Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מערכת לאוטו שלי, סוף כל סוף, מבקש המלצות וחוות דעת.

cold-sorrow
שימו לב! השרשור הזה בן 6340 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 161
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לדעתי המגבר כן יפתח את ה-ZR 10 אינץ, משום שהוא 300RMS אם אני לא טועה, ואם המגבר יספק לו 280 הוא יפתח אותו טוב. תמיד יש לך אפשרות לשמוע לפני שאתה קונה (Tלא אם כן הסאב חדש חדש).

בברכה,גיא.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי אמר לך את זה שלא תפתח ?

כל עוד אתה מחבר למגבר סאב שהוא בעל התנגדות סופית של 4 אוהם

אין בעיה אם זה !

מצויין.

למישהו יש חוות דעת על הZR עשרה אינטש ?

אני חושב שאני אקנה את הפיוניר 5850 מהדיוטי פרי במחיר מצחיק של 600 שקלים ואשקיע משהו כמו 500 בבידוד קדמי ובגאז' ובסאב ומונובלוק !! מה אומרים ??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משמיע של האוקטן R

אני יכול להגיד לך שהוא נורא נורא מדויק . אבל הוא לא היה עוצמתי בעליל

את הZR 10 לא שמעתי

בברכה רוני .

מחזק! שמעתי את הZR10 והוא חלש כמו אני לא יודע מה אבל, הוא מדייק להפליא!

אם אתה מחפש חוזק לך על ה "12 יותר מתאים.

בברכה, יוני.

מה זה הגלון *קבל* הזה בין המגברים ?
:shock:

המגברים האלה מממנים אירגוני טרור:onfire:

אחד החזקים! :rofl:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יכול ללכת על ה12 ואין בשביל מה מכיוון שהמגבר שלי מספק 284 RMS בגישור, ה10 הוא 300 RMS וה12 הוא 350 אם אני לא טועה, לכן אין סיבה שבעולם שאקח את ה12 במקום ה10.

אני חושב פשוט לקחת סאב יותר נציל...

המלצות ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יכול ללכת על ה12 ואין בשביל מה מכיוון שהמגבר שלי מספק 284 RMS בגישור, ה10 הוא 300 RMS וה12 הוא 350 אם אני לא טועה, לכן אין סיבה שבעולם שאקח את ה12 במקום ה10.

אני חושב פשוט לקחת סאב יותר נציל...

המלצות ?

אתה רוצה סאב מצויין ונציל?

קח את סאבים של Hertz סופר נצילים (ההי אנרג'י 91dB - 98 dB!!!) ובמחירים טובים(1000 שקל).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למען האמת במקום שחשבתי להתקין (בירושלים) יש הרץ מכל הדגמים הסוגים המינים והריחות.

אני אקפוץ לשם בהזדמנות... הסאבים נראים לי נצילים, אני אשאל את המוכר שם איך הוא חושב שזה יתפקד על המגבר שלי.

הוא בטח ימליץ לי לקנות מונובלוק ממנו כי הוא רוצה להרוויח אבל נראה מה יהיה !

בכל אופן תודה רבה על העזרה, אשמח להמשיך לשמוע תגובות.

מישהו בקשר לסאב של פוקאל ? איך הוא ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למען האמת במקום שחשבתי להתקין (בירושלים) יש הרץ מכל הדגמים הסוגים המינים והריחות.

אני אקפוץ לשם בהזדמנות... הסאבים נראים לי נצילים, אני אשאל את המוכר שם איך הוא חושב שזה יתפקד על המגבר שלי.

הוא בטח ימליץ לי לקנות מונובלוק ממנו כי הוא רוצה להרוויח אבל נראה מה יהיה !

בכל אופן תודה רבה על העזרה, אשמח להמשיך לשמוע תגובות.

מישהו בקשר לסאב של פוקאל ? איך הוא ?

הסאבים של פוקאל גם טובים אבל אני חושב שאתה יותר תרצה את Hertz או את פיניקס גולד.

וד"א אתה לא צריך מונו בשביל הרץ המגבר שלך יפתח אותם בקלות! (כל כך נצילים!).

חג שמח, יוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסאבים של פוקאל גם טובים אבל אני חושב שאתה יותר תרצה את Hertz או את פיניקס גולד.

וד"א אתה לא צריך מונו בשביל הרץ המגבר שלך יפתח אותם בקלות! (כל כך נצילים!).

חג שמח, יוני.

אוקיי. אני רץ לשמוע. תודה :)

איזה חג היום !?

איזה סדרה של HERTZ ? אנרג'י ?

רק אל תשכח לבקש את הסאבים בעלי סליל יחיד .

כי אם אנני טועה מה שיש בארץ

זה או 2 סלילים של 4 אוהם .

או סליל יחיד של 4 אוהם .

תודה על ההארה. באמת זה יהיה עצוב אם אני אשכח את הפרט הקטן הזה :wink:

רוני, זרוק לי מספר בפרטי שאפשר לדבר איתך יש לי כמה וכמה דברים לאמר לך :p

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוני, עדיין לא הבנתי שאמרת ששמעת את ה-ZR 10 אינץ ואמרת שהוא חלש. מדוייק אבל חלש. סאב של 200RMS הוא כבר סאב נורמלי מבחינת חוזק ומרעיד רכבים בקטנה. סאב של 300 לא ירעיד? לא יהיה חזק? לא מבין את זה. בהשוואה לאיזה סאב הוא חלש? לאחיו הגדול הקסנון? ל-L7? ל-IDMAX? תגיד בהשוואה למה ואז נגיד אם הוא חלש או לא.

לדעתי הייתי לוקח או אחד מהסאבים של הרץ, לא בגלל שאני שמעתי אלא בגלל המון ביקורת טובה שיש עליהם בפורום, או את ה-ZR10. וכן, תזכור את הסלילים. או 4 יחיד או 2 של 2.

בברכה,גיא.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוני, עדיין לא הבנתי שאמרת ששמעת את ה-ZR 10 אינץ ואמרת שהוא חלש. מדוייק אבל חלש. סאב של 200RMS הוא כבר סאב נורמלי מבחינת חוזק ומרעיד רכבים בקטנה. סאב של 300 לא ירעיד? לא יהיה חזק? לא מבין את זה. בהשוואה לאיזה סאב הוא חלש? לאחיו הגדול הקסנון? ל-L7? ל-IDMAX? תגיד בהשוואה למה ואז נגיד אם הוא חלש או לא.

לדעתי הייתי לוקח או אחד מהסאבים של הרץ, לא בגלל שאני שמעתי אלא בגלל המון ביקורת טובה שיש עליהם בפורום, או את ה-ZR10. וכן, תזכור את הסלילים. או 4 יחיד או 2 של 2.

בברכה,גיא.

גיא שמעתי את הR10 לעומת ZR12 ויש הבדל עצום! חבל שלא שמעת. ובקשר לקסנון,L7 IDMAX אני יגיד לך את האמת חוץ מזה שIDMAX שלא שמעתי ההבדל בין R,ZR לאחיו הגדול קסנון וL7 (קרוב רחוק חחח) ישנם הבדלים שאני אפילו לא מתכוון להשוות כי אתה יודע שזאת שאלה רטורית :).

וד"א זה תלוי במגבר שהוא משתמש כדי להרים את הסאב!!! (חשוב לזכור).

חג שמח, יוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6340 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...