Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מגנט למניעת אבנית במכונת הכביסה חוות דעתכם נחוצה

מרק10
שימו לב! השרשור הזה בן 4437 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מכונת הכביסה שלנו היתה מכונת הכביסה של אשתי מלפני שהכרנו, ומותקן עליה עד היום מגנט כזה.

תתפלאו בודאי לשמוע שכמות האבנית במכונה לא שונה ממה שיש במכונה שהיתה שלי מלפני הנישואין,

בערך באותו גיל, וללא מתקן הפלאים הנ"ל.

עד כאן הניסוי המדעי וקבוצת הביקורת.

מרק, אם אתה מעוניין, אני מוכן לחרוג מעצלנותי ולפרק את המגנט - שלך במתנה, אם תבטיח לו בית חם :-)

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אז טוב שזרקתי אותם מכל המדרגות...

זה נשמע לי לא הגיוני מבחינה מדעית , וגם נשמע לי מחיר הזוי 200 ש"ח לשטות כזאת.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על מגנטים:

מגנטים ידועים כמרפאי מחלות, כאבי שרירים ומכאובים שונים.

אביב, כתבת זאת בציניות וגם אני החזקתי בדיעה הזו עד לא מזמן, אבל:

אחד ממכרי הוא קצין (רס"ן מיל) בחיל הים, הבחור מצוללני הקישון, דבר שגרם לו לנזקים שונים ומשונים בגוף.

לטענתו ענידת מגנטים שיפרה מאוד את מצב בריאותו, דבר שאושש גם בבדיקות רפואיות.

אם היה מדובר בסוכן שמוכר מגנטים, הייתי מגלגל אותו מכל המדרגות. הבחור רציני ואמין פנטזיות זה ממש לא התחום שלו - עובדה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוצגה לי פעם אחת תצוגה של מגנטים בהקשר בריאותי בביתו חבר שעוסק בתחום הספורט המקצועי מזה שנים רבות. התצוגה בוצעה ע"י איש מכירות שגם הוא חבר שלו.

אני יכול לומר שמה שהוצג לי שם נראה כשטות גמורה, לגבי דברים שכבייכול ניתן לראות את השפעתם במקום, לאחר שאיש המכירות עזב הסברתי לחבר כיצד בוצעה התצוגה ומדוע מדובר בפיקציה (באחד המקרים הצלחתי להבין את התרמית).

בניגוד להצטברות אבנית או צריכת דלק בריאות והרגשה קשה למדוד ולבודד גורם אחראי מתוך מכלול.

אני לא מזלזל במקרה שאתה מתאר, וישנם לא מעט מקרים שיגידו כך ולא פחות שיגידו ההיפך. ישנו ספר שלם שנקרא ניסים ברפואה.

בנוסף במקרה של חברך בהחלט יתכן ומדובר באפקט הפלסיבו ועל כן מגנטים בהקשר רפואה איננו תחום שנוכל להתווכח עליו.

כל מה שאני יוכל לומר הוא שתמסור לחברך איחולי רפואה רבים וחמים ואת צערי העמוק בעניין הקישון והתנהלות המדינה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוסף במקרה של חברך בהחלט יתכן ומדובר באפקט הפלסיבו ועל כן מגנטים בהקשר רפואה איננו תחום שנוכל להתווכח עליו.

כל מה שאני יוכל לומר הוא שתמסור לחברך איחולי רפואה רבים וחמים ואת צערי העמוק בעניין הקישון והתנהלות המדינה.

אפקט פלסיבו? יתכן, אבל בדיקות דם שהבחור עבר הצביעו על שיפור ניכר (אין לו סרטן, אבל יש לו בעיות בריאות ביזאריות למדי).

לגבי התנהלות המדינה, המצב טוב ממה שהתקשורת מציגה. לבחור יש כרטיס מגנטי שאיתו הוא מקבל את כל הטיפולים הרפואיים הדרושים ללא שום הגבלה.

מה שכן, מי שאפילו רק שלח מכתב מעו"ד עם דרישה לפיצויים, גילה שהכרטיס נחסם ו"פג תוקף".

ככה זה כשמרגיזים דב גדול - עצוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על מגנטים:

מגנטים ידועים כמרפאי מחלות, כאבי שרירים ומכאובים שונים.

מגנטים ידועים כמונעי אבנית.

מגנטים ידועים כחוסכים בדלק.

מגנטים צובטים את האצבעות... (למי ששיחק עם מגנטים של דיסק קשיח, ולפתע שני המגנטים נידבקו ובינהם חתיכה של האצבע)

איך המגנט הזה כל כך חזק?! איך???

:lol:

גילי

מחפש בלוק מנוע V8 לתרומה וגם מחסן למכוניות שלי

האם זה נכון שחמישה מכל ארבעה אנשים מתקשים במתמטיקה ?

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שנים מאוחר יותר...

היהודים עם אופטימי, לפני שיודעים מה הגודל הם חותכים.

גילוי נאות - אני חבר במועדון פיאט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שדה חשמלי? שאמור לחדור לתוך צינור שעשוי מברזל?

בחייאת...

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%9B%D7%9C%D7%95%D7%91_%D7%A4%D7%90%D7%A8%D7%90%D7%93%D7%99%D7%99

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תיארתי לעצמי שמדובר בשטויות, אבל בעקבות ההעלאה של השרשור מהאוב תהיתי

היהודים עם אופטימי, לפני שיודעים מה הגודל הם חותכים.

גילוי נאות - אני חבר במועדון פיאט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תיארתי לעצמי שמדובר בשטויות, אבל בעקבות ההעלאה של השרשור מהאוב תהיתי

זה פטנט של ישראלי שנמכר לחברה בריטית.

מניסיון של מכר שלא נוהג לחרטט, הדבר הזה עובד.

זה עובד כמו מגנטים של מכונת כביסה אבל, וזה אבל משמעותי, המכשיר הזה מחובר לחשמל כך שהשדה החשמלי שהוא עושה חזק יותר ואפקטיבי.

לדברי אותו מכר, צינור מתכת בבית ישן שהותקנה בו המערכת, נראה אחרי כמה שנות שימוש כאילו גילוונו אותו מבפנים:shock:

בכל מקרה המחיר באתר שהועלה כאן מופקעים.

בדוק בזאפ. אמור לעלות כ 750 ש"ח.

"יושב לי כאן ומחכה לך, כמו עורב על עץ. ולא חבל לך על תפוח, שנפל והתפוצץ. הרחוב ריק, הלילה קר הגשם כבר שטף את כולי. אני יבש כמו מדבר, הרסת אותי שברת לי את הכלי." (תמוז)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מנוע מלהגיב.

למה שלא תבנו אלקטרו-מגנט לבד בבית ותשימו על הצינור המתאים לכם? זה יותר פשוט ממה שחושבים, יש מאות מדריכים באיביי.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר עתיקות - יש לי אינדסיט בת 18, בלי שום מגנט ובלי מסננים. פעם הלכה משאבת מים והחלפתי גם צינור משורשר של יציאת המים - וזהו.

בכל כביסה אני שם כשליש כוס חומץ לבן - מהסוג הכי פשוט. מישהי אמרה לי פעם שהדבר טוב לשמירת ברק וגוונים, אז שיהיה. כעת אני לומד שזה יכול להיות טוב למניעת אבנית. אין כמו מרכז המידע של הפורום.

ילה גבר בא נראה! מר +1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה טוב? טוב מאוד נגד אבנית,

ככה מנקים קומקום חשמלי.

לא פלא שהענתיקה חיה ובועטת.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...