אוטומטי , ללא הגה כוח .

אז :

א. גיר אוטומטי בשרייד - לגעת\לא לגעת ? ישנן בעיות עם הגיר האוטומטי שאני לא מודע להן ?

ב. מנוע שעבר שיפוץ - לגעת או לא לגעת ? יש להתחשב בעובדה שעברו 10 שנים מאז ...

ג. ללא הגה כוח - זה כל כך משנה ? האם זה יפגום בהנאה מהנהיגה ? אני מדבר על הנאה בסיסית .. לא מתכנן לקרוע אותו כאילו היה BMW ..

סה"כ הרכב נועד לנסיעות בעיקר בתוך העיר , לבסיס שלי שזה 5 דקות מהבית באוטו ..

ובסופי שבוע מחוץ לעיר .. בעיקר בעיקר נסיעות ארוכות של שעה מקסימום , למועדונים וכו' ..

אני מתכנן לרכוש את הרכב כבר מחר לכן אודה לכם על תגובות מהירות , כדי שחס וחלילה לא אעשה טעות שתעלה לי ביוקר

תודה ,

ליאור .

HU: Pioneer 4900IB Front Speakers: JBL GT06508C Rear Speakers : none

Amp: Infinity 475A Sub: JBL GT5-12

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. כן, מסרס את הביצועים באופן משמעותי ומזניק את תצרוכת הדלק לשמיים.

ג. כל קשר בין שרייד לבין הנאה הוא מקרי בהחלט. ללא ספק תחתית החבית.

רוצה את עצתי? תחשוב שוב אם אתה מעוניין לבלות את התקופה הקרובה במכונת התפירה המזעזעת שנקראת שרייד.

אם אתה נהנה מנהיגה, או סתם רוצה להגיע לייעדך בלי כאבי גב, כדאי לנסות ולמצוא אלטרנטיבה אחרת בתקציב.

אני לא יודע מה המחירון של השרייד כיום, אבל סביר שתוכל לרכוש באותו תקציב 106, 205, פיאסטה וקליאו ידניות -

כולן עדיפות משמעותית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

א. גיר אוטומטי בשרייד - לגעת\לא לגעת ? ישנן בעיות עם הגיר האוטומטי שאני לא מודע להן ?

אין בעיות מיוחדות, רק קח בחשבון שזהו גיר בעל 3 הילוכים בלבד - ז"א ב-100 קמ"ש המנוע מייצר הרבה רעש

וגם צריכת הדלק בעייתית.

ב. מנוע שעבר שיפוץ - לגעת או לא לגעת ? יש להתחשב בעובדה שעברו 10 שנים מאז ...

הכל תלוי באיך טיפלו בו מאז. בדקתי כמה שרייד לפני שקנינו לחברה שלי אחת, היו כאלה ששופצו לא מזמן אבל

טופלו בחאפריות או לא בכלל וגם נראו ככה. יש רגישות גבוהה לנזק בראש המנוע ברכב שלא הקפידו על נוזל קירור יעודי,

שים לב לזה.

ג. ללא הגה כוח - זה כל כך משנה ? האם זה יפגום בהנאה מהנהיגה ? אני מדבר על הנאה בסיסית .. לא מתכנן לקרוע אותו כאילו היה BMW ..

כאמור אין ממש הנאה ברכב הזה, אבל לפחות ההגה לא כבד בחניות .

סה"כ הרכב נועד לנסיעות בעיקר בתוך העיר , לבסיס שלי שזה 5 דקות מהבית באוטו ..

ובסופי שבוע מחוץ לעיר .. בעיקר בעיקר נסיעות ארוכות של שעה מקסימום , למועדונים וכו' ..

זהו, שכרכב בסיסי (אם אתה מתעקש על אוטומטי) זה בעצם רכב מוצלח. אמין וזול לאחזקה (יחסית).

מצד שני, לנסיעות ארוכות הוא ממש מעיק, קופצני וקשה, המנוע מרעיש וצריכת הדלק לא משהו.

אם אתה לא לחוץ על אוטומטי, לך על רכב יותר נוח, ורוב האופציות שרועי הציע לך למעלה יהיו יותר זולות.

זהו בערך.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זהו בערך.

אני מודע לעובדה שזה רכב יפני ושכמובן אין הנאה מנהיגה , בכל רכב יפני ...

על צרפתיות אין מה לדבר - עלויות אחזקה גבוהות ממכוניות יפניות ובטח שרמת אמינות נמוכה בהרבה מהיפניות .

החלטתי לרכוש את השרייד , לפחות כרגע , יש לי גיבוי מלא מאבא שלי בכל מה שנוגע לתחזוקה של הרכב ואני די סומך עליו ..

אז נכון , הרכב אוטומט וזה חיסרון .. לא ממש רציתי אוטומט , אבל הרכב יחסית במצב סביר .

יש להשקיע בו יישור קו של כ 2000-2500 שקלים , אבל זה בגדר הנורמה , לא מדובר פה ביישור קו חריג ... תסכימו איתי על זה ?

בנוגע לראש מנוע , גם את זה לקחתי בחשבון .. אקווה לטוב .

סה"כ בשביל נסיעות של 5 דקות בתוך העיר , מקסימום 10 דקות , אני לא חושב שזה יפריע לי .

אז פעם בשבוע "אסבול" קצת ...

התפשרתי פה , אבל אני בטוח שבעוד שנה-שנתיים אני אשתדרג למשהו יותר טוב , הכול תלוי במצב הכספי ..

HU: Pioneer 4900IB Front Speakers: JBL GT06508C Rear Speakers : none

Amp: Infinity 475A Sub: JBL GT5-12

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6177 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...