Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מיום שבת הקרוב לא צריך להדליק אורות ביום.

דניאל
שימו לב! השרשור הזה בן 6610 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תנסו את הטריק של הדלקת אורות בקיץ בלנד-רובר דיפנדר...

הבקליט של הפנסים האחוריים נמס ונוצר בו חור שהולך וגדל. גם בית הנורה עשוי מפלסטיק, ונמס, שזה דווקא טוב - סוג של תרופה למחלה הראשונה, כי אז הנורה מפסיקה לעבוד והבקליט מפסיק להינמס :?

מישהו מכיר חבילות של עשרה פנסים בהנחה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי הרגל צבאי שלא עוזב אותי ההדלקת אורות,בכל יום ובכל רכב,ועד שלא חיברתי את האורות לזרם סוייץ' ,היו קוראים לי מהבית לסגור את האורות,לפי דעתי בימים קודרים צריכה להיות החובה ולא לפי תאריכים.

ערב טוב רן

opel astra,כבר מרגישים יותר טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כןלא מספיק עלה ביום הבחירות כדיי שאף אחד לא ישים לב (כולם עסוקים בבחירות), עכשיו עוד פעם עולה.

שום דבר לא עלה ביום של הבחירות, המחיר מתעדכן כל תחילת חודש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי הרגל צבאי שלא עוזב אותי ההדלקת אורות,בכל יום ובכל רכב,ועד שלא חיברתי את האורות לזרם סוייץ' ,היו קוראים לי מהבית לסגור את האורות,לפי דעתי בימים קודרים צריכה להיות החובה ולא לפי תאריכים.

ערב טוב רן

אתה לא יכול לתת לישראלי שיקול דעת, הישראלי לא מבריק במיוחד, ועל פי שיקול דעתו שנובע בדרך כלל משיקולים מוטעים, טוב, תמיד, לא צריך להדליק. ובדיוק בגלל זה בישראל אין פניה ימינה ברמזור אדום ובדיוק בגלל זה צריך לקבוע חוק להדלקת אורות, כי אם לא יהיה חוק, אין ולא יהיה אפילו בן אדם אחד, טוב, חוץ מכמה בודדים, שידליק אורות.

יש?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6610 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...