Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה בנוגע להשלכות ממיר שסיים את חייו[פגו 106]

שימו לב! השרשור הזה בן 6266 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טוב, אני יערוך בדיקת גזים במוסך שלי והתייעץ איתם בנוע לממיר הקיים שלי ומצבו,ובאם עליי בהכרח להחליף לממיר חדש.כל זה יקרה לקראת סופ"ש שיתפנה לי קצת זמן פנוי להתעסק עם הצרפתיה שלי.

אסף,חבל לך על המאמץ

למוסך אין את הציוד בדיקה שאיתו משתמשים במכוני הרישוי לכן תוצאות הבדיקה שלהם לא רלוונטית

בדיקה במכון רישוי מחמירה פי כמה מונים ומתבצעת במספר טווחי סלד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שאתה אומר הוא לחכות לטסט ולהתכונן לגזר הדין?בהנחה ויהיה אחד כזה .

או שמה להיעזר בחבר להעביר את האוטו טסט במכון שיקבע מראש שם "פחות יחמירו" איתי בנושא בדיקות הזיהום[איך ורק בנושא הנ"ל,חשוב לציין!]

:cry:IBIZA 20vT -נימכרה!:cry:

בחסדך רחם עליי,כוון אותי בצעדיי..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שאתה אומר הוא לחכות לטסט ולהתכונן לגזר הדין?בהנחה ויהיה אחד כזה .

או שמה להיעזר בחבר להעביר את האוטו טסט במכון שיקבע מראש שם "פחות יחמירו" איתי בנושא בדיקות הזיהום[איך ורק בנושא הנ"ל,חשוב לציין!]

אתה גם יכול ללכת לפני,לשלם להם על הבדיקה ולהכין את עצמך הרבה יות רמוקדם מיום הדין

ואל תכתוב דברים כאלה על דפי הפורם,ולא על שום דף בכלל...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישנם מוסכים רבים(הגדולים והמכרכזיים בוודאות) שהצטיידו במכשירים בלדיקת 4/5 גזים במתכונת שקיימת במכוני הרישוי, כך שאין צורך לחכות ל"יום הדין". כמו-כן ישנם גם מכוני קרבורטור/הזרקה המצויידים בכך.

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוסך השלושה בחדרה[המוסך הקבוע שאני נוהג לטפל בו] זכור לי שיש להם מכשיר כזה,ברכב הקודם שלי[205] נעשה לי בדיקת גזים גם מהאגזוז.סביר להניח שמדובר על אותו מכשיר,אני יקפוץ אליהם יום שישי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא משנה כמה סוסים ממיר יכול כן או לא להוסיף,לפי דעתי ממיר לא יכול להוסיף סוסים אלה, להחזיר כוח,או לא ממש כוח, תגובת דוושה ונשימת מנוע טובה יותר מאשר נסיעה עם ממיר סתום או עם ממיר בכלל.

אני לא מתייחס לזיהום האויר כרגע, אלה לביצועים נטו ולשיפורים(כשם הפורום הזה).

2 או 3 סוסים,זו לא הנקודה.

הבחור שאל על השלכות של ממיר סתום, על נסיון שיפור תגובת מנוע, שיפור בביצועים,או יותר נכון שידרוג מסויים.

אם מתחשבים בזיהום אויר - שים ממיר חדש ואל תיסע ללא ממיר.

אם מסתכלים בהיבט של ביצועים - ממיר רק גורע,עוד דבר שגורע , ואדרבא ממיר סתום, לא חסרים מאמרים בגוגל.

אני עוד לא ראיתי רכב משופר אחד שיש לו ממיר קטליטי = ותקנו אותי אם אני טועה.

יש פוטנציאל שיפור ביצועים ע"י הורדת ממיר, כמובן זה בא על חשבון משהו - במקרה הזה תקנות זיהום אויר.

אני לא אומר לך לזהם את האויר, אני רק עונה לשאלה שהעלת ומציג את דעתי וכיצד אני הייתי נוהג במקרה שלך, אתה תשמע עצות ולבסוף תחליט מה טוב לך לעשות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממיר גמור יכול גם להזיק לרכב עקב התפררות של החומר הקרמי ומעבר של חתיכות לצנרת הצרה יותר שמחברת בין הדודים.

זה יכול להוביל לסתימה של מערכת הפליטה.

תחליף לממיר תחליפי - אין טעם לשלם אלפי שקלים לממיר מקורי.

[LEFT][B][FONT=Times New Roman]Damn it boy, you are about as useless as a cock-flavoured lollipop.[/FONT][/B] [FONT=Times New Roman][I]Coach Patches O'Hulihan[/I][/FONT][/LEFT]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי במוסך השלושה היום,יש להם מכשיר לבדיקת גזים,ניאמר לי לבוא שבוע לפני הטסט ויערכו לי בדיקה,כמו כן נאמר לי שK44 לרוב עוזר בבדיקת הזיהום של הטסט ורצוי להשתמש בו 4 ימים לפני מועד הטסט על חצי מיכל.

נאמר לי שלאו דווקא אורך חיים של ממיר ניקבע על 5 שנים פחות או יותר או 100K [כמו שאמרתם לי פה] ,אמרו לי שהעניין גלובלי ולא מחייב .אמרו לי שבשלב הראשון רצוי ללכת לפיתרון הK44 ואם זה לא עוזר בבדיקה אז יתכן ובאמת זה ממיר תקול או אפילו חיישן חמצן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי במוסך השלושה היום,יש להם מכשיר לבדיקת גזים,ניאמר לי לבוא שבוע לפני הטסט ויערכו לי בדיקה,כמו כן נאמר לי שK44 לרוב עוזר בבדיקת הזיהום של הטסט ורצוי להשתמש בו 4 ימים לפני מועד הטסט על חצי מיכל.

נאמר לי שלאו דווקא אורך חיים של ממיר ניקבע על 5 שנים פחות או יותר או 100K [כמו שאמרתם לי פה] ,אמרו לי שהעניין גלובלי ולא מחייב .אמרו לי שבשלב הראשון רצוי ללכת לפיתרון הK44 ואם זה לא עוזר בבדיקה אז יתכן ובאמת זה ממיר תקול או אפילו חיישן חמצן.

אני מתפוצץ כל פעם מחדש לשמוע את זה

איך זה שבכל מקום אומרים לאנשים לדחוף תכשירי ניקוי הזרקה ?!

נכון זה נהדר,זה טוב,זה מעלה אוקטן הכל סבבה

אבל לא שמעתי על אף אחד שהייתה לו בעיית גזים בבדיקה בטסט ותוסף כלשהו פתר לו את הבעיה קליל...

איך שהבדיקה החדשה מייצרת כסף לגופים השונים זה פשוט לא יאומן

אקיצר אל תסמוך על התוסף שיפתור לך את הבעיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שאתה בא לומר לי שאין ליסמוך על מוסכים בקטע הזה ?כל אחד רוצה לגזור קופון על ראשי טרם הטסט[המוסכים למניהם]?

איך באמת אני אדע בלי הרבה חירטוטים מה הבעיה שלי במידה ובאמת תוצאות הבדיקה שלי חורגות,מבלי שיתחילו להגיד לי להסיף תוסף דלק שמן אוויר רדיאטור קרבורטור ונטלטור,ממיר חיישן מנוע ריפודים ,כנאות לנתח גדול של בעלי המקצוע בשוק הישראלי המכוער.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עוד לא ראיתי רכב משופר אחד שיש לו ממיר קטליטי = ותקנו אותי אם אני טועה.

אתה טועה.

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6266 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...