Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור חדש - הסוסיתא !

יניב.ש
שימו לב! השרשור הזה בן 7232 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

סוסיתא סטיישן הוא "ה"רכב לטיולים!!!

חוץ מזה שהוא חלש מאוד, יש מלא מקום, כל שינוי פנימי (או חיצוני) יכול להתבצע בקלות יחסית (פיבר גלס), ובסוף היום מוציאים את הכל מהאוטו ושוטפים עם צינור :wink:

היה לי חבר בצבא שהיתה לו סוסיתא סטיישן, לכל מקום בארץ הוא היה נוסע איתה, שם מאחורה שקי שינה וניזרון דק וזהו...

הוא היה ניכנס איתה לכל חור וגם יוצא משם, בקיצור, אחלה אוטו, ובמחיר כזה שווה להחזיק כזה דבר (רק המקום...)

גילי

מחפש בלוק מנוע V8 לתרומה וגם מחסן למכוניות שלי

האם זה נכון שחמישה מכל ארבעה אנשים מתקשים במתמטיקה ?

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

יש גם בבת-ים סוסיתא נשוטה במצב נסיעה! לא יודע בדגמים של הרכב אבל בוא מאוד מאוד מאוד ישן!! מהדגמים הגבוהים האלו! והמספר רישוי שלה לא ממתכת אלא ממש ישנה דומה כזה לעץ ומספר הרכב כתוב במברשת צבע כזה!(מקורי)

טויוטה קורולה 95 גיר ידני 0-100, 10.55 שניות. מקום 1 בקטגוריית ג'ימקאנה ג'וניורס(עד גיל 21), מהאירוע לקידום הספורט המוטורי 4 בלטרון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני לא טועה פעם פרסמו כאן אבל אני רואה אותה די הרבה ברח' אברבאנל ב"ב פרדס כץ על הגבול...שמקצרים את הפקקים בז'בוטינקי...צומרת אחת אחרי גהה נכנסים ימינה רח' החלוצים אחרי תחנת דלק,נוסעים עד הסוף היא עומדת מול...לידה עוד משהו ישן לא יודע אם בסגנון של דגמי סוסיתא או דומה,לא התעמקתי

צביקה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, סוסיתא ............. היו לנו { לאבא שלי } שלוש כאלה............הקוביה - הראשונה, האוטו הראשון של אבא שלי. אמא שלי אמרה שהיא לא יוצאת מהבית חולים { אחרי לידה ראשונה } בלי אוטו משלהם { אני עוד לא היתי } אז מה אפשר לקנות תוך שלושה ימים בלא ברהב כסף? נכון - סוסיתא! קוביה! , בזמנים ההם היה מקובל למכור מכוניות עם טנק דלק כמעט ריק כדי לחסוך כסף או משהו { אני ממש לא יודע בדיוק } ואבא נתקע בדרך לבית החולים....

נרכשה לבנה, עברה "פחחות" ונצבעה בכחול ולבן.......כמה שאהבנו אותה. כשאבי החליט למכור אחותי ואני { זבי חותם בני 4 ו 3 } בכינו והתחננו, כל כך אהבנו את האוטו......אחד האורעות היחידים שאני זוכר מהגיל הזה זה תהליך המכירה עצמו........

ובתור פיצוי נירכשה הסוסיתא סטיישן.....בצבע צהוב! כמה טיולים! כמה כיף! אבל אין כמו האהבה הראשונה, כל הזמן נידנדנו שאנחנו רוצים את הקוביה......אבל לא עזר לנו, כי הסטיישן התאימה הרבה יותר לשימושי המשפחה.

האוטו השלישי בסידרה היתה הכמרל דוכס ה"מודרנית". אותה כבר לא כל כך אהבנו.....

ואז בלילה בהיר ויפה אחד, בטיול למקום שאני לא זוכר, בנו רמזור חדש שניפתח לפי אות ממחשב שבודק אם יש מכוניות, ו..........אמצע הלילה, חוץ מאיתנו אין אף אחד ברמזור......וכלום.......עומדים ועומדים ועומדים..........וכלום........

ולהערכתי זה היה המאורה המכוון בדרך לקנית מכונית מברזל......

הפורד אסקורט הצהובה! אבל זה כבר לשרשור אחר.

אךךךךךךךךךךךך יש לי דמעות בעיניים..............רציתי להעלות תמונות........אבל....

:mm_cry: { כזה של געגועים }.

עם מנוף אי אפשר לסרוג סוודר { C }

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

והינה תמונות.

הקוביה לפני הפחחות { לא מצאתי תמונות של אחרי }.

והסטיישן הצהובה בפוזה מגרה.

פחחות לא בטוח שהייתי קורא לזה...

אולי פירגלוס :?::lol:

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני לא טועה פעם פרסמו כאן אבל אני רואה אותה די הרבה ברח' אברבאנל ב"ב פרדס כץ על הגבול...שמקצרים את הפקקים בז'בוטינקי...צומרת אחת אחרי גהה נכנסים ימינה רח' החלוצים אחרי תחנת דלק,נוסעים עד הסוף היא עומדת מול...לידה עוד משהו ישן לא יודע אם בסגנון של דגמי סוסיתא או דומה,לא התעמקתי

צביקה

היא נמכרה לפני שבועים בערך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסוסיתא קוביה שלי למכירה - חברה ....

מדברים על סוסיתות , מחפשים

והינה לכם . סוסיתא קוביה שנת 1964 .

שלמה מניעה ויש מעט להמשיך להעלות אותה חזרה

לכביש .

סמל סוסיתא.jpg

susita-2.jpg

מוריס 10 שנת 1939

רובר P2 16 1947 (בתהליך שיפוץ)

וסרשטיין דרור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממפעל ההרכבה

שמתם לב כמה עמודי תאור יש בתמונה האחרונה בכביש הראשי??

מה הם השתמשו בנרות???

אוטו זה כמו אישה.היית נותן את האישה שלך למישהו אחר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

http://www.flickr.com/photos/benihasp/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סוסיתא זו צולמה לפני מספר חודשים במוסך בחיפה אחרי שעברה שיפוץ כללי.

אחד השיפוצים היפים שראיתי, הרכב מושקע למדי כולל בפנים ויחסית גם מאוד קורקטי ואורגינלי בלי שינויים ואילתורים למעט פלטות חיזוק (?!%$#) ששמו מסביב לידיות הדלת, וככפי הנראה משמש את בעליו באופן סדיר.

susita.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7232 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...