Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פתיחת ראש מנוע לפיאט פונטו (לא דחוף בכלל)

yifatlv
שימו לב! השרשור הזה בן 5407 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לי כבר יש מקום אחד להמליץ במידה ואת מהמרכז :)

אגב, נסועה של כ300 אלף בפחות מעשור, זה יוצא בערך 30 אלף בשנה, את בטוחה שזה לא נורא לך ?

אני אישית הייתי משמיש את הרכב שוב, בגלל הסיבה שלא שווה למכור אותו כבר, אני מניח שהאוטו הזה עלה לפני עשור בתור חדש 80 אלף ש"ח בערך, ומה שתוכלי לקבל עליו כיום, כשהוא מתוקן, זה אולי 12 אלף, בגלל הק"מ הגבוה...

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לרכב יש פוטניצאל לנסוע עוד הרבה, חבל לזרוק אותו.

אני תומך בדעתו של orse - בצעי שיפוץ ("חצי אוברול") וסעי לשלום ברכב עוד כמה שנים.

אם את מאיזור המרכז הייתי ממליץ לך לגשת ל"חץ מנועים" ברחוב האורגים, אזה"ת חולון (ליד תחנת דלק פז) לאחד האחים : משה או איציק, ולקבל מהם הצעת מחיר. זה מקום שמתמחה בשיפוצי מנוע.

את גם יכולה לפנות לחבר הפורום הזה "בני ל" בהודעה פרטית ולבקש את חוות דעתו בנושא, יש לו נסיון רב מאד וזהו תחום עיסוקו.

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש באזה"ת חולון את מוסך NGS מוטורוס, מוסך כללי איכותי, נמצא ברחוב האורגים 9, עבדתי אצלו בעבר, הוא גם שיפץ לי את הג'אסטי, תיגשי אליו ותאמרי לו שנשלחת ע"י אור.

אם את רוצה, אברר לך איתו מחיר מוערך...

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שנים מאוחר יותר...

יפעת שלום לך

בקשר לפתיחת ראש מנוע עדיף לך לעשות זה לא עניין גדול בכלל עדיף שתשפצי את הראש מנוע וככה תוכלי למכור את האוטו אם תרצי ולא למכור אותו לחלקי חילוף אז שיהיה לך יום טוב

רונן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5407 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...