Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חיל האוויר: קצין וחיילת התקלחו יחד במבנה

tisan4us
שימו לב! השרשור הזה בן 6593 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לך תדע אם הוא לא נכנס :hihi: (תרתי משמע)

הקצין ננזף והחיילת קיבלה עונש מחבוש ל-7 ימים, למרות שבכלל הוא נכנס?

פולקסוואגן ואריאנט 1969

פורד פוקוס 2002

קבוצה בפייסבוק לפורד פוקוס :

https://www.facebook.com/?ref=tn_tnmn#!/groups/365044096918626/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 48
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

שמע הוא רק בן אדם והוא גבר ויש לו צרכים והכול אבל בכ"ז, יש איזושהם נורמות התנהגות מסויימות שצריך לעמוד בהם... והוא עוד קצין, אם הוא בעמדת פיקודית עליה אז זה בכלל גרוע מאוד לדעתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמתי...שמתי :mm_cry:

בטוח שכן, תאר לך את הסיטואציה ושים את עצמך במקום הקצין ...

פולקסוואגן ואריאנט 1969

פורד פוקוס 2002

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תאמין לי שלא צריך להיות קצין כדי לפרק את הפקידה שלך (נגד).

אני זוכר שהייתי יוצא לניסויי דרך עם הפקידה שלי לשטחי האש , ונעלם עם הרכב לשעה (כשכל החימוש מחפש אותי).

לעזאזל איך שאני מתגעגע לתקופה הזאת.

חסר לי רק שאישתי תראה את זה.

פולקסוואגן ואריאנט 1969

פורד פוקוס 2002

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה כזה אכפת להם שיש אהבה בצה''ל?

לא כי שמישהו "בטעות" הורג ילדה פלסטינית אז הוא מקבל נזיפה וכולם שוחכים, אבל קצת אהבה בצבא שולחים לכלא?!

אני כל כך שמח שלא התגייסתי

למה כשאדם הורג אדם אחר בשדה הקרב הוא ניקרא "גיבור"

וכשאדם הורג אדם בגלל אהבה הוא חלאה?

ככה...

גילי

מחפש בלוק מנוע V8 לתרומה וגם מחסן למכוניות שלי

האם זה נכון שחמישה מכל ארבעה אנשים מתקשים במתמטיקה ?

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א: הם התקלחו באותו מבנה בתאים נפרדים, מה שאומר שחיפשו את החיילת על דבר אחר וזה היה רק תירוץ. והקצין סתם היה שם וקיבל ריקושת לאחוריו (התראה או איזו שהיא הנפצה כזו).

ב: חוק ה40 ס"מ נעקף רק שהחייל העובר את העברה שנוא במיוחד על ידי מפקדיו. בדרך כלל (במיוחד למ"כים) סתם מפנים את החדר סגל לשעה או משהו.

ג: כל נזק או שימוש בכלי נשק בצורה רשלנית נענש די בחומרה (מניסיון) , אך הריגה של גורם זה או אחר בשטח שמתנהלת בו לחימה היא לאו דווקא עברה. ילדה שנפגע מירי בשטח בו מתנהלת לחימה היא דבר מצער אך לא בטוח שיש כאן אשמה של החייל היורה.

ד: ואני בטוח שהפציפיסט החופשי לא התגייס בגלל הרצון שלו שלא לקחת חלק בשום עברה על החוק ההומני. מעניין אם המוסר הקיצוני הזה שולט בכל חייו (לפי חברותו בפורום רכב אני בטוח שכן). המשפט אומר "מי שמחזיק עבדים אל לו לתלות גנבים".

Dead but dreaming

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם היית רואה את העדשות של המשקפיים שלו היית מבין שכדי למצוא את השולחן הוא היה צריך GPS ,כך שהסיכוי שהוא היה מוצא דברים אחרים כדי לשים אותם על השולחן קלוש ביותר עד בלתי אפשרי...אז אני רגוע...

תמים.

תמיד הנוער חושב שהוא המציא את הסקס והמבוגרים לא רק שלא מבינים בזה, הם גם מכוערים מדי מכדי לעשות את זה. אז אני אפתיע אותך, גם המבוגרים המכוערים שאתה רואה עושים סקס. גם אלו עם המשקפיים.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הרופא שיניים שעבדתי איתו בצבא היה פותח את הדלת ורואה את הסייעת שלו בפוזה על הכסא ההידראולי אולי גם עליי הייתה כתבה.

יאללה שרשור סקס צבאי!

יעבור צנזור?:-P

"היום הוא המחר שאתמול דאגתם בגללו כל כך"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה דעתכם על שוטר צבאי ורשמת (קלדנית) שהתחילו להתחמם באולם משפט בבית דין צבאי עד שאחד השופטים תפס אותם?... (בשלבי התפשטות ראשוניים...).

את האמת אבל לא עשו להם כלום. נשגב מבינתי איך, אבל היי - אם הלך להם, אז בכיף, למה לא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

והוא עוד קצין, אם הוא בעמדת פיקודית עליה אז זה בכלל גרוע מאוד לדעתי.

אני לא יודע מה אתה יודע או חושב על קצינים..

אבל מהצבא שאני שירתתי בו אני יכול לספר לך שאצלנו בבסיס הקצינים היו הכי שובבים בקטעים עם החיילות והם ממש ניצלו את סמכותם בשביל להרשים אותן ולגרום להן להכנס למיטה.

אז אל תחשוב שקצינים הם כאלה תמימים חבר..

יוגב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...